medicana beylikdüzündeki mehtap derelioğlu nasıl bir dr.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve lizt tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : lizt
  1. lizt

lizt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mehtap derelioğluyla doğum yapan hamileliğini tamamlayan varsa lütfen bilgi verebilirmi????nasıl bir dr? normal doğumu destekliyormu? medicana beylikdüzüne ve bu dr devam etme konusunda çok kararsızım
    şimdiden çokk teşekkürler

Son düzenleme: 22 Mayıs 2010
  2. 25 Mayıs 2010
  3. kucukprens

kucukprens Aşk İçimde! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar bende çok merak ediyorum, bilen varsa cevaplarınızı bekliyorumm..

4. 3 Haziran 2010
  5. kucukprens

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Medicana Beylikdüzü, Mehtap Derelioğlu'na giden yokmu hiç yaaaww??:uhm:

6. 3 Haziran 2010
  7. kucukprens

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ağustos Annelerinden bir arkadaşla yazıştık, merak edenler için yazıyorum, sevgilera.s.

serdemm:
    Medicana beylikdüzünde doğurucam kuzum

ersasu:
    Selam, medicana beylikdüzünde hangi doktora gidiyosunuz acaba?? Hayırlı doğum olur inşallah

serdemm:
    Mehtap hanıma gidiyorum canım

ersasu:
    Bende Mehtap Hanım a gidiyorum, çok temiz güleryüzlü bi kadına benziyor, nasıl sen memnunmusun? Normal doğumu destekliyor mu bide onu soracaktım.

serdemm:
    Canım benim belim rahatsız o yüzden mecbur sezeryanım ama ben ilk başta sezeryan diyince kızmıştı duruma göre şartlanma diye bel doktorumla görüşünce tamam sezeryan dedi. Ben aşırı memnunum çok tedbirli bidoktor testleri filan tam zamanında yapıp önlem alıyor :)
    Umarım sana da iyi gelir ben her başım sıkışınca arıyorum

ersasu:
    Canım geçmiş olsun sana Ama çok içimi rahatlattın Allah razı olsun, mecbur kalırsak tabi sezeryan olmalı, ama kısmet olursa ben normal isterim. Özel hastane olduğu için para kazanmak uğruna sezeryana yönlendiriyorlar diyenler oldu o yüzden sormuştum.
    Benim kürtajımı da o yaptı, ve kazımadı vakumla aldı rahime zarar vermemek için, o zamandan sevmiştim zaten onu.

serdemm:
    Senin için de dua edicem artık canım ben p.tesi gidicem mehtap hanıma:)))
    Biz hastanenein ortaklarından birini tanıyoruz ona sordum en iyi kadın doğumcunuz kim diye o bana mehtap hanımı önerdi için rahat olsun:)

ersasu:
    Bende çarşamba gidicem ikili teste inşallah sorun çıkmaz, bakarsın rastlarız birbirimize
    Şimdi iyice rahatladım bak, süpersin Ben hep dua ediyordum zaten bu topiktekilere, saol güzelim

Son düzenleme: 3 Haziran 2010
  8. 18 Haziran 2010
  9. serdemm

serdemm Didem'in Masal'ı geldi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle tavsiye ederşm okuduğunuz gibi sezeryan olmam lazım ama son gittiğimde mehtap hanım 39. haftaya kadar almıycam gelişsin gerekirse gece gelir alırım sezeryana seni dedi çok taktir ettim kendi rahatı için bebişimi erken almaya kalkmıyor.

10. 18 Haziran 2010
  11. ledaswan

ledaswan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bende henüz gebelik yok, gebelik öncesi muayeneye gittim Mehtap hanıma.
    Benim izlenimlerim çok olumlu.
    Güleryüzlü, ilgili, net bir kadın.

Başka bir çoooook ünlü hastanenin jinekoloğunun "hemen operasyon" dediği bir durumda farklı bir bakış daha olsun diye gitmiştim. Tamamen farklı şeyler söyledi, olabilecek olumsuzlukları söyledi. Gözü kapalı operasyon demedi.

Hamile kalırsam da kendisine gitmeyi düşünüyorum şimdilik. Hakkında olumsuz hiçbir şey duymadım.

12. 21 Haziran 2010
  13. ecedemir80

ecedemir80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hamileliğimin 11. haftasındayım. Aslında medicana da aslı hanıma gitmeyi düşünüyordum. Kanamam olunca tesadifen Mehtap hanıma gitmiştik. Memnun kalınca onunla devam ediyoruz şimdi. ılgili ve güleryüzlü biri biz memnunuz umarım hep böyle gider

14. 25 Haziran 2010
  15. kucukprens

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ............

16. 22 Ağustos 2010
  17. kucukprens

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Medicana Beylikdüzünde ücretsiz hamilelik eğitimleri var, katılmak isteyen arkadaşlar bilginiz olsunnnnn

Telefon açıp adınızı yazdırmanız gerekiyoorr..

18. 25 Ekim 2010
  19. Hndozr

Hndozr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba küçük prens ben de mehtap hanıma gidip gitmeme konusunda kararsızım. siz mehtap hanımamı gidiyosunuz? eğer gidiyorsanız fikirleriniz neler?