Medicanada tüp bebek deneyenler buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nesrinbay tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nesrinbay
  1. nesrinbay

nesrinbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bu hastanede tüp bebek tedavisi olanlar bana bilgi veririmisiniz ben burda baslıycam:))

2. 9 Ekim 2010
  3. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    106
    Ödül Puanları:
    93
    Hangi şubesini soruyorsun canım...

4. 10 Ekim 2010
  5. nesrinbay

nesrinbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    beylikdüzü selman bey doktorum....

6. 13 Ekim 2010
  7. daisy8

daisy8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben kendisinde 2 kere tüp bebek tedavisi oldum, sonuçlar negatif oldu maalesef. ama dr.umdan çok memnun kaldım, kendisi güleryüzlü, pozitif ve en önemlisi hastasıyla konuşan, bilgilendirme yapan bir dr. şimdi 3. denememizi yapıcaz 2 ay sonra acaba memoriale mı gitsek dedik eşimle çok methediyorlar orayı diye gittik semra hnm.la görüştük hiç memnun kalmadık mesela biz. okuyorum burda forumlarda herkes memoriali öve öve bitiremedi ama biz eşimle 3.yüde daha tam karar veremesekte medicanada yaptırıcaz gibi, memorial olmayacağı kesin ama:)

8. 18 Ekim 2010
  9. banu145145

banu145145 İçimde değil yüreğimde... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bende gittim kendisiyle görüştüm çok iyi ve ilgili bir doktor fakat rapor geçmemesi çok kötü.Bu arada selman bey memorialden bu hastahaneye geçti.

10. 20 Ekim 2010
  11. 2009Papatya

2009Papatya Cennet kuşum Keremim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Arkadaşlar..
    Ben 2 tane başarız tüp bebek tedavisinden sonra (İstanbul cerrahi hastanesi) Selman Beyi seçtim.
    Öncellikle kendisini tv izledim daha sonra burdaki yazıştığım arkadaşların tavsiyeleri üzerine gittim görüştüm.Eşimle benimle ilk görüşmem çok pozitifti ve ben Temmuz 2009 dan beri hastasıyım.İlk denemem olumlu geçti ve ikizlere gebe kaldım.Ancak birini 8 haftalık diğerinide 27 haftalık(7aylık) kaybettim.
    Tekrar kendisinde devam ettim ve Eylül 2010daki denemem negatif oldu.
    Ben tekrar denicem ve yine selman beyde.Ben bu kadar anlayışlı sevecen pozitif kötüsüyle iyisiyle yaklaşan doktor görmedim.
    Ben 9 yıldan beri bebek sevdasınla sayısız doktor ve hastane gezdim.Prof.ları da denedim ama bana evimdeymişim gibi hissetiren bir tek selman bey ve ekibiydi.
    Ben ordan çok memnunum..
    Bilgilerinize...
    Birde şunuda söylemek isterim.Gebe kalma şansımız sadece pozitif düşünmek ve gittiğin doktora güvenmek..Gerisi de allah inanmak...sevgiler

12. 24 Ekim 2010
  13. canende

canende Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de son iki denememi Selman Bey ve Aysun Hanımın hastası olarak Medicana da yaptırdım ve yaklaşımlarını çok beğendim, ilki olumlu sonuçlandı fakat bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim. İkincisi ise olumsuzdu tekrar denemek için maddi manevi kendimizi toparlayınca birinci tercihim onlar, ama bu sefer embriyo seçiminde farklı yöntemlerin uygulandığı merkezleri de araştırıyoruz.

14. 1 Kasım 2010
  15. 2009Papatya

2009Papatya Cennet kuşum Keremim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sizin embrio seçiminde kafanıza ne takıldı paylaşırsanız sevinirirm..Ve hangi merkezleri düşünüyorsunuz?
    Bende Medicanadan memnunum ama banada son denemem negatif olunca yapay rahim den bahsettiler.Co culture.Bende şimdi bunu araştırıyorum..
    Ya siz hangi sebeplerden araştırıyorsunuz?Paylaşırsanız sevinirirm..

16. 2 Kasım 2010
  17. byyy

byyy sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar bende bu ay tüp bebek tedavisine başlıyorum medicanada selman beye. cuma günü ilk randevum muayene için. arkadaşlar başarı şansı tam olarak ne acaba? bir de tek embriyoyla gebe kalan var mıbu hastanede?????????

18. 2 Kasım 2010
  19. dygydn

dygydn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ıyı aksamlar canımm selman beye bende gıttım ama pekk memnun kalmadımm medıcanada mehtapp hanım varr bıde ona gıtt bencee..