Meğer aldatmış!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mervebuse tarafından 1 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mervebuse
  1. mervebuse

mervebuse Guest

Ablalarım yardım edin nolur 2 gün önce terkedildiğimi yazmıştım size..o konumda şunlar yer alıyordu ::
    Bi ilişkim vardı 6 aydır birlikteydik onu çok seviyordum onunda beni sevdiğini zannediyordum tabi öyle görünüyorduda çok sorunlar yaşadık ama aşkımız hepsinin üstesinden geldi beni ölene kadar bırakmıycağına evlenceğimize yeminler ediyordu annemle tanıştı onunda ailesi biliyordu çok ciddiydik yüzük taktık kendi aramızda sonra sürekli kavga etmeye başladık işi mesleği okulu dersleri benim önüme geçmişti ve bu beni kıskandırıyordu benle daha çok ilgilensin istiyordum bunun yüzünden çok kavga ettik son olarakta onun mesleki geleceği için 1 haftalık yurtdışı gezisine inadım yüzünden karşı çıktım oda gidiceğini söyledi ve bizi bitiren bu oldu o sinirle yüzüğü verdim eline ve bitti..bugün 9 gün oldu onu defalarca aradım msj attım umursamaz davrandı dün doğum günümdü alışveriş merkezinde tesafüden karşılaştık gülümseyip geçti yanımda doğum günümü kutlamadı bile doğum günü mesajıda atmadı..o büyük aşk böyle bitmiş olamaz..bana asla olmycak gibi konuşuyor ama arkadaşına ve kuzenine ayrıldık bile demiyormuş ara verdik diyormuş ben onu seviyorum ama yaptıkları kendinden çok soğuttu diyormuş napmalıyım?sizce dönermi?onu çok seviyorum asla vazgecemem..üstünemi gitmeliyim kendi halinemi bırakmalıyım...ayrıca aynı dersanedeyz hafta sonları ister istemez görücez birbirimizi tavrım ne olmalı.._?

ama olaylar hiçte bildiğim gibi değilmiş dün onun kuzeni bana msj attı ve onun eski sevgilisiyle barıştığını söyledi inanamadım şok oldum ve onu aradım oda kabul etti artıık hayatımı yaşıycam dedi sen çok ciddiye almışsın herşeyi dedi ama bana yüzük takan oydu anneme anne diyen oydu herşeyin ciddi olmasını o istedi ama sonra sıkıldı bu barıştığı kızda daha önceden sorun olmuşltu bizim için biz ilk çıkmaya başladığımzda daha 4. gün bu kız bana sevgilimin feysinden mail atmıştı ben onun sevgilisiyim 11 aydır çıkıyoruz diye bende kıza inanmıştım ve sevgilimi terk etmiştim beni arayıp saatlerce yalvardı kızı yalanladı kabul etmedim ertesi gn kapıma geldi yalvar yakar ayaklarıma kapandı yalan olduğunu o kızın onu sevdiğini ve bizi ayrmaya çalıştığını söyledi.neyse ben barıştım bunla şimdiyse o kıza dönmüş hemde biz ayrılalı henüz 1 hafta olmamşken doğum günümde ben ondan msj beklerken o gece o kızla barışıyormuş onu aradım ve ağzıma geleni söyledim kız çünkü biraz şey yani herkesin anlattığı tiplerden anlarsınızya sen ona layıksın dedim kız şimdi onu elinden kaçırmamak için herşeyi yapıcak HERŞEYİ! sevdiğim çocukta hem rahat olucak hem kıza istediğini yapıcak bi erkek daha ne isterki...artık bana asla dönmiycek ben zaten dönmesini istemiyorum sadece pişman olduğunu görmek istiyorum sizce pişman olrmu?

2. 1 Aralık 2009
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım bosver gıtsın boylelerı ıcın degmez.pişman olmaz o.ayran gonullu...
    unut gıtsın.o adam senın sevgının s sını bıle hak etmıyor anladıgım kadarıyla yasın daha cok genc...
    daha sonra bu yasadıklarına donup guleceksın

4. 1 Aralık 2009
  5. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    o hakettiğini bulmuş boşver canım.

6. 1 Aralık 2009
  7. mervebuse

mervebuse Guest

ama o kız bizim dersane çıkışlarımıza gelicek ve ben onları sarılırken fln görücem ve çok zor gelicek napıcam bilmiyorum

8. 1 Aralık 2009
  9. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım bosver.zamana ıhtıyacın var suan .çok erken bıseylerın ustunu ortmeye.sana tavsıyem onları hıc umursama gorme.gormekı onlara ıstedıgı zevkı verme.mutlu olacaklarını da hıc sanmıyorum.nasıl bır kızkı baska bırıyle beraber olan sevgılısını yenıden kabul edıyorr.tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus.uzak dur guzelım onlara.allaha havale et.
    ilerde seni gercek anlamda sevecek koruyacak bırı mutlaka cıkacaktır karsınaa

10. 1 Aralık 2009
  11. mervebuse

mervebuse Guest

aslında o zaman kız doğru sölüyomuş onla çıkarken benle çıkmayada başlamış ve 4. gün biz öğrennce o kızın karşısına çıkıp ben buseyi seviyorum bidaha rahatsız etme bizi demiş şmdi nolduda ona gitti...
    aslında sebebi çokta aramamak gerek ben o kız gibi...
    neyse ben ağzımı bozmycam Allah çok büyük...

12. 1 Aralık 2009
  13. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    terkedilmissin, -> daha ne bekliyorsun cok basit seven terk edermi?
    askimiz diye bahsetmssin ' aşkımız hepsinin üstesinden geldi'' diye mesela ama inan bana onca insan askim cicim asigim kelimelerini laf olsun diye kullaniyor. baksana etrafina 2 gun tanidiklari insana bile askimla hitap ediyorlar, kur yapiyorlar.

yani iliski sirasinda yapilan her sozlere inanilcak diye bisey yok, cogu hep laf zatn. yani bosuna cok buyuk askti filandi falandi bos,

kuzenine ayrildik demedignin sebebi bircok sey olabilr, utaniyodur, veya bisuru sey anlattircak diye dememistir, yada sakliodur, yani buna takilmamaliydin.

ben onu seviyorum ama o soguttu demeside dupeduz sucu sana atmasi. demekki yanlisinin kendide farkinda ama seni scluyo etrafa karsi bukaar basit.

yani bunca seyi yazdim, yorumladm ve 100de yuz eminim ki hepsi dogru, senin ustunemi gitmeliyim neypmaliym diye sorman tuhaf.
    zaten ehrsey ortada bu kisi icin zaman harcayip beynini harcayip duruosun, o bu degeri hakediomu?

bak etmiomus neymis sen ciddiye almismismisin o hayatini yasayacakmis. Peh!

ama seni aldatigini nerden cikardin ki? ayrildiktan sonra onla birlikte olmus? face olayindanda (ilk baslarda ) sen onu sozune inanmissin ztn, aldattigini dusunseydin ozamanlarda ayrilirdin ama dgeilmi benneyaptımki

neyse sen ztn donmesini istemiormussun, pisman olurmu olmazmi niye ilgileniosun?
    pisman olup sana yalvar yakar donse, kabul edecek gibi soruosun?

aklini topla, akillandim ben de ve bosver onu.
    pisman olurmu olur belki, belki der ben bu kizla nie tekrar basladim filan, ama boslukta oldugu zaman pisman olur. ama bisuru insanla konusan tanisan onla bunla cikabilen, hatta hayatimi yasiycam teorisiyle yola cikan insan bence pisman oldum beni affet demez. (tekrar diorum dese bile sevdiginden degil, boslukta oldugu anda!, yani bunu goz onunde bulundur ve uzak dur bu kisiliksizliklerden)

14. 2 Aralık 2009
  15. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ahh be tatlım boşveerr
    bir insanı sinir etmek istiyorsan onu görmezden gel
    sana atiyenin şarkısı sallayı armağan ediyorum-tatlicadiarzu-

SALLA

Hangi aşk yola gelir ki
    Acı veren biri mutlu eder mi ?
    Aldatan aldanırmış değer mi ?
    Bahane bol.. gönül dara düsünce,
    İnsan hata yapar mı sevince ?
    Sınırları çizersin giderse

Üzeni yolla
    İsterse dönsün sonra
    Salla ardına bakma asla
    Yolla aldatan aldansın.. salla

16. 2 Aralık 2009
  17. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bence boşverrr.. yeni bi sayfa aç kendine.. onsuz ve temiz.. :)

18. 2 Aralık 2009
  19. dopiez

dopiez yaptım, olacak :D Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o kızı senin için terkeden insan seni de onun için terkeder canm işte..
    onunla çıkarken yapmasa neyse..
    anlattığın kadarıyla çok şıpsevdymiş. bırak yaşasın hayatını.
    o kızdan hevesini alınca gör bak nasıl pişman olcak.
    sen şuan için salla herşeyi ve bol bol dua et..