Medipol 2li testimi yapmıyor

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nemoda tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nemoda
  1. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar ,10 haftalıgım medipolden Seval Pata ya gidiyorum, 2mart ile 15 mart arası Seval hanım 2li test istedi.Medipolde Hakan Bey yapıyormuş.Bugün gün almaya gittim Hakan bey o tarihlerde müsait değil diyorlar.Adımı kaydettiler ,bir boşluk olursa arayacağız dediler.Ya olmazsa zamanı geçecek diyorum mutlaka bir boşluk olur dediler ama nasıl şansa bırakayım.Zeynep Kamile de sordum orası zaten çok yoğun en erken 1nisana gün veriyor. Bu konudaki düşünceleriniz neler ya da anadolu yakasında güvenilir ve uygun fiyatlı bir yer önerebilir misiniz?

2. 24 Şubat 2010
  3. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nemoda ben çok şaşırdım doktorunun bu testi yapmamasına. bu kan tahlili sonucta bır de ultrasonla muayene var ense kalınlığı, bebegın burun kemıgı olusumu vs. bakıyorlar. neden illa hakan beyden ıstenıyor anlamadım senın doktorda ultrason yok mu ya da tahlil yazmaya yetkısı mı yok?? hastanenin işleyişi sacma geldı. ben izmitte özel bır hastanye gıdıyorum, buradakı butun doktorlar kendılerı yapıyorlar. hiç duymadım acıkcası senınkı gıbı bır durum. anlasmalı gıdıyorum hastaneye gecen sene 7 lıra fark ödemişim bu test için. sende cevrende anlaşmalı iyi bır hastaneye uygun fıyatta yaptırabılırsın.

4. 24 Şubat 2010
  5. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım hakan bey perinotoloji uzmanı detaylı ultrasonları o yapıyor evet o yüzden yoğun diğer doktorların hastalarına baktığı için. benim normal doktorum oydu.keşke doktorun yoğunluğu biliyordur önceden randevu alman gerektiğini belirtseydi. ama sana kadıköy de sonomed görüntüleme merkezinde meliha hanımı tavsiye ederim benim ultrasonlarımı o yapmıştı ve onun sayesinde oğlumun hastalığını erken teşhis edebildik.işinde gerçekten uzman. eğer imkanın varsa düşün derim.

6. 24 Şubat 2010
  7. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende medipolde şule hanıma gidiyorum bende ikili testim için randevu bulamamıştım hemen şule hanım devreye girmişti ben yardımcı olurum zamanında çekilirsin filmi merak etme demişti sen neden doktoruna sölemiyosun yardımcı olur belki.gerçi ben gidemedim hakan beye eşim snrdan kıskançlık yaptı erkek olduğu için gitmemi istemedi bende kadiköyde sonomede gittim meliha hanıma.gerçekten mğkemmel bi doktor.çok ilgili güler yüzlü bilgili bi hanım.üstelik medipoldeki doktorum hakan beye gitmiceksen meliha hanıma git işinin uzamnıdır demişti gerçektende haklı çıktı.kadın beni güya bebek için ultrasona aldı ama inan böbreklerime safra keseme bile baktı ben hiç bişley sölemedn.ve safra kesemde bi taş olduğunu doğumdan snr ameliayt olmam gerektiğini öğrendim sayesinde.eğer durumun iyiyse ona gitmeni tavsiye edrim cnm

8. 24 Şubat 2010
  9. cuttery

cuttery Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    --------------------------------------------------------------------------------

şuan 24+5 hamileyim.ilk başlarda seval pataya gidiyordum çok memnduk güleryüzlüydü hoşuma gitmişti inşallah böyle gider demiştim hatta.neyseki 2 li test zamanı geldi çattı hakan beye 1 ay sonrasına randevu alabildik evet çok iyi bir doktor ama insanların test zamanını geçirtmeyede hakları yok.zaten sskdan farkı kalmamış medipolun.neyse yapıldı ölçümler normal çıktı çok şükür 4 gözlede kan tahlil sonuçlarımı beklemeye başladık.aldık sonuçları seval hanımdanda randevu almadık sadece sonuç göstericez.keşke alsaydımda yaşamasyadım.5 dakikasını bile harcamadı.hee ewet biraz risk çıkmış 3 lü test yapalaım oda olmadı amniyosentez yapalım dedi bembeyaz kesildim.eşimde aynı şekilde..ayağada kalktı birden elimizi sıktı zaten şok olmuştuk hiçbilşey diemedik resmen kovdu bizi sonra moral yerlerde tabi.ilk bebeğim zaten hiçbişey bilmioyrum.insan bi derki gel bi gör bebeğini için rahatlasın der,sonucunu açıklar.ama sahte gülüşünle devam etmedim bende onun.medical parka geçtim çok ama çok memnunum herşeyimle 4/4 lük ilgilenio doktoruma her zaman cebinden ulaşabiliyorum.yalancıktan değil gerçekten ilgi görüyorum.iyikide böyle bir olay olmuşta bırakmışım seval patayı.yanarım yanarım da o 4 lü testin sonucunu alana kadar bana ve bebeğime yaşatıığı o sıkıntılara yanarım..asla affetmiycem asla..

10. 24 Şubat 2010
  11. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim sanırım ben de başka bir doktor aramaya başlıcam zaten medipol gerçekten problemli artık iyice sinirimi bozuyorlar

12. 25 Şubat 2010
  13. cuttery

cuttery Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    bencede , benimde hiç güvenim kalmadı paranla rezil oluyorsun.