Medipol Hastanesi Dr. Şule Selvi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve semiror tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : semiror
  1. semiror

semiror Evli,Mutlu,Çocuklu... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar..acaba dr. şule selvi'ye giden varmı aranızda nasıl bir doktordur?
    Açıkçası ben sema ovalıdan randevu almıştım taa 2 nisana verdiler ..bende daha yeni olduğum için 4 haftalık..meraktan ve heyecandan dün sabah erkenden medipole gittim belki boş olursa beni alırlar diye...sadece Şule hanım vardı müsait olan kimse kapısında beklemiyodufisfisfisneyse ..beni muayene etti 5 haftalıkmışım kesemizi gördük çok şükür,bana 15 gün sonra gel kalp atışlarına bakalım,hemde bazı testler yapalım dedi..şimdi zaten 15 gün sonrası 2 nisana denk geliyo sema hanıma mı gitsem,yoksa şule hanıma mıCADIARZU fena bi dr. gibi görünmüyo ancak hiç hastası yoktu..bu da benim kafamı kurcaladı...çok kararsızım arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum..ne yapsam sizce?:uhm:

2. 21 Aralık 2009
  3. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.233
    Ödül Puanları:
    488
    Merhaba,
    Bu kişi(Şule Selvi) hakkında sitemizde ne OLUMLU ne de OLUMSUZ yazı yazmamanızı rica ediyorum.

4. 24 Aralık 2009
  5. bal kavanozu

bal kavanozu oğluşum geliyooooo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    neden yorum yapılmadığını anlamadım açıklayabilirmisiniz benim de şu an ki doktorum şule selvi böyle yapılınca içime bi kuşku düştü

6. 9 Şubat 2010
  7. gunfunda

gunfunda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet benim de doktorum şule selvi.Bende kuşkuya düştüm şimdi.Bize açıklama yapmak zorundasınız

8. 11 Şubat 2010
  9. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    lütfen bu yorum yazılmamasıyla ilgili bir açıklama yapınız, çok rahatsız edici bir durum

10. 16 Şubat 2010
  11. gunfunda

gunfunda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende ilk önce şüphelenmiştim bu durumdam ama belki dava falan açılmıştır arkadaşlar.Şule hnm şuan benim gebeliğimi takip ediyor ve çok memnunum.Olumsuz hiçbişey görmedim.Hatta ilk dört ayım çok zor geçti bulantılar sebebiyle.Şule hnm çok iyi idare etti ve beni rahatlattı.

12. 16 Şubat 2010
  13. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.233
    Ödül Puanları:
    488
    Yazı yazılmama talebi kendisi taraflarından bize iletilmiştir. Bizimle alakalı değildir, sorunuzu kendisine görüştüğünüzde sorabilirsiniz.

Bilginize.

14. 8 Nisan 2011
  15. dejavu00

dejavu00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,, bende şule hanıma gidiyorum. doğumun nasıl geçti merak ediyorum. memnun kaldınmı ?

16. 12 Nisan 2011
  17. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    slm ben şule hanımın 2,5 senelik hastasıyım bu senelerde bi dış gebelik bi normal gebelik yaşadım ikisinide mükemmel idare etti.doğumumuda onda yaptım eli o kadar hafifki ameliyattan bikaç saat snr ortalarda geziyodum.üstelik ikinci doğumum ilki çok ağrılı olmuştu.kesinlikle tavsiye ederim.benimki sezeryandı seninki nasıl olur bilmiyorum ama devam etmeni tavsiye ederim..

18. 9 Mayıs 2011
  19. berbavo

berbavo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Şule Selvi ye bir rahatsızlığımdan dolayı gittim.Kendisi hastaneye para kazandırma adına beni yanlış bilgilendirmiştir. Her zaman karşılaşılan basit bir miyom vakası için hastanede ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyoruz dua edin iyi olsun deyip beni alelacele ameliyat etmek istemiştir.Açık ameliyat ve bazı durumlara görede meblağ konusunda fazla ödemeyede hazırlıklı olun demiştir.Sonuç olarak Gittiğim çok değerli bir profesör dr çok sık karşılaşılan bir sorun olduğunu söyleyerek 1 ay sonra beni kapalı ameliyatla bu dertten kurtardı.Şule hanıma kalsa 1 gün bile geçiktirmeden ameliyat olmalıydım.