Medicana Bahelievler zlem Dlger'e giden var m?....Acil ltfen......

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve neslihan165 tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : neslihan165
  1. neslihan165

neslihan165 Çok şükür bin şükür.. Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    MERHABAA BEN PKO HASTASIYIM..

TEDAVİ GÖRÜYORDUM DR. DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK İSTEDİM..

UZM. DR. ÖZLEM DÜLGER İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VAR MI..VARSA LÜTFEN OLUMLU VEYA OLUMSUZ BİLGİLENDİRİR MİSİNİZ? a.s.

P.TESİ RANDEVUM VAR AMA TEDİRGİNİM BİRAZCIK.. CADIARZU.

2. 19 Ekim 2009
  3. bilgeer

bilgeer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Bende 3. defa Başak Sel' e gidiyorum.

Sence nasıl yorumlarını paylaşabilirmisin..

4. 19 Ekim 2009
  5. NSA

NSA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende başak sel e başladım çok ilgili görünüyo 1 kere gittim muayeneye tahlil sonuçlarını alıncada gittim hoş bi bayan memnun kaldım 2 kasımda randevu verdi 2li test için arkadaşımda gitti ben önermiştim ona da o da memnun kaldı bakalım kasımda gideyim tekrar cvp yazarım

6. 20 Ekim 2009
  7. bilgeer

bilgeer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

teşekkür ederim:)

evet bende bu haftasonu gidicem tekrar kalp atışlarını duyacağız bebişimin inşallah..
    gerçekten ilgili nazik bir bayan. bende bu haftasonu gittiğimde nasıl karşılayacak bakalım.
    tekrar paylaşırım..

8. 20 Ekim 2009
  9. sblkmbsr

sblkmbsr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cumartesi dediğim gibi randevuma eşimle gittim odasınada sormadan eşimide soktum ben bunu hep yaparım tepkilerini görmek için :)) girer girmez güleryüzle hoşgeldiniz demesi çok içtendi bende gebelk falan yok öylesine muayeneye gittim bakılacak bişeyimde olmamasına rağmen güzelce muayene etti yumurtalıklarımı rahim kalınlığımı bile gösterdi bana ultrasondan muayene bitince sorularımı sordum falan gayet güsel cevapladı acelesi olan biran önce gitsin gibi davranmıyor hastasına gebelik konusundada hem bana hem eşime tavsiyelerde bulunfu vs.. smear testimi 6 ay önce yaptıdım dedim ozman gerek yok yenilemete dedi mesela gereksiz yere yapalım demedi kısacası ben gerçekten sevdim başak hn.mı ve sonraki muayenelerimdede ona gidicem haa unutmadan asistanıda çok tatlıydı kendini doktor zanneden tiplerden değil ben kesinlikle tavsiye ediyom

10. 26 Ekim 2009
  11. bilgeer

bilgeer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

merhaba,

bende haftasonu Başak hanımadaydım :)
    bebeğimin kalp atışlarını duydum şükürler olsun.
    Miyoum olduğu için gebelikten önce o kadar çok dr. gittimki acıbademin den tutun bütün özel ve ismi sayılır hastanelere.. En son Başak hanım a gittim inanın ilk gördüğümde ve konustuğumda bana anlatamadığım bir huzur verdi. Haftasonu gittiğmde de karar verdim çok memnunum güler yüzlü çok hoş, kibar bir doktor..Umarım bu şekilde güzel devam eder herşey..

12. 9 Aralık 2009
  13. ozlemyildiz99

ozlemyildiz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar 2 ay once dogumumu basak hanim yaptirdi,hamileligim sayesinde cok rahat gecmisti de dogumum da o kadar rahat oldu ki anlatamam.,o kadar guleryuzlu ve iyi niyetli ki doktor hanim.durust oldugu gozlerine bakinca anlasiliyo .guven veriyo yani.insan hic acaba gereksiz yere beni ameliyat eder mi normal doguramazsin der mi diye dusunmuyo.her soruma hep cok sakince cevap verdi.bi kere gec kaldi kusura bakmayin kizim hastaydi eve ugramak zorunda kaldim dedi.yani ameliyat uzun surdu falan gibi bi yalan uydurmadi .hastaneden memnum kalmadim ama sirf basak hanim icin gittim hep.

14. 10 Aralık 2009
  15. karabocek

karabocek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    356
    Ödül Puanları:
    93
    canım ben özlem dülgere gidiyorum gayet ilgili bi doktor sen sormadan herşeyi söylüyor soruyor ayağının şişmesi miğde yanması bebiş hareketleri cinsellik akıntı ağrı vb... ben beğeniyorum ocak başı gibi bebeğim olacak inş. o zaman gitmeye karar verirsen sana doğum hakkındada bilgi verebilirim ben tavsiye ediyorum ama senin kendini rahat hissetmen lazım... doktoruna güvenmen lazım... hayırlısı olsun umarım herşey istediğin gibi olur... opuyorumnanaktan

16. 10 Aralık 2009
  17. crocusu

crocusu Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    medicana damı özlem hanım bana bilgi verisen sevinirim doğumuna da omu girecek memnunmusun hastahane nasıl

18. 10 Aralık 2009
  19. karabocek

karabocek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    356
    Ödül Puanları:
    93

canım evet medicana bahçelievler özlem dülger... hastanede çok temiz hemşireler, bebek hemşireleri falan çok ilgili güzel bi hastane ablamda düzgün korkmazda sezeryan doğum yaptı eylül ayında hastane süper ablam çok memnun kaldı ilgililer tüm personel odaları güzel temiz biyer umarım herşey yolunda gider sormak istediğin başka bişey varsa yardımcı olurum cnmm opuyorumnanaktan