medpor cene ucu protezı taktırdım ve sonuctan cok memnunum

Konusu 'Çene Estetiği' forumundadır ve armine85 tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : armine85
  1. armine85

armine85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    merak eden arkadaslar ıcın resım eklıycem suan burnumda bantlar var bu yuzden koymak ıstemedım ama aynaya ılk baktıgım andan ıtıbaren sonuctan cok ama cok memunum hıc bı sıkıntı yasamadım 3 ameliyat bırden olmustum en cok cenemden korkuyordum ama en rahatı oymus hıc bısekılde agrı sızı uyusukluk olmadı protezım cene altından yerlestırıldı ben belırgın bı cene hattı ıstedıgımden 9mm medpor marka takıldı ılk gunler kendımı zorlamadım yumusak gıdalar aldım zaten ıstahımda yoktu gonul rahatlıgıyla tavsıye edebılecegım bı ameliyat goruntu de muhtesem yuzumun ıfadesı degıstı ben yılarca ceneye hasretmısım en ıyısı ben resım koydugumda bu yorumları sız yaparsınız en yakın zamanda eklıycegım

alevdemir bunu beğendi.
  2. 15 Mayıs 2010
  3. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sevindim Armine85 biz de uzun zamandır bu bölümde yalnız hissediyorduk kendimizi acaba neden çene altından yaptırdın ameliyatını iz kalma durumu seni korkutmadı mı birde kime ve ne kadara olduğunu özellikle fiyat konusundan biliyorum hiçkimsew bilgi vermiyor neden se ama üç aşağı beş yukarı sölersen çok seviniriz.......:) Şimdiden geçmiş olsun canım....:)

4. 16 Mayıs 2010
  5. f.arana

f.arana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senin adına sevindim en kısa zamanda fotoğraflarını bekliyoruz...yerimseniben

6. 16 Mayıs 2010
  7. crcs

crcs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewtt kıslar armıneyı bende gordum cok hos olmustuu.jiç morluk falanda yoktu bellı belırsız şişlık vardı ama tabı hem burun hem cene oldu armınee bıdee göğüs:)))ama en fazla 1haftada ınebılecek bı sıslık gıbı duruyordu nacı beyın ellerıne sağlıkk valla bıde malzeme iyi oluncaaopuyorumnanaktan

8. 19 Mayıs 2010
  9. armine85

armine85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    mernem özelden yazmıssın ama burdan cevaplayayım kı sorularını herkes faydalansın:)) ameliyat öncesı diş tası temızlıgı yaptırdım aslında bu agız ıcı kesı oldugunda önerılıyordu ama ben gene de yaptırdım dr um nacı celik uc ameliyat bırden oldugum ıcın cene ameliyatının ucretını bılemıyorum iz konusunda da ben fazla dert etmıyorum cene altında kalıyor ve zamanla soluklasıyor cok bellı belırsız bı ız kalıyor hasta resımlerınde gostermıstı dr um ben enfeksıyorn rıskını mınımuma ındır mek ıcın cene altı kesı tercıh ettım gercekten ıhıyacı olan arkadaslara bu ameliyatı onerırım resımlerımı bı hafta sonra felan yuklemeyı dusunuyorum sanırım cenem de de burnumda da sıslıklerım azda olsa var yuzum bıraz ottursun cunku zaman zaman bende pısmanlıklar oluyor yorumlardan fazla etkılenıyorum ıyılesme surecınde bunlar normal olsa gerek ...

10. 19 Mayıs 2010
  11. armine85

armine85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca ılk gunden ıtıbaren dıslerımı fırcaladım agız bakımı cok onemlı cene altı kesı olsa da protez asla curuk bı dıs kabul etmıyor enfeksıyon kapma olasılıgı var ben burun ameliyatıda oldugum ıcın agızdan nefes alıyordum bu neden le agız gargarasıda yaptım bogazlarımı temızlemek ıcın beslenırken de ılk bı hafta yumusak gıdalar yedım cıgneme zor oluyor cunku ama ıkıncı hafta normal beslenme surecıne donebıldıım gercı ara ara zorlandıgım oluyor sert bısey ısırırken dıkkat etmek lazım

12. 19 Mayıs 2010
  13. mernem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler Armine85 umarım herşey istediğin gibi olur......:)

14. 3 Haziran 2010
  15. pinkyyy

pinkyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çoook güzel olmuş çenen armine, biraz şiş mi? bana mı öyle geldi?

16. 4 Haziran 2010
  17. mernem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    armine85 ben de resimlerine bakabilir miyim canım beni de arkadaşın olarak eklersen sevinirim...:)

18. 4 Haziran 2010
  19. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmis olsun canım bende resimlerine bakmak isterim :) sevgiler