medıostar lazer epılasyon cıhazı ıle epılasyon yaptıran varmı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve hejare tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : hejare
  1. hejare

hejare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar oncelıkle herkese selam aranıza yenı katıldım.daha once alex ıle 1 seans lazer epılasyon yaptırdım bacak bolgeme fakat sımdı ıs nedenı ıle farklı bır sehırdeyım ve burada alex cıhazı olan bır merkez yok.gecenlerde bır guzellık mezkezı ıle gorusmem oldu orada medıostar var bu bır dıod lazer cıhazı bu cıhaz hakkında bılgısı ve tecrubelı olan arkadaslar lutfen yardımmmmmmmm

2. 10 Temmuz 2010
  3. nusyamusya

nusyamusya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    öyle bi lazerin oldugunu ben ilk defa duyuyorummmm kafamçokkarıştı

4. 10 Temmuz 2010
  5. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim 5 sene önce çalıştığım klinikte bu cihaz da vardı. Tedaviler çok titiz yapıldığında özellikle siyah ve kalın kıllarda sonuçlarından çok memnundum.Bu cihazda tedavi öncesi tüm alan jiletle tamamen temizlenir.(Hiç tüy kalmayacak şekilde) Dolayısı ile tedavi çok titiz yapılmaz çok sıkı taranmazsa kalan çok olacağı için tedavi aralarında komple temiz gezme gibi bir durum olamaz.Ama dediğim gibi sıkı taranırsa siyah ve kalın kıllarda genel izlenimim iyi sonuç verdiği yönünde.
    Bir de bu cihazda genital bölgenin tamamını taramak çok da mümkün olmuyor.(Kullanım zorluğundan dolayı)

6. 23 Şubat 2011
  7. plane

plane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben diot ile ilk seansımı yaptrdm ama yaptırdığım yerde çok hijyen yoktu, biraz canm sıkıldı.. cildde temas ediyor sonçta, ne yapacağımı şaşırdım. bu konu hakkındaki görşleri merak ediyorum, yaptranlar sordu mu hiç nasıl temizliyorlarmış.

8. 28 Eylül 2011
  9. hejare

hejare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkaşlar 5 seans gittim evet azalma oluyor incelme oluyor ama tamamen bitmedi ben pes ettim çünkü bu tedaviye devam edecek kadar zengin değilim....;(