medicana bahçelievler normal doğum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sen81 tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sen81
  1. sen81

sen81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar medicana bahçelievler'de normal doğum yapan var mı acaba?sancı odası gibi bir sistemleri var mı merak ediyorum.

2. 6 Ağustos 2010
  3. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben doğum yapmadım ama araştırıyorum.Dün medikalpark ve medikanaya gittim bilgiler aldım medikanada Süha beyi öneriyorlar genelde.Normal doğum 1000 sezeryan 1500 civarı suit odaya artı 200 ödüyorsun sezeryanlılar 2 gece kaldığından suite 400 ödüyorlarmış bu fiyat sgklılar için geçerli odalar temiz nezih suit oda oldukça geniş misafirler için camekanla ayrılmış oturma gurubu artı refakatçi için çekyat var.Acil durumlarda anne ve bebeğe müdahale edebiliyorlarmış.Muayene ücreti 37 TL renkli ultrusonografi için ayrı para ödüyorsun..

4. 6 Ağustos 2010
  5. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Buarada sana önerim eşini al ve belirlediğin hastaneleri tek tek dolaş.Zaten bilgi almak istediğini söyleyince yanına refakatçi verip gezdiriyorlar .Özellikle normal ve suit odaları gezmeni tavsiye ederim.Doğum ücretleri ve bu ücretlere ne gibi işlemlerin dahil olduğunu .Acil durumlarda müdahale servisleri olup olmadığını sor. İçine sinen hastaneler için doktor önerilerini zaten bu sitede kolaylıkla bulursun Benimde kafam karışık.İlk doğum olunca insan tecrübesiz oluyor.Ama kadınlar kulübü sağolsun bir çok konuda bizlere ışık tutuyor.

6. 23 Aralık 2010
  7. unutkan77

unutkan77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK46:ben yalovada oturuyorum ama annem medicana bahçelievlerde ameliyat oldu orayı çok beğendim doktorları,hizmet ve temizliği harika.yaza da denk gelicek doğum inş.kalıcak yerde var oda fiyatları hala aynı mı bilgisi olan yardımcı olsun ne olur..bide doktor önerisi tabi :KK43: