Mehmetçiğin nişanlısına mektubu....

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve baxgxcan tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : baxgxcan
  1. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba sevgiyi gözlerinden öğrendiğim gülpembem,bir tanem.

Mektubunda askerlik nasıl gidiyor,alışabildin mi diyorsun.Anladım ki sevdiceğim,askerlik yazılmıyormuş,askerlik anlatılamıyormuş. Giriş kapısına sivil elbiselerimizi bıraktık.Gömlek ceket değildi sadece bıraktığımız.Biz memleketimizi bıraktık,eski alışkanlıklarımızı bıraktık ve bıraktık korkuyu ümitsizliği kapının diğer tarafına.Ama bir seni bırakamadım kalbimden,bir seni unutamadım.Alışıyorsun burada kara şimşeğeye,bulgur pilavına ama ben senin yokluğuna alışamadım.Bir türlü alışamadım sensizliğe.
    Buralarda güneşten önce kalkarız biz.Sokakta bakkaldan,yolda şoförden önce.Birlikte dolaştığımız o parkta sen rahatça dolaş,sıcak çayını usulca yudumla benim için ve gözlerini huzurla kapa geceleri yatağına yattığında.Rahat uyu bir tanem,biz buralardayız çünkü. Geçenlerde kar yağdı diz boyu.Hava buz gibiydi sular dondu,güneş dondu,zaman dondu.Ama benim içim hasretinin ateşinden sımsıcaktı,üşümedim.Özgürlük titreyen kanatlarında kuşların..Kuşlarda üşüdü ama ben üşümedim. İzine mehtap,teskereye şafak diyorlar.En çok söylenen kelime şafak.Şafak özlemin mutluluğun habercisi.Şafak yeniden başlamanın adı.
    Paylaşmayı öğreniyorsun askerde..Sabahları sıcak bir ekmeği,dertleri,kederi ve aynı kaderi paylaşıyorsun arkadaşınla.Yıldızlarla yalnızlığı paylaşıyorsun geceleri ama bir senin özlemini bir senin hasretini paylaşamıyorum.Seni çok ama çok özlüyorum. Aşınca avcunu Mevlaya bana da dua eder misin?
    Şaçlarının telleriyle sabrımı örüyorum.Döneceğim gülpembenm seni çok seviyorum.

2. 3 Mayıs 2008
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    adama bak ne kadar romantik böyle..ah kocacım ah.........

4. 3 Mayıs 2008
  5. elmayra:)

elmayra:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ellerine sağlık canım arkadaşım askerlik ne kadar kutsal ne kadar değerli."Rahat uyu birtanem biz buralardayız çünkü." ne güzel açıklamış bu sözler askerlik bu işte birileri sevdiğinden uzakta birileri gece memleketi bekliyor bazılarıda geceleri rahat uyumalarını sağlayan insanları öldürenleri meclise taşıyor hayat böyle işte :1no2:

6. 27 Kasım 2010
  7. angelgozde

angelgozde bırak kalbim alev alsın . Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    eyyy aşkkkkkkk askerim seni çok özledimmm

8. 27 Kasım 2010
  9. Perisoko

Perisoko Sakın beni bırakma.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    :84::84::84::84::84::84::84: Özledimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

10. 12 Aralık 2010
  11. _elifatih_

_elifatih_ ♥ Ŧคtเђ'เ&#3667 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güzeldi yaa ..
    askımı özledimmm bendeeeeee :KK5::KK5:

12. 22 Aralık 2010
  13. DELYSHE

DELYSHE Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    offf offf safak yenı basladı bızımm gel güzel sevgılım gel hasret kokulum benım yaaa:KK43::KK43: