Mekikten sonra kramp

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve PamuKSekeR tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : PamuKSekeR
  1. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar malum zayıflamaya çalışıyorum bende sizler gibi mekik yağ yakar dediler çekiyodum ama her zaman 30 dan fazla çekmemiştim bi defada.. az önce 50 tane çektim bi anda karnıma kramplar girdi okadar kötüydüki arka arkaya 3 kere kramptan ağladım nerdeyse.. artık mekik çekemem gibi geliyor korkudan :çok üzgünüm: neden oldu bilmiyorum ..

bilginiz varmı bu konuda başınıza geldimi hiç :çok üzgünüm:

2. 21 Mayıs 2007
  3. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben karın bölgem yanmaya veya ağrımaya başlayınca bırakıyorum başka hareketlere devam ediyorum sonra zorlamadan biraz daha çekiyorum özellikle yan yatıp üstteki bacağını yukarı kaldırıp karnına doğru çekmek suretiyle yapılan hareketle değiştirerek yapıyorum

4. 21 Mayıs 2007
  5. rapsodi

rapsodi Kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Hiç bir vücut hareketini ısınmadan yapma, ısınmadan direkt mekik veya başka bir hareket yaparsan uzun süren ağrıların olur. Ana sayfada Güzellik ve Bakım Ürünlerinde-Vücut Bakımında Tutbet isimli aerobik hocası var onunla görüş o sana daha detaylı bilgi verir.yerimseniben

6. 21 Mayıs 2007
  7. taydin

taydin Guru Üye

Beğenildi:
    1.420
    Ödül Puanları:
    363
    şekerim ben 10 tane ile başladım yaklaşık 15 gün önce. şimdi 50 çekiyorum hiç rahatsız etmedi. her gün 5 arttırdım. iki günde bir de arttırılabilir. bi de böyle dene bakalım noolcak...