Medipol - Op. Dr. Cevahir TEKCAN

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve katrem tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : katrem
  1. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar Merhabalar,

Medipol'den Cevahir Hanım hakkında bilgisi olan var mı ?
    Şuan yakın tarihler için sadece ona randevu veriyorlar diğer doktorlar (mesela Sema hn.)çok yoğun olduğu için:teselli:
    henüz hamile değilim ama bilgi almak istiyorum ve bu ay inşallah hamile kalırsam :Saruboceq:
    devam edebilceğim bir doktor arıyorum

2. 25 Eylül 2009
  3. BLUE82

BLUE82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba....
    ben cavahir hanımın hastasıyım ve çok memnunum. güleryüzlü ve gerçekten çok ilgili.... ben hamililiğimin başından beri ona gidiyorum ve haftaya doğumum var. darısı başına inşallah....

4. 25 Eylül 2009
  5. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    Ablam hamileliği boyunca doktor seval pata ya gitti. Çokta memnun kaldık. Görümcemde sema ovalı ya gitmişti.O da iyi bi doktor. Bende hamileyim :) ilk muayeneme gidicem yarın. Benim tercihim seval hanımdan yana oldu. Hepimiz için hayırlısı olsun.

6. 25 Eylül 2009
  7. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    evet seval patayı duydum çok iyiymiş
    ama ben bu cevahiri iptal ettirdim bahar hanıma randevu aldım

8. 25 Eylül 2009
  9. mujdes

mujdes osmanınmüjdesi :)(: Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Hakan Apaydin I tek gecerim ikinci hamileligim ve cok memnunum

10. 25 Eylül 2009
  11. filiz_onur

filiz_onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende leyla hanım derim walla :) mükemmel bi doktor.en başından beri ona gidiyorum ve çok memnunum inşalla doğumumuda leyla hanımda yapıcam. ama malesef 1 - 1,5 ay sonraya randevu veriyolar çok yoğun çünkü.

12. 28 Eylül 2009
  13. neseli29

neseli29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 2 ekım için cevahir hanıma aldım ılk randevum..işallah memnun kalırım.bı gıdım yorumlarımı yaparım bende..

14. 3 Ekim 2009
  15. neseli29

neseli29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevahir hanıma gıttım dun..sımdılık ılk izlenımlerın ıyıı..gayet guler yuzlu ılgılı bı doktor.hıc olmasa obur doktorlar gıbı yogun deıl.oburlerın kapısı tıklımtıklım...bayabı ılgılenıyo ben begendım...

16. 3 Ekim 2009
  17. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım ben bahar hanıma gittim
    pek hoşuma gitmedi niye bilmiyorum
    ben bilgi almaya gitmiştim pek ilgilenmedi sanki
    eşim de pek tutmadı
    ne bilim
    iyi birine benziyo ama ilgisiz sanki

18. 3 Ekim 2009
  19. neseli29

neseli29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu tavsıye doktor muhabbetıne ilişkin.basımdan gecen bı olayı anlatmak ıstıyorum..gecen yıl bı gebelık olayı yasadım..cevreden bı cok kısının tavsıyesıyle umut hastanesınde bı bayan doktor a basladım.işinde cok ıyıymıs cok profesyonel basarılı....bende o doktora basladım..gebelıgımın 5. haftasında gıttım..(bu hastanenın yetersızlıgı) Hastanede sadece ıkıtane kadın dogum doktoru var..bırının kapısında 20 kısı beklerken oburunun kapısında 2,3 kişi) randevu olayı yok...sırada beklıyosun saatlerce..bıde o işkencenın uzerıne odaya ıkıser ucer hasta alınıyo...tamam doktor guler yuzlu sempatık hos...ama sana ayıra bıldıgı 5 dk....derdını bıle soleyemeden elıne ultrasyon sonucu verılıyo..ıkı hafta sonra gel denıldı..tam 7.haftada ıkıncı muayeneme gıttımm...özellıkle cok karın agrım vardı..bunları belırttım..(tabı o bes dakıkada derdını ne kadar anlatabılırsen)ultrasyonla baktıı bı sorun yok dendı..sonra 11. haftamda şiddetli karın agrısıyla kanamam basladı..acıle gittim malum aynı hastaneye...asıstan doktor baktı kalp atısı fılan yok keseyı bıle tam goremedı...sonucta ertesı sabah kurtaj oldumm.(oda ayrı bı rezıllıktııı. dogumhanede saatlerce beklemek)bır hafta sonra patalojı sonuclarımı doktora gosterdımm...bı problem yok gayet normal dendı ..(bana ayırılan 2 dk ayak ustu)ilk gebelıkte bunları yasıyorum bana denılen sadece bu sozler....yanı sunu demek istiyomm...doktor cok ıyı olabılır işinde cok iyi kariyerde yapmıs olabılır ama..hastanede ınanılmaz bı etken...hastanenın yetersızlıgı herseyı etkılıyo...ben populer bı doktora gıtrmektense oburlerı deneyıpp onlara gıtmeyı tercıh edıyorum sonucta hepsının bı tecrubesı var...hıc olmasa benı dınlemesını isterimm..ve dun cevahır hanıma gıttım sakın sakın benı dınledı..guler yuzu ve samımıyetı hosuma gıttı.. tamam dedım doktorum bu artıkk...

Son düzenleme: 4 Ekim 2009