Medipol - Op. Dr. Şükriye Leyla ALTUNTAŞ

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve filiz_onur tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : filiz_onur
  1. filiz_onur

filiz_onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ayın 26' sında Leyla hanıma randevum var 7 haftalık hamileyim ama gittiğim 2 doktordanda memnun kalmadım. Bu doktor çok methettiler giden arkadaşlar var mı ? ve hastane hakkındaki düşüncelerinizide yazarsanız çok sevinirim. Doktoru ve hastaneyi beğenirsem doğumumuda orda yapmayı düşünüyorum da...

2. 20 Mart 2009
  3. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim doktorum
    tek kelime ile cok super bir insan
    herseyden once hastası ıle arkadas, hanımefendı ve ısının ehlı bır ınsan
    hamılelıgımın 3.ayında tanıstım kendısı ıle ve doktorum olmasını ıstedım kendısınden
    tum gebelık takıbım boyunca gerek kontrollerımde, gerek acıl durumlarda telefon basında her sekılde kendısınden en kucuk supheme varana kadar konusabıldım
    rısklı bır gebelık gecırmem sebebıyle benımle bırlıkte stresımı yasayıp atlatınca benımle bırlıkte derın nefes alabılen bır doktor
    dogumumda dahı canımı acıtmak ıstemeyen hastasını hep pozıtıf yonlendıren bır doktor
    hastadan zıyade yakınlarına dahı detaylı acıklama yapar
    zıra benım dogumumdan sonra annemle babamın kızı oldu neredeyse
    hala kontrollerıme gıderım, cocugum ıcın doktora gıttıgımde dahı kendısını zıyarte etmeden ve oglusumu sevdırmeden cıkmam hastaneden
    dogru bır tercıh ama o kadar cok hastası var kı nefes alamıyor neredeyse

4. 22 Mart 2009
  5. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tek kelimeyle harika bir doktor..ışini iyi bilen oldukça ilgili birisi..Ama oldukça yoğun biri..Ben yoğunluğundan dolayı bırakmak zorunda kalmıştım...

6. 22 Mart 2009
  7. chatlack

chatlack harunun annesi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende hamileliğimin başından beri Leyla Hanıma gidiyorum çok şeker bi doktor çok memnunum bende ama arkadaşlarında dediği gibi çok yoğun oluyor her zaman. Ama her durumda ilgileniyor çok sevecen ve sıcak kanlı. Ben hamileliğimin sonuna kadar ve doğumdada Leyla hanıma gitmeyi planlıyorum...

8. 23 Mart 2009
  9. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende leyla hanımda takipteyim. 5. ayımda başladım ve çokta memnunum. bende burdaki tavsiyeler üzerine gitmiştim. şimdi son 1 ayımız artık sık sık görüşüyoruz.eşim gibi pimpirikli birine bile bıkmadan usanmadan herşeyi anlatıyo. yoğun olduğu doğru ama o yoğunlukta bile randevular en fazla 10 dak. oynuyo.ki kadın doğum bölümünde 10 dak. nedirki. hastanede çok iyi ve temiz. iyi bi tercih yapmışsın bence. hayırlısı olsun inşallah.

10. 23 Mart 2009
  11. sibiko

sibiko S'agapo Manula... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Leyla Hanıma 5.ayımda gitmeye başladım ve çok memnun kaldım güleryüzlü çok cici ve işinin ehli bir doktor.Birşey söylediğinizde bile ay gel bakalım aklımda kalmasın diyecek kadar da samimi sadece yoğunluğu çok fen kadıncağız yemeği bile odasında yemeğe çalışıyor.Benimde az kaldı nisan 1 sonrasında artık her hafta görüşeceğiz.Leyla Hanımda doğum yapanlar normalmi sezeryanmı yaptınız merak ettim.Bana normal diyor bakalım...

12. 24 Mart 2009
  13. filiz_onur

filiz_onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende daha 2 aylık hamileyim ama şimdiden doğum kısmını çok düşünüyorum. Sanırım korkularımdan ve nefes darlığımdan dolayı sezeyan yapıcam. Son aylarda fikrim değişirmi bilmiyorum tabi... Bakalım bana neyi önericek ilerleyen zamanlarda.

14. 24 Mart 2009
  15. chatlack

chatlack harunun annesi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Henüz doğumla ilgili birşey konuşmadık ben konuyu açtığımda henüz erken şimdi konuşmayalım dedi Leyla Hanım ama bana sorarsanız kesinlikle normal doğum istiyorum inşallah bi terslik olmazsa en güzeli bence normal doğum...

16. 24 Mart 2009
  17. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    en basından dogumhanedekı 12.saatıme kadar normal doguracaksın dedı ve cabaladı
    ama ben artık hıc acılmam olmamasına ragmen sıddetlı sancılardan sacmalamaya baslayınca zorunlu sezeryan yapmak zorunda kaldı

18. 6 Nisan 2009
  19. EsmaMemo

EsmaMemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhabaa:
    3 aylık hamileyim bende geçen hafta ilk defa semaovalıya muayene gittim. medipol hastanesine gitmeye karar verdim ama sema hanım bana soğuk geldi biraz ya ısınamadım bi türlü 2. randevumu alıcam bu seferde leyla hanımı denemek istiyorummm.kafam çok karışık çok pimpirikliyim yaaa bi aakıll verin kızlarr