medipolden şule selviyi şiddetle tavsiye edrim

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve akimera tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : akimera
  1. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar 3 hafta önce medipolde 30 haftalık bi doğum yaptım.doktorumda şule selviydi.gerçekten süper bi doktor.bu gebeliğimden bikaç ay öncede dış gebelik geçirmiştim onun takibini ve sonlandırma işleminide şule hanım yapmıştı ama doğum konusunda emin deildim.ama ilgisi alakası süper.her an her dakika ulaşma imkanınız var.arayıp ulaşamadığınızda muhakkak geri dönüş yapıyo hem güler yüzlü hemde hiç kaprisi olmayan çok tatlı bi insan.yetersiz kaldığı konulada hocalarını arayıp bilgi alacak kadarda tevazu sahibi bi insan.benim hamileliğimde hem şeker hem tansiyon sorunum çıktı son ana kadar o kadar güzel takibe aldıki beni anlatamam.üstelik doğumdada eli o kadar hafiftiki.ikinci doğumum bu benim.ilkinde sezeryan olmuştum ve 1 ayda zor ayaklanmıştım ama bu doğumumda ameliyattan 5 saat snr sondamı çıkardılar ve ben kimsenin yardımı olmadan hastanede bi aşağı bi yukarı koşturup duruyodum.eli çok hafifmiş hiç ağrım sızım olmadı.10 defa hamile kalsam 10 undada ona giderim ama zevkler ve renklerde tartışılmaz tabi.gidip görmek isterseniz ondan snr son kararı siz verin bence

2. 9 Mayıs 2010
  3. masraf

masraf Deli ruh hali iyi gelir ama biz cok abarttik. Üye

Beğenildi:
    241
    Ödül Puanları:
    163
    maşallah.. Allah analı babalı büyütsünopuyorumnanaktan
    soru sorabilirim di mi:1rolleyes: rutin muayenelerine de aynı doktora mı gittin
    bi de muayene ve doğum ücretleri ne kadar tutuyor? ben de kalıcı bi doktor arıyorum da. muayeneden kısmetse doğuma kadar..boshayallersmile bi türlü kafama göre bulamadım.

4. 11 Mayıs 2010
  5. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    tşk.ederimarkadaşım.evet 2 seneye yakındır sürekli bu doktora gidiyorum hemde benim bu gebeliğimden öncede bi dış gebelik geçmişim var onun tedavisinide başarıyla yapmıştı gebeliğimde riskliydi ve ben her ay en az 2-3 defa kontrole gidiyodum şule hanıma.ççok ilgili ve tatlı bi bayan.sıkılmadan usanmadan ilgilendi benimle.muayne ücreti 35 tl doğum ücretide ben sezeryan oldum 1500 tl.yani muayne ve doğum ücreti yüksek gelmesse tavsiye ederim arkadaşım