Medicana mraniye hakknda bilgisi olan var m?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve BlueAngel tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : BlueAngel
  1. BlueAngel

BlueAngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar

ben 5 haftalık hamileyim medicana ümraniyede iyi bir doktordan bahsetmişlerdi ama ismini hatırlamıyorum hastane ve doktorlar hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

2. 25 Ağustos 2009
  3. selkie

selkie güldeki arsız dikenim! Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    medicana hastansine çok yakın oturuyorum,hastane güzel,bende doğumu orda yapmayı düşünüyorum...orda sibel açıkalın var o çok iyimiş,ama çok yoğum olduğu için fazla ilgilenemiyormuş,birde zehra koçer varmış o iyimiş,ben 2 s,inede gitmedim,,medicananın yan sokağında reyhan topuz var ben ona gidiyorum çokta memnunum...

4. 25 Ağustos 2009
  5. basakk600

basakk600 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım doktorumda medıcanada ve dogumuda orda yapcam huseyın beyın hastasıyım ve memnunum.bıraz pahalı emeklı sandıgı benımkı katkı payı fazla bıraz

6. 28 Ağustos 2009
  7. sev_rey

sev_rey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğumumu yaptım sibel hnm çok yoğun gerçekten de pek ilgili gelmedi biz de zehra koçer' e gittik çok da memnun kaldık doğum sonrası ve doğumda çok destek oluyorlar ebeler hademeler ben normal doğum yaptım çok da memnun kaldım, sezaryen diye hiç zorlamadı tamamen bana bıraktı şartlar uygun olursa normal yapabilirsin dedi ve yaptım, sizleri de allah bi avazda kurtarsın

8. 29 Ağustos 2009
  9. pushing

pushing Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende zehara hanıma gidiyorum başından beri hep ona gidiyodum bu hafat benim son haftam eğer doğum olursa kendisi bu rada değil şu an beni sibel hanıma emanet etti eçıkçası ben sibel hanımı biraz korkutucu buluyorum bilmiyorum doğumum için inşallah zehra hanım burda olur

10. 29 Ağustos 2009
  11. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    223
    Ödül Puanları:
    153
    Büyük ihtimalle sibel hn dan bahsetmişlerdir..Ben bi kere sibel hn da muayene oldum,sonra ferda hanıma geçtim..

Sibel hanım çok yogun pek ilgilenemiyor.Sanırım ferda hn da ayrılmış.doğuma bi hafta kala ferda hn olmadıgı için zehra hanım muayene etti.Fakat büyük ihtimalle sezeryan olursun demişti.Bebeğin kafası büyükmüş..

Bende korktum son gün hastane ve doktor değiştirdim..

12. 31 Ağustos 2009
  13. BlueAngel

BlueAngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürler

ben şuan hospitalium a gidiyorum ama bebeğin kalp atışlarını bile duyamıyoruz çok eski teknoloji dışarı vermiyor sesi birde bazı doktorlar cd hazırlayıp veriyormuş muayeneden sonra ümraniye de varmı böyle bildiğiniz bir doktor

14. 3 Eylül 2009
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    umranıye medıcanaya gıdıyorum çok memnunum ...............tabı tup bebek kısmındayım doktorum çok ılgılı hemsıreler cok ılgılı............dıger kısımları bılemıcemmmmmmmmmm

16. 3 Eylül 2009
  17. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende tüp bebek bölümüne gidiyorum.ömer faruk beyden çok memnununm.önümüzdeki hafta kontrolüm var.doğumu konuşuruz artık.doğum fiyatları ne kadar acaba hiç bunu konuşmadık.senin bi fikrin varmı acaba.

18. 27 Aralık 2009
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.