Medipol 2li testimi yapmıyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nemoda tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nemoda
  1. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar ,10 haftalıgım medipolden Seval Pata ya gidiyorum, 2mart ile 15 mart arası Seval hanım 2li test istedi.Medipolde Hakan Bey yapıyormuş.Bugün gün almaya gittim Hakan bey o tarihlerde müsait değil diyorlar.Adımı kaydettiler ,bir boşluk olursa arayacağız dediler.Ya olmazsa zamanı geçecek diyorum mutlaka bir boşluk olur dediler ama nasıl şansa bırakayım.Zeynep Kamile de sordum orası zaten çok yoğun en erken 1nisana gün veriyor. Bu konudaki düşünceleriniz neler ya da anadolu yakasında güvenilir ve uygun fiyatlı bir yer önerebilir misiniz?

Not:aynı konuyu başka bir yere de açmıştım ama yanıt alamadım umarım burdan taşınmaz

2. 23 Şubat 2010
  3. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba. Bende Seval Pata nın hastasıyım.ıkili,üçlü,dörtlü testlerimi Hakan Beye yaptırdım. Gerçekten çok yogun Hakan Bey. Bende aynı durumda kaldım üçlü testte. Numaramı aldılar. Gerçekten birkaç gün sonra beni aradılar. Bazen iptal edenler oluyor çünkü. Ama diyelim ki olmadı Ben maltepede oturuyorum. Kan testlerimi falan maltepe de yeni tıp merkezi var. Orda yaptırıyorum.. Belki ikili testte yapıyordur. Fiyatlarıda dışarıya nazaran uygun. ıstersen biraz daha bekle olmadı. Yeni tıp yapıyorsa oraya gidersin. Umarım yardımı olabilmişimdir.

4. 24 Şubat 2010
  5. cuttery

cuttery Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    şuan 24+5 hamileyim.ilk başlarda seval pataya gidiyordum çok memnduk güleryüzlüydü hoşuma gitmişti inşallah böyle gider demiştim hatta.neyseki 2 li test zamanı geldi çattı hakan beye 1 ay sonrasına randevu alabildik evet çok iyi bir doktor ama insanların test zamanını geçirtmeyede hakları yok.zaten sskdan farkı kalmamış medipolun.neyse yapıldı ölçümler normal çıktı çok şükür 4 gözlede kan tahlil sonuçlarımı beklemeye başladık.aldık sonuçları seval hanımdanda randevu almadık sadece sonuç göstericez.keşke alsaydımda yaşamasyadım.5 dakikasını bile harcamadı.hee ewet biraz risk çıkmış 3 lü test yapalaım oda olmadı amniyosentez yapalım dedi bembeyaz kesildim.eşimde aynı şekilde..ayağada kalktı birden elimizi sıktı zaten şok olmuştuk hiçbilşey diemedik resmen kovdu bizi bilmiyorumkismile sonra moral yerlerde tabi.ilk bebeğim zaten hiçbişey bilmioyrum.insan bi derki gel bi gör bebeğini için rahatlasın der,sonucunu açıklar.ama sahte gülüşünle devam etmedim bende onun.medical parka geçtim çok ama çok memnunum herşeyimle 4/4 lük ilgilenio doktoruma her zaman cebinden ulaşabiliyorum.yalancıktan değil gerçekten ilgi görüyorum.iyikide böyle bir olay olmuşta bırakmışım seval patayı.yanarım yanarım da o 4 lü testin sonucunu alana kadar bana ve bebeğime yaşatıığı o sıkıntılara yanarım..asla affetmiycem asla..

6. 24 Şubat 2010
  7. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    medipolun doktorlari devlet hastanesi doktorlari gibi olmus resmen.. hic ilgilenmiyorlar. arkadasim gidiyordu sema ovaliya bisey sorucak korkudan arayamiyordu esi ariyordu kadini..
    ayrica hastanenin kalabalikligi da cabasi.. (bu durumda doktorlar ne yapsin hastanenin sucu)2 li test 11-13 haftalar arasi yapiliyor gecikirse yaptiramazsin canim.,cunku o haftadaki olcumler dogru tahminleri veriyor,, sen isini garantiye al baska bi hastane arastir test icin

8. 24 Şubat 2010
  9. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkese çok teşekkür ederim aramaya başladım başka bir yer umarım hallederiz

10. 22 Mart 2010
  11. gldnnn

gldnnn küçücüğüm herşeyimmmm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geç kalınmış bir cevap ama üsküdar selimiye'de özel selimiye hastanesini tavsiye derim 2li test için.
    ben orada yaptırdım oldukça uygun fiyata. erdem hastanesi 250 tl, yunus emre hastanesi 150 tl derken, zeynep kamil nisan ayına randevu verirken orada 50 tl ye yaptırdım testimi ve çok memnun kaldım.. üstelik aradığım güne randevu alabildim.