medicana avcılarda veya avcılar hospıtılda doğum yapan

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ramitep tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ramitep
  1. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    34 haftamdayım ve merak ediyorum bu hastanede doğum yapan memnun kaldımı medicanada özgür hnm doktorum birde fatma tulunoğlu hangisi iyidir acaba ben normal doğum düşünüyorum fikirlerinizi paylaşırsanız hastane ve doktor hakkında sevinirima.s.

2. 22 Kasım 2008
  3. ramitep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm birinin cvp yazmasına çok sevindim yine hamişsin galiba yine orda mı doğum yapacaksın hastaneyi beyendin mi peki birde doktor normal doğumda yanındamıydı yoksa ebelermi yaptırdı kolay oldumu doğumun özgür hnmdan memnun kaldın mı birde ne kadara mal oldu bebğe iyi baktılarmı birde hasta bezi götürdün mü yannda çok soru sordum ama beni anlıyosundur cnm

4. 22 Kasım 2008
  5. MUGYAT

MUGYAT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    Doğum benim değil arkadaşımındı.Doktor ara ara gelip kontrol edip gitti.En son doğum anında girdi.Zaten normal doğumda yapılacak birşey yok doktor açısından.Ben o doktora bir kere muayene oldum.Benim fikrim ben beğenmedim.Açıklama yapmıyor sadece sorarsan bir zahmet cevap veriyor.Bir de bence arkadaşın sezeryan olması gerekiyordu.Sabahtan öğlen 4 e kadar sancı çektİ.Sonra doktor açıklama yaptı.Bbeğin kordonu kısa aşağııya inmiyor dedi.Ama yine de normal doğum yaptılar.Ben anlamadım.Başka bir hastanede olsaydı bence sezeyana alırlardı.Zaten o zamana kadar suyu falan gelmişti.

6. 22 Kasım 2008
  7. ramitep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hımm anladım cnm sen nerede doğum yapacaksın peki

8. 22 Kasım 2008
  9. MUGYAT

MUGYAT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    Medical Park da inşallah
    bir aksilik olmazsa

10. 22 Kasım 2008
  11. ramitep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inş olmaz cnm hayırlısı benimde ya medicana yada avcılar hospıtıl olacak bakalım hayırlısı çünkü ben beylikdüzündeyim bana yakın olmasını istiyorum o yüzden saol cnm yardımcı olduğun için

12. 22 Kasım 2008
  13. MUGYAT

MUGYAT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de Avcılarda oturuyorum ama hastanem Göztepe de .Çünkü doktorum çok iyi ablamın doktoruydu.Ben de çok memnunum.

14. 25 Kasım 2008
  15. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    medicana kötü..avcılar hospital eh işte...avcılarda oturdugum için biliyorum..

16. 25 Kasım 2008
  17. sumy

sumy Guest

slm kızlar ben hemşireyim ve daha önce avcılar hospitalde çalıştım.orda tülay hanım fena deil.ama bende beylikdüzünde oturuyorum medicana internation a gidiyorum herkeze öneririm dr çok iyi aysun güney. memoryl tüp bebek merkezini kurucularından ve kadın doğumda gerçekten uzman.birde selman laçin var ama erkek olduğu için eşim izim vermiyo. onun daha iyi olduğunu biliyorum kesinlikle öneririm

18. 25 Kasım 2008
  19. ramitep

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba sumy sence avcılar hospıtıl hastane olarak nasıldı temizmiydi ilgilimiydi cnm birde fiyatlar nasıl normal doğumda medicanada ben uçuk bi rakam mduydumda ssklıyım ben eğer yazarsAN çok sevinirim bende beylikdüzündeyim bana yakın olması iyi olur benim doğuma da az kaldı ve doktorum var dışardan gelecek senide allah kurtarsın cnm