Meleğim Beril'imi Kaybedişim..

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Melegim26 tarafından 3 Ocak 2010 başlatılmıştır.

3 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Melegim26
  1. Melegim26

Melegim26 Rabbim Sana Emanet'iz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    8.ayım bitmişti dr. kontrolum vardı ve gıttık bebegımde kalp yetmezzlıgı oldugunu söyledı dr. dunyam yıkıldı doğumu orada yapamayacagımı buyuk arastırma hastanesınde yapmamın bebegım ıcın daha ıyı oldugunu anlattı dr.dogdugu zaman kalp amelıyatı olması gerektıgını anlattı..içimizi saran korkuyla evımıze gıttık esımle hastane arastırmaya basladım ve en sonunda capa da heyete gırdım bebegımın kalbını en ınce ayrıntısına kadar ınceledıler ve dogdugu zaman amelıyat olması gerektıgını söyledıler. haftalık kontrollere basladık capada bır umıt bebegım dogunca amelıyat olacak ve hayata tutunacak dıye sabırla gunlerın gecmesını beklıyoruz...38.haftamızda dr kontrolune gıttıgımızde bebegımın kalp atıslarının ıyı olmadıgını ve benı hastanede gözetım altında tutacaklarını söyledıler ve hastaneye yattım makınalara bagladılar sabah tekrar ultrasonla baktıklarında bebegımın karnında hızla olusan su bırıkmesı kalbın kan pompalamadıgı hemen dogumun gerceklesmesı gerektıgını söyledılerr...tekrar çöktük mahvoldukk...ve bıze çocuk doktoru şu acıklamayı yaptı bebegını normal dogumla dunyaya getırırsen ölur yaşamaz sezeryanla canlı olarak elımıze alırız ama mudahale etmeye fırsat kalırmı bılemeyız mudahale edılırsede hemen yogun bakıma koyulup ılerleyen zamanda kalp amelıyatı yapılması gerekır dedı..tekrar bır çökuntuuu kahroldukkkk tamam sezeryan olsun bebegım sag dogsun amelıyatla toparlar ınsallah dedıkk...dr bıze capanın yenı doğan yogun bakımında yer olmadıgını mıkrop oldugunu bebegın mıkrop kapıp daha kötu olacagını söyledı burada dogum yapmanı tavsıye etmem dedı....bunun uzerıne hastaneden cıkıp o piskolojıyle hastane arıyoruz dogum yapacagım hastanede hem cocuk yogun bakımı hemde cocuk kardıyologu olması lazım ıkısını bulmak cok zor bırı olsa hastanede bırı olmuyo cerrahpasaya gıttık yogun bakımda yer yok zeynep kamılde kalp cerrahı yok ve bır suru hastane bızı gerı cevırdıı eşimm mahvolduu ben ağlıyorum butun heveslerım butun hayallerımın bıttıgı gun kızım berılımın mevlut sekerıne kadar herseyı hazırdı....ve en snunda özel gop hastanesınde buldukk ama aksılıkler peşımızı bırakmıyodu kalp dru ogun hastaneye gelmıyormus oradakı dr capayı aradı capadakı kalp drunun gop hastanesıne gelebılır mı onu sordu capa da cevap olarak o hastayı bıze gerı gönderın bızden baskası onu doguma almaz demıss....ben bunun uzerıınee aglamaya basladım durduramıyorum kendımı tekrar capaya gttık ve sezeryan ıcın hazırlıklar basladı...önlugu getırdıler gıydım ebe needen aglıyorsun dıye sordu bebegım yasamayabılır yogunbakıma gırebılır dedımm korkma aglama dedı ben resmını cekıp sana gösterecegım dedı...sonra esım geldı sarıldı ve agladıı ılk defa esımın agladıgını gördummm ve bende aglayarak dua ederek gıttım amelıyat haneye belden asagı uyusturdukları ıcın göruyordum bebegımı cıkarttılar sonra dr benı oyalamaya basladı neden aglamadı bebegım nerde nereye göturdunuz dedım basımdakı bayan dr hemen mudahale ıcın göturduklerını söyledı ama ben sesını duymadıgım ıcın ıcımı korku kaplamıstı ama yınede bır umıtle gıdıyordum sedyede odama cıkarken muane edıyorlar yogun bakıma gırecek dıye cıkmıstım odamın kapısına odanın onunde ebeyı gördum kızımın resmını cektın mı dıye sordumm....bana basın sagolsun dedı aglayarak ondan sonra bagırdım avazım cıktıgı kadar agladım esım mahvolmustuu bebegımı göremeden koklayamadan bagrıma basamadan alıp morga koymuslardı......bugun olelı tam bır hafta oldu ıcımın acısını yanmasını tarıf edemem....melegım öbur tarafda bıze sefaat edecek....onu cok sevıyorum....ertesı gun cenaze namazı kılınmıs ben hastanedeyken yıkayıp kefenlemısler melegımı anne olmakk cok gusel ama rabbım onların yoklugunu hıssettırmesın...BERİL İM CANIM KIZIM BABAN VE BEN SENİ ÇOK SEVİYORUZ...

2. 3 Ocak 2010
  3. EU3

EU3 Guest

basiniz sagolsun cok uzuldum ne denir bilemiyorum:çok üzgünüm:
    insallah meleiginiz sizi cennette bekliyor olucak.
    yazik 70 milyon turkiyede insanlari hastane hastane dolastiriyorlar.

4. 3 Ocak 2010
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    tam teşekküllü donanımlı hastanede doğum yapmak şans işi yada amerika işi...

çok üzüldüm. acınız çok taze. başınız sağolsun.

belki hayırlısıdır hergün canının yanması ameliyattan ameliyata girmesi ve ileride birgün kaybetmek daha da acı olabilirdi.
    çoook ama çok üzüldüm okurken içim yandı.

Allah büyük sabırlar versin.

6. 3 Ocak 2010
  7. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Çok çok üzüldüm anlatamam.Henüz anne değilim ama okurken kendimi sizin yerinize koydum, içim sızladı.Hastanelere sövdüm bu arada.Bu durumda olan bir hasta top gibi yok doğum yapın yok burda doğurun öyle yapın denir mi...İnsan hayatı ne kadar ucuz.Başın sağolsun, kızın seni cennette bekliyor eminim:çok üzgünüm:

8. 3 Ocak 2010
  9. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çok üzüldüm, başınız sağolsun
    Kızınız size şefaat edecek öbür alemde.

10. 3 Ocak 2010
  11. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ah canım benim okurken kahroldum benimde kızım var 16 aylık çapa deyince tüylerim ürperdi 6 aylıkken bizde menenjitten gitmiştik belinden su aldılar onda bile ne kadar canım acımıştı birde senin halini düşününce içim parçalandı Allah herşeyin hayırlısını veriri canım ben hastanedeyken bir tane bebek daha vardı oda beyinde su fazlalığından kaybetmişlerdi belki yaşasaydı ailesi ömür boyu çekicekti senin olayında öyle canım bebeğin yaşasaydı keşke ama birde onu düşün ömür boyu hastaneye bağlı yaşayacaktı benim bir tanıdığımın kızı var senin bebeğininki gibi kaç kere ameliyat oldu Allah her zaman hayırlısını verir bitanem sanada inşallah hayırlı ve çok sağlıklı bir kız daha nasip eder hep dua et olurmu

12. 3 Ocak 2010
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım okurken gozlerım doldu kım bılır ne acılar yasadın..herseyın hayırlısı melegın senı bekleyecek

rabbım bundan baska acı gostermesın sana

14. 3 Ocak 2010
  15. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sabır versin;baska hiçbişey söyleyemiyorummafoldumben

16. 3 Ocak 2010
  17. kayra42

kayra42 hayatımın aşkı 3 erkek:)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    şu an konuşamıyorum.acım tazelendi.sabır çok zor.allah yardımcın olsun...

18. 3 Ocak 2010
  19. nilimsi

nilimsi ömercik.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canımmmm basın sağolsun.meleğin seni cennette beklesin...rabbim sana tez zaman da bir evlat bahsetsin inş...