Medicana International (Beylikdüzü)

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve daisy83 tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : daisy83
  1. daisy83

daisy83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Medicana International İstanbul hastanesi konusunda her türlü bilgiye tecrübeye ihtiyacım var. Özellikle orada normal doğum yapmış olan var mı? Hastane odaları nasıl? vs. Yardımınızı rica ediyorum...

2. 11 Ağustos 2009
  3. daisy83

daisy83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu bu hastanede doğum yapan:KK43:

4. 11 Ağustos 2009
  5. Burcuk

Burcuk BuRCu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bende bu hastaneye gidiyorum Aysun Hanim'a. Kasim sonu Aralik gibi dogum insallah. Hastanede ben 2 gun kaldim . Odalari filan cok merak ediyordum yakinen gormus oldum :) Gercekten odalar , hemsirelerin ilgisi , calisanlarin ilgisi superdi.

6. 28 Nisan 2010
  7. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bir kaç zamandır bu hastaneyi ve doktorlarını araştırıyordum
    Aysun Güney'i çok övdüler ondan randevu almaya karar vermiştim ki artık sadece tüp bebek konusunda hastaları kabul edeceğini öğrendim.
    Şimdi Aslı Başver Can'ı araştırıyorum, öğrendiğime göre biraz soğukmuş, güler yüzlü değilmiş ama iyi bir doktormuş.
    Ben kendi doktorumdan çok memnunum Medical Park'ta Nevin Numanoğlu'na gidiyordum ama evime yakın birini seçmek istiyorum, ileriyi de düşünerek, ben her zaman Medical Park'a gidemem ama Medicana evime çok yakın yürüme mesafesinde, benim için çok iyi olur.

Aslı Hanım hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

8. 28 Nisan 2010
  9. hapsuruk

hapsuruk KizimKocamKendim:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben medicanaya ilk defa pzt gittim
    esasinda hizmet hastanesi meltem hna gidiyordum ve cok memnundum
    hamile oldugumu cts ogrenince meltem hanimi aradim ve tatilde oldugunu soylediler
    10 mayistan once randevu vermediler bende ufak bi arastirma yaptim ve medicana asli hanima gittim. beni guzelce dinledi bilgilerimi aldi sonra ultrasonla bakti ve minik bir olusum baslamis ama henuz cok yeni oldugu icin net bisey soylemedi haftaya tekrar gel keseyi goruruz dedi. gebelikle ilgili bilgilendirdi ve kitapciklar verdi sorularimizi cevapladi. cok sicakkanli degil bama bence isini iyi yapiyor bence
    ben ilk ziyaretimde memnun kaldim evimede yakin oldugu icin devam etmeyi dusunuyorum
    birde mehtap hn vardi o daha konuskan bir kadin ama ben asli hanimin egitim durumundan etkilendim acikcasi:CüvCüv:

10. 30 Nisan 2010
  11. fgtmso

fgtmso Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Bende 30 haftalık hamileyim, ilk 4 ay Kolan hastanesine gittim,fakat ordaki doktor 4.ayımda düşük tehlikesi var deyip rahme dikiş attırmaya kalkınca, bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medicana Aslı Hanıma gittim. Ve düşük tehlikesi falan olmadığını öğrendim.

Şu an da Aslı Hanımdan memmunum, fakat tarz olarak biraz soğuk...Ama eğitimi ve tecrübesi yüzünden onu tercih ettim. İnsanın içinde bi şüphe kalmıyor, iyi bilgilendiriyor...

12. 2 Mayıs 2010
  13. hapsuruk

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim yarin kontrolum var bebisimizin kesesini gorcez insaallah:ecrin_bebek:
    yarinki ilgisine gore devam edip etmeyecegime karar vercem bakalimboshayallersmile
    hastane evime yakin ama en onemlisi dr tabiki

14. 3 Mayıs 2010
  15. PasakliMinikTanrica

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım memnun kalırsın, Aslı Hanım'ı çok övüyorlar hakkında yazılanları araştırmıştım ancak ben hastane biraz masraflı olduğu için tercih edemedim maalesef.

16. 4 Mayıs 2010
  17. hapsuruk

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dun kontrole gittm ve bebisin kesesini gorebildik nihayet:KK46:
    sanirim asli hanima devam edicem
    esim iyi bi doktor diyor
    bana biraz soguk geliyo ama eve yakin olmasi
    cok rahat 5dk da gidiyoruz hastaneye
    burdan taaa hizmete gitmek cok zor olur
    isinamazsam asli hna
    diger doktorlarida denerim artikboshayallersmile

18. 4 Mayıs 2010
  19. PasakliMinikTanrica

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aa gittin demek inşallah ısınırsın
    Nasıldı hastane falan, çok sıra beklediniz mi? Aslı Hanım'ın tavırları nasıldı?
    Ya bende ona gitmeyi çok istedim hatta burada bi arkadaş memnun kalmadığını da yazmış ama ben yine de deneyecektim
    Muayene ücretlerini falan öğrenince eşimle vazgeçtik, biraz parayı seven bir hastaneymiş sanırım.