mehmet restaurant (sarıyer)

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve supurgelicadi tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : supurgelicadi
  1. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    629
    Ödül Puanları:
    113
    mehmet restaurant (sarıyer)hakkında bilgisi olan varmı nasıl bir yer?

2. 30 Ekim 2010
  3. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim var tatlim netten ben cok begenmistim nisanlimla gidip gördük ama nette göründügü gibi degil bikere konumu ulasimi cok kötü mekanin önünde 2-3 tane park yeri var yani davetliler arabasini park etmekte cok zorlanicak ic kismida pek guzel degil dans pisti hic yok gibi terasi var manzarasi süper o ayri yani illa orda yapcaksan kesinlikle terasda yap derim biz ordayken bi televizyon programin cekimi vardi 3 dügün bi balayimi neydi adi tam hatirlamiyorum ama acikcasi biz oraya gittikten sonra hemen vazgectik...
    isleten adam cok iyi orasi ayri fiyatida gayet iyi 500 kisilik kokteyl cumartesi gunu 6 milyar pazar gunu 5 milyar ama bedava yapsa yinede orda yapmam yani
    terasta resim cekindik nisanlimla istersen terasa ve manzarasina bakmak icin yolliyabilirim

4. 1 Kasım 2010
  5. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    629
    Ödül Puanları:
    113
    ulaşımı ve dans pistinin olmaması kötü,burayı elemek en iyisi,çok tşk ederim

6. 1 Kasım 2010
  7. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    yeri çok sapa bir yer arkadaşlar kilyos yoluna doğru resmen ben de biliyorum orayı.