meleğim beni bıraktı..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve duru2 tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : duru2
  1. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef meleğim beni bıraktı.. henüz kanamam başlamadı ama bhcg yaptırdık ve ilaçları bıraktırdılar...
    negatif sonuçtan daha kötüsü buymuş. ben sadece bir hafta da ve temkinli yaklaştığım halde bu kadar üzüldüm, Rabbim daha ilerki evrelerde kaybedenlerin yardımcısı olsun. vernede o alanda, yapacak bişeyim yok.
    embrio kalitesi konusunda sonucumu merak eden arkadaşlar vardı. paylaşmak istedim.

sizlere bol şans

2. 24 Ocak 2010
  3. bebekteyiz

bebekteyiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm geçmiş olsunn
    insan ne diyeceğini bilemiyoo ben cuma günü aldım negatif sonucumu hala atamadım üstümden seni de öğrenince şimdi tamamen moralim bozuldu biliyorum ki bunda var bi hayr bunu unutma
    allah yardımcın olsunn inşş en kısa zamanda kavuşursun meleğinee
    tekrar geçmiş olsunn

4. 24 Ocak 2010
  5. papatyaa10

papatyaa10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun durucum..Allah sabırlar versin..:teselli:
    her işte mutlaka bir hayır var..bunların hepsi bir sınav..unutma bunu canım tamammı?
    umarım inşallah en yakın ve en hayırlı zamanda bebişine kavuşursunnn...:Saruboceq:

6. 24 Ocak 2010
  7. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasım gecmıs olsun umarım bıgun amacına ulasacaksın bızler ınatcı anne adaylarıyız meleklerımız bızlere nazlı gelıcekler lutfen cok sres yapma ıkıncıyı denrsın uzme kendını

8. 24 Ocak 2010
  9. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun hanımlar, zaman her şeyin ilacı.. benim bu 3.t.b. idi. daha fazla ruhumu, bedenimi yormak istemiyrum. takdir Allahın. gerçekten vardır bi hayır. olması gerekiyosa olur.
    rabbim sizlerin yüzünü güldürsün

10. 24 Ocak 2010
  11. masterbully

masterbully Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınan çok üzüldüm. Ne diyeceğimi bilemiyorum Duru.. Yakın zamanda aynı durumu yaşayan biri olarak söylüyorum çok üzüyor ama Allah beterinden korusun diyerek teselli buluyor insan.. Demekki hala vakti gelmemiş ama olabileceğini gördün diyebiliyorum ancak. Söylediğin gibi ruhen çok yoruyor insanı, o yüzden şimdi bişey düşünme. Vakti gelince, Rabbim isteyince hiçbirşey engel olamaz nasılsa.. Herşeyin hayırlısı canım...

12. 24 Ocak 2010
  13. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle geçmiş olsun biliyorumki insan yıkılıyor bende uzun zamandır uğraşıyorum ve yaklaşık 2 hafta önce ilk tüp te negatifimi aldım o kadar ümitliydimki dünyam başıma yıkıldı ama zamanla alışıyormuş insan bende bir daha yaptıramam zannediyordum ama şimdi 2. si için gün sayıyorum bugün merkezdeki hemşiremle görüştüm bir konu için ve bana bir hastalarının 4. denemede gebe kaldığını söyledi sonuç bugün belli olmuş ve ben o an şunu düşündüm kendi adıma bu bir sınav ve biz sonuna kadar mücadele etmeliyiz inanki negatif sonucumdan sonra bidaha aynı gücü kendimde bulamam sanıyordum ama hayır bugün şunu düşünüyorum gücümün yettiği kadar uğraşıcam rabbim umarım çok uğraştırmadan hayırlısıyla hepimize naship eder çünkü ço zor ama bizler şunu düşünmeliyiz bizim çocuğumuz şimdilik olmuyor ve biz bunun için uğraşmalıyız hayatta mücadele vermeden bişey olmuyor herkes bişeyler için mücadele veriyor bizde nazlı bebeklerimiz için veriyoruz ve bu mücadelede yılmamalıyız sende toparlanıp bir daha denemelisin umarım hakkında hayırlısı olur zaman ilaç insana biraz dinlen ama pes etme

14. 24 Ocak 2010
  15. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canim bu durumlarda ne denir bilmemki
    ama dedigin gibi vardir bir hayir
    Allah hepimizin yardimcisi olsun

16. 24 Ocak 2010
  17. sel76

sel76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    188
    gel duru 2 üzülmeyin takdiri ilahi.kendimden bahsedeyimmi......... 7 aşılamam var binbir ümitle18 19 lu yaşlarda yaptırdıgım.......2 tüpbebegim var ankarada kimyasal gebelik neoldugunu bile bilmedigim kese görülmedi.yılmadım çidere üye oldum bedava tüpbebek kazandım negatif........aynı merkezde dondurulmuşum vardı 1 yıl sonra negatif..........kaloriferli eve taşındım diye kayseride yaptırdım bir şans diye hiç kimseye söylemedim komşum dışında negatif.........4 kere laparoskopi ameliyatı genelde her tb öncesi 1 histeroskopi..........2 rahim filmii.............ha bunların hepsindede benim çabalarım var daha birgünde eşimden hadi bebegimiz olsun hadi doktora bende senin yanında olayım taltıf edeyim diye duymadım.......paralarıda 1 ini annem gil karşıladı yurtdışındalar..........1ine altın bozdurdum.......eli işi yaptım harçlıklarımı biriktirdim..........tabiki kalan çogunuda eşim paraları verdi.yani diyecegim ben biraz para biriktirip hadi diyodum eşime..ha birde sebebsiz infertiliteyiz........burda ünlü bir dr. yüzümüze eşime sen birisiyle evlensen çocugun olur hanımında başka biriyle evlense çocugu olur dedi........en sonki ameliyatımdan sonrada dr güvenç bey sağ tüpün açık belki normal hamile kalırsın dedi negatif.......pes etmedim 6.tb ge gidecegim..sonkez allah herkese kolaylık versin başınızı agrıttım ama pes etmeyin diye..........ha birde 10 yıl kayınvalidem vardı vefat etti gerisini söylemeyeyim.33 yaşındayım ugraşıyorum şimdiki sıkıntım istanbulda tedavi süresince ucuz nerde kalabilirimm...........sizin gibi beni bizi anlayn dostlarla yazışmak çok hoşuma gidiyor sevgiler

18. 25 Ocak 2010
  19. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    durucum kolay değil tabii..bu duyguları hepimiz yaşadık..çok geçmiş olsun cnm...ama belkide doğaldean kalırsın hamile..ben buna çok inanmaya başladım..burada bulunanların %20 sinin pisikolojik yönden ağır geldiği için doğaldan hamile kalamadıklarına inanıyorum...