Medipol Hastanesi Ve Dr. Hakan Apaydin'i Merak Edenler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zuhahaha tarafından 13 Haziran 2008 başlatılmıştır.

13 Haziran 2008
    Konu Sahibi : zuhahaha
  1. zuhahaha

zuhahaha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar medipolu ve hakan apaydin'i merak edenler vardi ben randevuma gittim.cok ama cok memnun kaldim, cok ilgili guler yuzlu ve iyi bir doktor. her sorunuza uzun uzun cevap veriyor, insani rahatlatiyor. kisacasi ben herkese tavsiye ederim.yalniz randevu almak cok zor bir ay sonrasina ancak alabiliyorsunuz. hastanenin odalarini da gordum bi arkadasimi ziyarete gitmistim.odalar da gayet guzel.epidural dogum imkani da var.boyle yani. merak eden arkadaslari bilgilendirmek istedim.

2. 13 Haziran 2008
  3. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım bende doktor arayışı içindeydim. Bi arkadaşım tavsiyesiyle Hospitalium Hastahanesinden randevu almak istedim o doktorda 2 hafta sonraya vericekti bende özel muayenehanesinden randevu almayı tercih ettim. Bu akşam gidicem bakalım memnun kalıcakmıyım çok merak ediyorum ve endişeliyim şuanda 5+3 günlük hamileyim vajinadan muayene yapmasını istemiyorum ilk muayenede yapıyorlarmı bilgin varmı

4. 13 Haziran 2008
  5. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    henuz hamılelıgın cok yenı oldugu ıcın malesef vajınal ultrasonla bakılıyor canım..
    cunku cok kucuk oldugundan karın uzerınden ultrasonla bebegın gorulmesı zor oluyor..
    seçme sansımız yok ne yazık kı..

6. 13 Haziran 2008
  7. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim 5 haftalıktı ama göbişten baktı :)) doktoruna göre de değişiyor olabilir.

8. 13 Haziran 2008
  9. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    nasıl oluyor o iş.. çok ilginç.. henuz cok mınık oluyor 1 cm bıle degıl nasıl gobişten baktıkı 5 haftalıkken.. ılk karından baktı ve zaman mı ogrendın hamıle oldugunu ?...

10. 13 Haziran 2008
  11. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben test aldım evde uyguladım öyle anladım hamile olduğumu hemen doktora gittik eşimle.Kan testi yaptırdık.Meğer ben tam 5 haftalık hamileymişim.Tabiki bebişi görmedi ama karnımdan bakarak keseyi gördü :)) yani hiç vajinadan bakmadı benimkine.CADIARZU

12. 13 Haziran 2008
  13. zuhahaha

zuhahaha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vajinal muayene istemiyorsaniz once kan testini yaptirip kac haftalik oldugunu ogrenin. 6. haftada karindan kese goruluyo zaten. o zaman tekrar gidersiniz doktora. vajinal muayene istemeyene de zorla bakilmaz herhalde. bana doktorum sormustu.simdi gorunmuyr istersen bakalim dedi ben de beklemeyi tercih ettim.

14. 13 Haziran 2008
  15. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    hımmm anladım keseyı gorme amaclı yanı.. yoksa nasıl oluyor da goruyor dedım bı an..

16. 27 Haziran 2008
  17. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla şeker gibi adam azından bal damlıyo ben hayatımda bu kadar ilgili hastasına bu kadar özenli davranan bi dr.görmedim bilseydim baştan ilk ona giderdim gerçi testlerim ve ayrıntılı ultrason için kendisine gidiyorum ama doğumumu onun yaptırmasını çok isterdim şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar :)))))))

18. 27 Haziran 2008
  19. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    2li testlerimi hakan bey yaptı genelde zaten 2li testlere o bakıyo. sağolsun benimlede eşimlede çok ilgilende .zaten beni sakinleştirmek için biraz bekledi neden bilmiyorum oda girer girmez ağlamaya başladım.sonrada bana bebeşimi gösterdi be kalbinin atışını dinletti.allahtan bebeğim rahat durduda ölçümleri rahat rahat baktı sonra da tabi bebeği hareket ettirmek için uğraştı biz görelim diye görseniz nasıldı kıpır kıpırdı kollar bacaklar birbirine karışıyodu yaramazımın.