Medicana Beylikdüzü'nde tüp bebek yaptıran arkadaşlar var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve tuxgxbaa tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : tuxgxbaa
  1. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eğer varsa kaç yumurtanız oldu sonuç?yazarsanız süper olur arkadaşlarrrrrrrrr:KK46::KK46:

2. 11 Şubat 2009
  3. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben Aysun hanımın hastasıydım 18 yumurtam toplanmıştı 3 tane konuldu sonuç pozitiftti fakat sonra bebeğimi kaybettim tedavinin hayırlı olması dileğiyle inşallah hamile haberini alırız

4. 11 Şubat 2009
  5. bende selman beyin hastasıyım 21 yumurta 17 şubatta belli olacak hayırlı olsun tedavin canım

6. 12 Şubat 2009
  7. tuxgxbaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    TŞK. CNM ben aysun hn. hastasıyım ve yarın :KK46:yumurtalar toplanıcak inş.
    heyecanlı bekleyişin sonuna doğru gidiyoruz inş. dondurabilecek kadar yumoşum çıkarda tutmasada (allahın izniyle tutacak)daha sonrası için rahat rahat deneme imkanımız olur inş.yerimseniben:KK46::KK46::KK46:

8. 12 Şubat 2009
  9. tuxgxbaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım allahım inş. tez zamanda bebeişine kavuşursun..:KK46::KK46:belkide ikiz olur cnm benim....bebiş istiyoruz sonucun çıkınca buraya yazarsan iyi olur... dua ile...:1hug:

10. 12 Şubat 2009
  11. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı olsun tuğbacım,
    Sonuna gelmişsin. Bende Cumartesi günü medicana dayım Selman Beye gidicem. Memnunmusun doktordan oradaki ilgiden?

12. 12 Şubat 2009
  13. tuxgxbaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın üzülme olurmu...hayırda şerde allahtan unutma sakın...hakkında hayırlısı böyleymiş...ben inanki hep hayırlısı olsun diye dua ediyorum...dondurma imkanın olmuşmuydu..inş. olmuşturda tekrar denersin...ben forum sitelerinde gezerken 5 kez deneyipte 6 .da tutan insanlarla bile karşılaştım...umudunu yitirme olurmu...onur arkadaş olmak derdini paylaşmak isterim cnm benim...dua ile:1hug:

14. 12 Şubat 2009
  15. tuxgxbaa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm cnm benim inş. allah ım emeklerimizi boşa çıkarmaz...ben çok memnunum aysun hn. dan....gerçekten iyi ilgileniliyor...bakalım hayırlsı..senin tedavi aşaman nedir yazarmısın?
    :1hug:

16. 12 Şubat 2009
  17. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tuğbacım benim durumum pek iç açıcı değil ama herşey güzel olucak içime doğuyor biraz uzun ve yorucu bir yol olacak sanırım. 1 yılı aşkın evliyiz. 6 ay düşünmedik bebek olayını sonra bir altı ayda böyle uğraşarak geçti. Ben muayene oldum. Eşime semen testi verdi ve orda sonuçu öğrendik ilk yaptırdık 1 tane çıktı ikinci 7-8 ve üçüncü de hiç yok. Üçüncü olanda birde kürler falan yapıldı üzüldüm tabi ama bunun bir faydası yok. Ben bu tüp bebek merkezi olayını da akışına bıraktım beni nereye götürürse diye Selman Beylerin Çorluya gelmesi benim o toplantıya gitmemle başladı ve oraya gitmeye karar verdim. Eşimin hormon tahlilleride çok yüksek çıktı. Benimkiler neyseki normal çıktı. Yani böyle canım. Yani şu anda başlamış bişey yok cumartesi ilk görüşmemizi yapıcaz. Ben nisana falan ertelemeyi düşünüyodum vazgeçtim. Nasıl yönlendirirlerse öyle yapıcam.
    Senden rahim filmi istediler mi peki? Bide bu zamana kadar hangi ilaçları kullandın.

18. 12 Şubat 2009
  19. ikizler17

ikizler17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende selman beyin hastasıyım pazar günü transferim oldu 21 şubat test günüm
    ben çok zor bi hastayım selman bey çok sakin
    tedavide çok katkısı oluyor bu sakinliğin tavsiye ederim