meğer 20 gündür ölüymüş...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve eslmeslm tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : eslmeslm
  1. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    nedir bu 8 haftalık bebeklerin ölümü ya. nedendir.hep okuyorum genelde 8 haftalıkken ölüyorlar. bende kontrol için gitmiştim doktora az kanamam olmuştu normaldir dediler ultrasonda gördikki aslında 20 gün önce ölmüş bebeğim.ve ayırdılar cansız bedeninide benden.dayanmaya çalışıyorum ama olmuyor... nedennnnnnnn....:a015:

2. 27 Eylül 2009
  3. Nuray77

Nuray77 Guest

Üzülme demesi kolay biliyorum ama ilk aylarda ölen bebeklerde sakatlık riski çok fazla oluyormuş ve vucut onu atıyormuş. Allah sabır versin üzülme emi. Sağllıkla gelicek yeni bebeğini beklemeye başlamalısın. Neden diye düşünmeden.

4. 27 Eylül 2009
  5. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    cnm geçmiş olsun benimde 6 haftalık düşmüştü geçen yıl gelişim bozukluğu sonucu.
    şimdi gene hamileğim şu an için herşey yolunda.umarım sonuna kadarda öyle olur.
    en kısa zamanda sağlıklı bir bebek dünyaya getirmen dileğiyle:Saruboceq:

6. 27 Eylül 2009
  7. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    acını paylaşıyorum canım...3 kayıp verdim ben zor olduğunu bilirim lafların boşluğunu bilirim ama kendine eziyet etme sakın bebeğin geri gelmez yeni olacak bebeğin için güçlü ol

8. 27 Eylül 2009
  9. BitterCikolatam

BitterCikolatam Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    allah sabır versin :Saruboceq:

10. 27 Eylül 2009
  11. deniz8383

deniz8383 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH SABIR VERSıN CNM...kadir gecesi bende 8 haftalık bebeğimi kaybettim.seni çok iiyi anlıyorum. sağlıklı bebeklerimize yakında kavuşcaz hissediyorum...

12. 27 Eylül 2009
  13. tunemi

tunemi 2Kiz&1Erkek annesiyim Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    eslmeslm oyle deme, lutfen sabretmeye calıs. bak sen yazdın yazalı kac olum yasamıs anne sana gecmıs olsun demıs (ben de dahıl cok cok gecmıs olsun). bunun sorgusu sualı olmaz. elbette senın ve evladın ıcın en hayırlısı bu oldugu ıcın bunları yasıyorsun_yasıyoruz. hamılelıgın ne oldugunu tattıgın ıcın bılırsın kı ılk uc ay bıyolojık bı ayıklama donemı, o sebeple bır cok bebek 12 haftalık olana kadar doktorlar bıle gebelıgı normal gebelık olarak saymıyorlar. kımyasal dıyorlar dıs dıyorlar mol dıyorlar... hepsı bu ayıklama surecının parcası... yeter kı saglıklı olsun bebekler, su cektıgımız acılar nedır?!
    kendıne cok ıyı bak, sıkıntı yapma, bu surecı atlatmaya calısı, yenı bebegın tez ve saglıklı gelır ınsaellah...

14. 27 Eylül 2009
  15. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkürler sözleriniz için dayanıklı olmaya çalışıyorum. elden gelen başka birşey yok..

16. 27 Eylül 2009
  17. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım. neden diye ben de soruyorum karşıkonulmaz biçimde. çünkü benim de acım çok taze iki gün önce 25 eylülde 9 haftalık bebeksiz gebeliğim (boş gebelik) kürtajla son buldu
    hayatta bezı şeylerin önüne geçebilmek mümkün değil. doğumlar, ölümler, evlilikler yaradanın takdiridir, kaderdir ve kadere de neden diye sormaak bize düşmemektedir. sınavımız büyük arkadaşım. ALLAH a sığın. sadece O ol deseydi senin bebeğin yaşayacak, benimki canlanacak ve bu durumdaki sayısız kişinin hayatının yönü farklı olacaktı. demek ki hayırlısı böyleymiş. yaradandan sana bana ve tüm zor durumda olanlara sağlık ve sükunet diliyorum...

18. 28 Eylül 2009
  19. kelebek60

kelebek60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bayramda yaptım dusuk bebegım 7 haftalık olması lazmdı ama gelısmemıstı 5 haftalık gıbıydı ve dustu sonrası kurtaj.bunları yasamak cok zor ancak zaman unutturacak.beklemekte cok zor.bende guatr var buyuzden dustu dıyorum.