meg ryan saçı....!

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve bisquit tarafından 11 Nisan 2009 başlatılmıştır.

11 Nisan 2009
    Konu Sahibi : bisquit
  1. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    senelerdir kadınların vazgeçilmez saç modeli olmuş günümüzde de gülse birsel'in(avrupa yakasındaki aslı) vazgeçmeden kullandığı saç modeli...ona artık meg ryan saçı diyor kadınlar...çünkü onda görüp onunla sevdik...ve yıllar yılı değişmeden hala kullanılan rahat şık ve seksi saç modeli.....

2. 11 Nisan 2009
  3. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk. şeker gercekten hiç eskimeyen bir model

4. 11 Nisan 2009
  5. Elis

Elis Guest

evet,bi zamanlar benimde severek kullandigim bi modeldi,,,

6. 12 Nisan 2009
  7. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende saçlarımı bu model yapmak istiyorum....ve renk de çok hoşuma gidiyor...acayip modern bi model ve renk...yalnız bana bi konuda yardımcı olmanızı istiyorum kızlar...bu renk tam olarak ne...yani röfle biliyorum ama sarının hangi tonu...ve son sorum:) bu kısa saça bu şekilde dalgayı nasıl verebiliriz...a.s.a.s.

8. 12 Nisan 2009
  9. Elis

Elis Guest

ben hep mavi siyah yada ask alevi kullandim,,,baska renk uygulamadim sacima onun icin bu renk hakkinda bilgim yok,ama bu dalgayi,hafif sac kopugu surup elinle bile yapabilirsin,yada sacini bigudi yapar gibi sarip,beklet bi sure acinca elinle bile bu sekli verebilirsin,karisik oldu anlatimin ama biraz ugrastinmi olur,zor bi model degilyerimseniben

10. 12 Nisan 2009
  11. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım yardımların için deniycem...bir de şu parmak yardımıyla saç sarma nasıl oluyo bir bilgin var mı...hani parmakla sarıp tel toka takılıyo falan....

12. 12 Nisan 2009
  13. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şekerımm senın saçlar kısa değilmiydi uzamışlar baya bu model cok güzel ve modası asla gecmez rengı ise tam bende bilmiyorum

14. 12 Nisan 2009
  15. Elis

Elis Guest

dusunki parmagin bi sosis,ve sen bu sosisi hamura saracaksin rulo yapar gibi,,,hamurda sacin,,,taki sac dibine kadar yap ruloyu,sonra parmagini ruloyu bozmadan diger elinin yardimi ile sacindan cikar ve pense yada tel toka ile tuttur kafana,sonra firina ver,yani beklet birazcik,sertlesene kadar,sonra gene tokalari cikar ve model ver,istedigin gibi,
    bunu tuvalet kagidi ilede yapabilirsin,bu sefer parmagina degilde bikackat yaptigin kagida sariyosun sacini ve kagitlarin ucunu birbirinr getirip tutturuyosun,bu kadder,,,,
    karisik gibi gelebilir ama cok basit,,,,yerimseniben

16. 13 Nisan 2009
  17. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yani tam bu kadar olmasa da yaklaştılar buna şekerim...yani birazcık daha kısası gibi düşün...gülse birsel gibi...avrupa yakasındaki aslı gibi....

18. 13 Nisan 2009
  19. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ahh şekerim ne güzel anlatmışsın...valla karışık gelmedi anladım da benim saçlar kısa olduğu için sarıp parmağımı çekinceye kadar dağılıyo:) parmağıma doluyorum ama bir iki tur zor atıyo sonra çekerken bozuluyo...haliyle de olmuyo bana tatlım....