Medicassol,Acnelyse Krem,Evigen Ampul ile ÇATLAKLARA SON!!

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve SeDDeF tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : SeDDeF
  1. SeDDeF

SeDDeF zayıflamaya çalışıo :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba!
    Vücutta oluşan çatlakları tedavi etmek için bir yerde şöyle bir uygulama okudum (yaklaşık 1 sene ):
    Medicassol.................sabah
    Acnelyse Krem..........akşam
    Evigen Ampul............haftada 2-3 defa

Hocam acaba bu yöntemi düzenli olarak hergün uyguladığımızda (basen bölgesine) bir faydası olur mu ve uzun süreli kullanımlarda bize bir zararı olur mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim, cevabınız için teşekkürler...

WE HEKİMİN AÇIKLAMARI
    bu benim de önerdiğim tedavi şekli. madecassol pomadı çatlaklarda öneren başka bir meslektaşım varmıydı?

kızlar bu formülü kullanlar warmı daha önceden açıldımı bu konu bilmiyorum ama kuzenim kullndı faydasını grdüü paylaşımlarınızı bekliyorum tşkler
    :içelim:

2. 17 Mart 2009
  3. _CeyDa_

_CeyDa_ birgün bitecek bu hasret. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben bugun aldım medicassol ve acnelyse kremi.yarından itibaren kullanmaya başlıcam.inşallah faydasını görürüm.kuzenin tedawi aşamasnda ne gibi sıkıntılar çekti paylaşırmsn cnm?we kuzeninin çocugu varmı?

4. 17 Mart 2009
  5. SeDDeF

SeDDeF zayıflamaya çalışıo :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    war çocuğu ama doumdan öncede çatlakları wardı onun baya bi incelme oldu diyor bende denicem işte sende gelişmeleri yaz ceydacım

6. 19 Mart 2009
  7. _CeyDa_

_CeyDa_ birgün bitecek bu hasret. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bnmkiler zaten inceler ama böle çizgi çizgi yanyanalar bi tarafımda varsa dier tarafımdada var efekt gibi ya.yazarım gelişmeleri tmm cano.
    bu arada madecassolun siwilcelerede ii geldiğini öğrendim.lavantanın siwilcelere çok faydası var ve madecassolun içindede lavanta esansı var.şimdilik sadece yüzümün bi bölgesine sürüyrm faydası olursa dier yerlerimede sürcem inş.faydasını görürüm.

8. 5 Nisan 2009
  9. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar madecassol çok güzel bir ilaç ama kullanırken sabırla kullanmak lazım süre olarak.

10. 13 Nisan 2009
  11. caglaberkk

caglaberkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlarr ben medaecassol ve acynelse oln kremi 2 haftadır klnnyrm ve inanılmaz çtlakrım vardı yarı gibi olmuş mor morlardı yeni 2 senelik çatlakrım doğumdan beri fkt bu derece iyi gelebiliceni düşünmemiştim inanılmaz iyi gldi ben hiç kaşınmadım ve soyulmadım leke flnda yapmadı bnde ama çatlaklarım sanki silikleşti tabiki dikktli bklnca varlar hala ordalar ama çok ciiddi çok uzktn bile belli oln çatlakla sanki silgiyle silindi inanamadım acaba dedim abartıyomuyum ama eşime gstrdm oda şok oldu şimdi annem glsn bide ona sorucam bklm ne diycek çok mtlymm mutlaka klnn ...

12. 13 Nisan 2009
  13. Selinnnnnn

Selinnnnnn Dertli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim göğsümde ve kollarımda acaip çatlaklar var. Çatlak değil yarık resmen. Sizce geçer mi?

Bide bu ilaçlerı göğse sürmek bir zarar verir miki?Malum hassas.

14. 14 Nisan 2009
  15. angel_a

angel_a angel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ne güzell canım sewindinm bendede aynı dert :1no2:
    peki parlama falan geçtimi benim bazı yerleri kalın derin bazıları ince çizgi tuhaflar yani sadece ikisinimi kullandın benim 4 senelik beyazlar şuan bilmiyorum olurmu ewigen ampul kullananlar war sen nasıl kullandındın sabah akşam ikisimi sadece

16. 16 Nisan 2009
  17. mrw37

mrw37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende kullanıyorum 3haftadır fln ama ben cok kasınıyorum morardı bacaklarım kasımaktan cok canım yanıyo nıye boyle oluyo bımıyorum ama yınede bırakmıcam cunku bı yandanda soyuluyorum soyulan yerler sılık gıbı onun ıcın bırakmıcam bıde ılacın yan etkısınde yazıyo kızarıklık kabuklanma fln dıye:bbo:

18. 20 Nisan 2009
  19. noralliya

noralliya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Canım bazı arkadaşlar bepanten kullanıyor acısını almak için. istersen dene.