Medicana Bahelievler ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve NHLTLG tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : NHLTLG
  1. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mesajlarda bulamadığım tek hastane :))
    25 haftalık hamileyim medicana bahçelievlere rutin muayene oluyorum...
    doğum konusunda hastane ile ilgili tecrübesi olan var mı acaba ??? epidural yapmayı planlıyorum fikirlerinizi bekliyorum

2. 11 Haziran 2009
  3. NHLTLG

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kimsemi burada doğum yapmadı yaaa :KK43:(

4. 12 Haziran 2009
  5. SUSKUN1

SUSKUN1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben orda dogum yapmadım ama annem yaptı cokk iyi bır hastahane zaten benım babamda orada her yonuyle iyi cok ilgılenıyorlar ama bıraz pahalı :D

6. 23 Haziran 2009
  7. per_i

per_i Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

Bende 4 haftalık hamileyim ve medicana bahçelievlerde kontrollerime başlamayı ve orada doğum yapmayı planlıyorum. Temiz bir hastane olduğunu duydum. Nasıl tavsiye eder misin?

8. 23 Haziran 2009
  9. NHLTLG

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canım benim gebeliğim 26 hafta oldu artık medicana bahçelievlere doğum için kararı verdik. Yani şimdiye kadar hastanede bi sıkıntım olmadı ama asıl tercih sebebim doktorum .. Inanılmaz memnunum ona güvenimden dolayı orayı tercih ettik ama herhangi bir şekilde hijyensiz bidurum görmedim yada böyle bi duyum almadım
    doğum katınıda gezdim dış cephe reklam kaplama olduğundan odalar biraz karanlık ama napalım satın almıcaz ya :)))

10. 23 Haziran 2009
  11. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Ben orada doğum yaptım 22 nisan da. çok memnun kaldım. odaları, ameliyathaneleri, hemşireleri hepsi çok iyiydi. 7 saat suni sancı çektim ama spinal anestezi ile sezeryan olmak zorunda kaldım. anestezist bayan dr. da çok iyiydi. Hem ilgili, hem de sonrasında bel ve bas agrısı gibi bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız bir kaç kusuru var hastanenin. Birincisi sancı odası uygulamaları var. Normal doğum yapacaksanız doğumhanenin de içerisinde oldugu ve sancı odalarının da bulundugu bir bölüm var.Sancı odaları 2 şer kişilik arada perde var. Sancı odalarına erkekler alınmıyor. Eşini yanında isteyenler için çok kötü bir durum. Ben yerimden kalkıp kapı önüne çıkmak zorunda kaldım devamlı. Diğer bir durumda panik bir insansanız ve doğum korkunuz varsa sizin için iyi bir hastane seçimi olmaz. Çünkü yanınızdaki kişinin sancıdan inlemeleri, doğumhane den gelen bagırışlar moralinizi bozabilir. İkinci kusuru ise eşinizi ameliyata almak istememeleri. Biz gece doğumu olması sebebiyle bir istisna yapıp girdik ama normalde sokmuyorlarmış. Bunlar dışında her şeyiyle çok güzeldi. Ayrıca bebek bakımı konusunda da çok doğru bir yaklaşımı var hastanenin. Bir de biz iki kişilik odalarda tek basımıza kaldık. Tek kişilik odalar doluydu. Çok rahat oldu. Eşim de refakatçi kaldı, o da hasta yatağında uyudu,rahat etti. Yatakların arasında da perde vardı. Ziyaretçiler varken emzirmek istediğimde çekiyordum perdeyi, çok rahat oluyordu. Umarım yardımcı olmuşumdur. Kolay doğumlar diliyorum şimdiden.

12. 23 Haziran 2009
  13. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok özür diliyorum ben medicana bahçelievler'i medical park olarak anlamışım. Medical park ta doğum yaptım.

14. 24 Haziran 2009
  15. NHLTLG

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    estağfurtullah :)) hayırlı olsun bebişin

16. 11 Mayıs 2012
  17. nefertiti_86

nefertiti_86 Allah nazarlardan korusun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    bende medicana da doğum yapıcam kısmetse ama hiç bir bilgim yok. eğer orada doğum yaptıysanız tecrübelerinizi yazabilir misiniz? tavsiye eder misiniz?

18. 14 Haziran 2012
  19. poyri

poyri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, öncelikle hayırlı uğurlu olsun...inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız. ben de bundan tam 3 sene önce yani 28.07.2012 tarihinde medicana bahçelievler'de doğum yaptım. doktorum Düzgün Korkmaz...çok iyi bir doktor gerçekten...kime gidiyorsun bilmiyorum ama işinin ehli biri....hamileliğim boyunca hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür...

hastaneyi süper bulduğumu söyleyemem, ben daha çok doktor için gidiyorum..ayrıca çocuk doktorumuz da orada...Alper Özkılıç....doğumdan itibaren o ilgilendi....hatta başka arkadaşlarıma bile tavsiye ettim ve memnun kaldılar....

hastanedeki hemşireler falan da gayet iyiydi...yani açıkçası benim hiç sıkıntım olmadı...sezeryan olduğumdan 2 gün kaldım hastanede ve gayet ilgilendiler....öncesinde de sonrasında da rahat geçti yani....

tavsiye ederim...fiyatları da çok yüksek olmasa gerek..pek hatırlamıyorum ama yani dlei bir fark yoktu sanki