Medipolde doum yapan var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nermintek tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : nermintek
  1. nermintek

nermintek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 16 haftalık gebeyim medi,pol hastanesine gidiyorum kontroller için hastane hakkında bilgisi olan varmı? doğum yapan varmı ? ücretleri ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim bu ararada ilk bebeğim teşekkür ederim.CADIARZU

2. 18 Temmuz 2009
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
  4. 3 Ağustos 2009
  5. nermintek

nermintek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim. yardımlarınız için

6. 6 Ağustos 2009
  7. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar benımde dr.um dısardan ama medipolde doğum yapmak istiyorum 1500ytl ssklı ssksız 2500ytl sanrm tel.la bılgı almıştım kısmetse cmt.kontrolum var kontrol dönüşü medipole uğramak istiyorum.neler gereklı öğğrenmem lazım...

8. 7 Ağustos 2009
  9. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende nasip olursa medipolde yapacağım orda yapmış olan arkadaşlar bilgi verebilirlermi süslemelerden tutunda hemşirelerin ilgisi falan biraz bilgi verirmisiniz bebeğiniz yanınızdamı oluyor alıyorlarmı yada ne bileyim memnunmusunuz doğumunuzudan doktorunuz kimdi ??? şuan bu bilgilere ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz

10. 15 Ağustos 2009
  11. arminaa

arminaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende medipol Hakan Beye randevu almaya çalışıyorum ama en erken 15 gün sonrasına veriyor ve bende 23 haftalık hamileyim 2.düzey ayrıntılı ultrason çektirmem gerekiyor bir hafta içinde çok kararsız kaldım

12. 16 Ağustos 2009
  13. melek_law

melek_law Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de Hakan bey de yaptırmıştım, bir ay önceden randevu alabilmiştim. İki kardeşim Koşuyolu görünteleme merkezinde yaptırdı. Sonra karşılaştırdığımda Koşuyolu göürünteleme merkezinin daha iyi olduğu sonucuna vardım. Çünkü Hakan bey bana en fazla 10 dk zaman ayırdı ve cihazlar eskiydi ve elime verdiği ultrason görüntülerini ise çok kapsamlı bulmadım. İlla Hakan bey demiyorsan bence boşyere 15 gün bekleme.