Meğer elvada demek veda etmek ne kadar zormuş:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve MLS_ tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : MLS_
  1. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    senağlamakızlar ben kendimi bir boşlukta gibi hissediyorum..çünkü bugün ilk başlarda nefret eettiğim sonrada canımdan çok sevdiğim serkanım diye sevdiğim birisiyle son kez orkestrada görev yaptık...:a015: birbirimizi seviyoduk fakat utanıp açılamayanlardandık. işte o maviş gözlü prensim bugün arkadaşlarla konuşma yaptı son çalışımız soz dersimiz diye içimden öyle birş ey koptuki anlatamam hele bu son diyişinde göz göze geldik ve ben ağlayacaktım oda kendini zor tutu işi gırgıra verdi ben üzülmeyeyim diye son diye birileri foto çekiliyodu işte bende hemen gitti çekildik ama ne çekilme ikimizde de bi burkukluk öyle üzgün surat ifademiz varki çünkü bir daha bir araya gelemeyecez o şehir dışına gidecek dediki arkadaşlar artık istesekte istemesekte birbirimizi göremeyeceğiz:1no2: içim paramparça oldu meğer sevdiğin birinin elveda demesi ne kadar zormuş çok değil 5 6 aydır tanıdım daha dorusu tanıdık birbirimizi ama artık ümitsizce ayrıldık kotuk iyice çekildiğimiz fotoyu hemen tab ettirdim şimdi önümde duruyo ve bende elveda deme bana şarkısını dinleyip sizlere içimi boşaltıyorum ama söz verdim kendime asla göz yaşı dökmeyeceğim oda istemediği için beni güldürdü hep ama son gülüşlerimizde sonra veda... beni teselli edin bunu atlatmamı sağlayın lütfen mavi gözlümden ayrı kalacağım bana nasıl bkardı o gözleriyle pırıl pırıl şimdi ise gözlerine hasret kalacağım:a015::çok üzgünüm:

2. 24 Mayıs 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    o şarkı yok mu o şarkı:)

canım böyle anlarda ne desek boş valla, çok canın yanıcak ama geçiyo bir süre sonra onu özlemle hatırlıyosun. şimdi canın yanıyo sonra geçiyo. bana da olmuştu. uzak şehirlerde olduğunu bilmek de biraz seni rahatlatıyo açıkçası. mesela aynı şehirde olsaydın umutsuz bi aşk olsaydı çıkıp kapısına dayanasın gelirdi. bilemiyorum geçicek. ama şu anda acını yaşa duygulan ağla.

ve inanıyorum ki kaderinizde beraber olmanız varsa, elbet bigün bi yerde buluşursunuz...

4. 24 Mayıs 2009
  5. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah allaha çok dua ediyorum öyle bir insanki pırlanta gibi bir yüreğe sahip fotoğrafta üzgün çıkmış inan o üzüldü diye ben daha üzüldüm o üzülmesin kıyamıyorum ona...:1no2:

6. 24 Mayıs 2009
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ne dıyelımm kı senın ıcın uyugun kısıyse en kısa zamanda bıryerlerde karsılasın

8. 24 Mayıs 2009
  9. bursefa

bursefa Mutlu olmak istiyor..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Zor bir durup.. sevipte ayrılmak hemde karşılıklıysa dahada yakar.. zaman herşeyin ilacıdır bence... ikinizde çok seviyorsanız uzaklık sizi dahada yaklaştırır... bir gün seni arayabilir yada karşına çıkabilir.. herşey kısmetle.. hayat bu yarın ne olacağını bilemiyoruz.. hakkında hayılısı olsun... inşallah çok mutlu olursun...

10. 24 Mayıs 2009
  11. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    saol cnm inş. hepimiz için.:çok üzgünüm:

12. 24 Mayıs 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Mavi gözlü prens Serkan kismetinde kaderinde varsa ayrilsanizda gene bulusacaksiniz insallah...:nazar:

14. 24 Mayıs 2009
  15. birsam

birsam Guest

keşke sen yada o açılsaydınız birbirinize.buna ne elgeldi ki.ben olsam baktım o açılmıyo ben açılırdım.tepkisi ne olurdu bilmem ama en azından aklımda soru işareti kalmazdı nie açılmadı nolcak felan die

16. 24 Mayıs 2009
  17. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    işte insanın basireti bağlanıyo ya o hesap hep birbirimizin yanında heyecanlanırdık..o günleri şimdiden çok özledim bugün herşey bitti..senağlama

18. 24 Mayıs 2009
  19. birsam

birsam Guest

ne kaybederdim nie açılmadım sanki die pişman olmazsın umarım.sadece sen deil o da tabi.hakkınızda hayırlısı böleymiş demek ki.yapcak bişi yok.sakin olmaya çalış tamam mı cnm