medipol mega hastaneler kompleksi (medipol bağcılar üniversite hastanesi) ÇOK UCUZ!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve slyvia tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2012
    Konu Sahibi : slyvia
  1. slyvia

slyvia Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kızlar medipol mega hastaneler kompleksi yani medipol bağcılar üniversite hastanesi yeni açıldığı için muayene, test, doğum vs. fiyatları inanılmaz düşük!! ben doçente gidiyorum hamilelik takibi için (suna özdemire) SGK için muayene ücreti 50 lira sadece. normal kadın doğum doktorlarıysa (operatör doktorlar) şuan BEDAVA muayene yapıyorlar SGK'lılara :) 10 güne kadar da ücretsiz kontrol yapılıyor. NST TOKO için 10 lira veriyorum. Doğum fiyatlarını ise duyunca inanamadım, çünkü; o kadar güzel donanımlı temiz ve lüks bir hastane ki.. suda doğum bile var!! üstelik fiyatı şaşırtılacak kadar ucuz!! doğumhanede sadece kadınların çalışması da cabası. bu konuda hassasiyetiniz de varsa yeme de yanında yat bir hastane kızlar :)

medipol mega hastaneler kompleksinde SGK geçerli. SGK'lılar için geçerli fiyatları -site linkimi burdan silmişler google'da birkafadanherses medipol diye aratırsanız 1.sayfada bulursunuz yazımı-

Son düzenleme: 29 Ağustos 2013
  2. 19 Ağustos 2012
  3. slyvia

slyvia Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    (GIYMATLIM özel mesaja cevap yazamıyormuşum 100 mesajım olmadığından, ben de sorduğun sorunun cevabını buraya yazdım)

ben suna hn.a yaptırdım spinal anestezi yapıyorlarmış zaten genelde. ben çok memnun kaldım çok ilgili bir bölüm kadın doğum bölümü. hemşireler ebeler çok çok iyi ve ilgili. doktorlardan öneri veremem birebir muayene olmadım ama eminim onlar da çok ilgilidir zaten doçent gözetiminde oluyor yine herşey anladığım kadarıyla. benim doktorum konsültan hekim ameliyata girmese de muhtemelen sizi kontrol edecektir odaya çıktıktan sonra. bence medipol mega çok iyi seçim

4. 10 Eylül 2012
  5. fenerbahcem

fenerbahcem Ömer Eymen Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    sevgili arkadaşım,

bende henüz 13 haftalık gebeyim yaklaşık 1 aydır medipol mega ya gidiyorum hastne çok donanımlı bir hastane gerçekten ama yeni olması beni çok düşündüyor çok kararsızım:KK43: ben uzman doktorlardan birine gidiyorum fena değil ama suna hanımı daha öncede duymuştum giden herkes genelde memnun...son olarak suna hanıma da gidip kararımı vercem inanın o kadar zor bir süreç ki ararştırmaktan rüyalarıma bile giriyo hastaneler:KK43: allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın inş...bundan sonraki süreçte de suna hanım ile ilgili yorumlarını bekliyorum....

6. 10 Eylül 2012
  7. mihrimahh

mihrimahh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, ben de doktor ve hastane arayışı içindeyim. bu sürecin başındayım henüz. daha önce gittiğim doktordan pek memnun değilm, çok ilgisiz ve soğuk geliyr, pek açıklama yapmıyr. beni tatmin edecek, detaylı bilgi verecek, güler yüzlü, gerektiğinde telefonla da ulaşabileceğim bayan doktor arıyoruummm.

8. 10 Eylül 2012
  9. mihrimahh

mihrimahh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım, belli ki çok memnun kalmışsın doktor ve hastaneden. peki, çalışma saatleri nasıl, haftasonu çalışıyorlar mı?

10. 11 Eylül 2012
  11. alarakayra

alarakayra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar bende medipol göztepe hastanesine gidiyorum op.dr.derya yaşara gidiyorum dün gittim çok tatlı güler yüzlü bir doktor çok iyi ilgileniyor ben çok memenun kaldım tavsiye ederim sizlerede

12. 13 Eylül 2012
  13. fenerbahcem

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben cumartesi günü için randevu aldım inş suna hanım la tanışıcam cumartesi günleri 13.00-17.30 arası orda oluyormuş saatleride uygun...doktorla alakalı yorumlarımı paylaşırım muhakkak forumda ...umarım memnun kalırım artık benimde sürekli bir doktorum olsun istiyorum:KK43:

14. 13 Eylül 2012
  15. fenerbahcem

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba

sanırım derya yaşar medipol mega dan göztepe ye yeni geçti çünkü daha geçen ay medipol mega da derya hanıma muayene oldum çok ilgili bir bayan...acaba aynı kişiden mi bahsediyoruz...

16. 14 Eylül 2012
  17. ferem

ferem maviş maviş :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de derya yaşara muayne oldum,8 eylülde bağcılardaydı =))
    ikisinde de çalışıyor o zaman
    yalnız şu suna hanım kafama takıldı şimdi, ben tesadüfen gitmiştim derya hanıma, kendim seçmedim
    bu sefer sunaya mı gitsem :KK53:

18. 14 Eylül 2012
  19. fenerbahcem

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18