Melegim annesi bıraktı gitti

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve tugbamurat tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : tugbamurat
  1. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    uzun zamandır giremiyorum kızlar çünkü kadir gecesinde lekelenmem başladı dr gittim 5 haftalık bebegim ama düşük tehlikesi var dedi ve 2 gün sonra sancıyla kanamayla melegim beni bırakıp gitti şimdi karnımda olacaktı ama yok allahım tez vedi tez aldı okadar kötüydümki yeni yeni kendime geliyorum diyorum nasibimizde buda varmış allahım kimseye böyle birşey yaşatmasın benide içlerinden ayırmasın :Saruboceq:

2. 7 Ekim 2008
  3. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    canım üzüldüm meleğin için takdir böyleymiş üzülme diyemem nasıl üzülmezsin hamile olduğunu okumuştum inşallah bir daha hamile kalırsın bir ömür beraber olursunuz onunla

4. 7 Ekim 2008
  5. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canımmmmm çok sevinmiştim hamile kaldığını oğrenince.... ne denirki Allahın taktiri! peki nedenmiş düşük ? birşey soyleyebildimi doktorun?
    allah sana ve eşine sabırlar versin , sağlık versin. insallah tatlım kısa zamanda hepimizin kucağına sağlıklı yavrularımız gelsin:KK43:

6. 7 Ekim 2008
  7. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım yaa çok üzüldümm :çok üzgünüm::teselli:

Ne çabuk oldu..Alah sana sabır versin.Her şey allahtan buda geçicek inşallah 2. bebeğine çabuk ulaşırsın..

8. 7 Ekim 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    çok üzüldüm canım benim:teselli:
    Allahım tekrar nasip eder..üzülme:Saruboceq:

10. 7 Ekim 2008
  11. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun .üzülme desekte boş tabiki .
    sitede de bakarsan çoğu anne ilk bebeğini kaybediyor :KK43:(( ama ikincisini sağlıklı bir şekilde kucağına alıyor ..

12. 7 Ekim 2008
  13. serdi

serdi Guest

canım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum bende 6 haftalıkken kaybetmiştim kendi toparlamaya çalış inşallah aynı acıları tekrar yaşamayız Rabbim birdaha yaşatmasın amin. hayırlısı böyleymiş demekten başka çare yok benim bebeğim yaşasaydı şimdi 7 aylık olacaktı onu hiç unutmuyorum hep yüreğimin bi köşesinde yaşıyor şimdi yeni meleğimin gelmesini her ay umutla beklişuorum. kızmet ne zamansa artık. ben anladımki önemli olan hamile kalabilmek değil sürdürebilmekmiş o yüzden hiç acele etmekontrollerini düzenli yaptır hazır olduğun zaman tekrar denemeye başlarsın ....

14. 7 Ekim 2008
  15. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah Allah yeniden nasip eder..ama öyle çok ki artık bu tarz sorunlar,bir an önce toparlanmalı sanırım,psikoloji de çok önemli çünkü..yine olur,hakkınızda hayırlısı olsun..

16. 7 Ekim 2008
  17. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    geçmiş olsun canım yaa. çok üzüldüm.. Rabbim bir daha böyle acı yaşatmasın.. inş en kısa zamnda sağlıklı br gebelik nasip etsin amin..

18. 7 Ekim 2008
  19. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canimm cokk gecmis olsunn ..demekkki hayirlii degilmiss hemm senin hemm melegin adinaa ..bende gecen mart boylee olay yasadimmm kendini birakma canimm olurmua.s.