melegim dunyaya geldi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ♥ Cleo ♥ tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ♥ Cleo ♥
  1. Arkadaslar sira bende)) dogum hikayemi anlatacam. Doktorlar dogum tarihi olarak 6-7 ekim vermisti. Bende dogal olarak o tarihlerini bekliyordum. 22eylulde kontrole gitmem gerekiyordu. doktor dogumdan 10gun once falan beni gormek istiyordu.Nys..ben 25 eylul giderim diye karar verdim. 25 eylul sabahi disari ciktim biraz yuruyus yapmak icin. Son ayda yuruyus yapmak cok iyi diyorlardi.Dolastim biraz ekmek aldim sonra eve geldim. O aksam biz iftara misafir cagirmistik oyuzden evi temizlemeye koyuldum. Supurdum yerleri temizledim tozari aldim ve bisuru daha is. Saat ucte randevum vardi.Uce kadar herseyi bitirdim ve b.annemle doktora gittik.(b.annem kocamin b.annesi oluyor.biz birlikte yasiyoruz). Nys...doktor ultrasona aldi bakti hersey yolunda dedi.Ama bugun bide seni alttan muayene edicam dedi.Catin normal mi doguma musait mi falan bakicam dedi.Muayene ederken doktorun yuzu degisti ve dediki: E kizim sen doguma hazirsin.Rahmin 6cm acilmis dedi. Sancini hissetmiyor musun dedi.Bende yokki sancim dedim.Doktor hemen hastaneye gidiyorsun bende geliyorum dedi.Nys apar topar hastaneye gittik.islem yaptirdik. kocami aradik oda isten apar topar hastaneye geldi.ama gorusemedik cunku beni dogumhaneye almislardi bile. Doktorum gelene kadar baska bir ebe de beni alttan muayene etti oda saskin saskin ee sen doguruyorsun dedi. Ntsye bagladi sancin var dedi nasil hissetmezsin dedi.Ama ben gercekten sanci falan hissetmiyordum. Sonra tekrar sandalyeye aldi bende sandim ki tekrar muayene edecek meger dogum yapacakmisim))) ikin diyo bende ikindim bikac kere sonra zaten gercekten dogumun basladigina inandim. en fazla 15 dakkada dogdu oglum. cok saskindim. cok acidi ama duydugum kadar korkunc bisey degildi. sonrasinda dikisler atildi. onlarda atilirken acidi dogrusu.bebegin esi dogarken de berbatti ama gercekten korkunc bi aci yoktu arkadaslar. kisacasi benim dogum hikayem boyle oldu. simdi oglum yanimda okadar tatliki anlatamam.Allah saglikli hayirli bi evlat olmayi nasip etsin.Allah onu tum kotuluklerden korusun.Onuda hepimizin bebislerinide. Allah sizlerede boyle kolay dogum nasip etsin. Cok uzun oldu ama yazmak istedim. mutlulugumu paylasmak istedim.:eek:

2. 29 Eylül 2008
  3. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende kısmetse ocak annesi olucam,bebegin hayırlı olsun...okurken duygulandım walla...
    cinsiyetini ve adını ögrenebilir miyim...bebeginle,eşinle uzun,saglıklı,mutlu bir hayat sizin olsun...bayram şekeriniz bayramdan önce gelmiş:))))

4. 29 Eylül 2008
  5. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Gözünaydın Canım. Rabbim hayırlı ömürler versin bebeğine...

Ve bizede böyle kolay doğum yapmayı nasib etsin inş...

6. 29 Eylül 2008
  7. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Analı-babalı büyüsün...a.s.
    Allah oğluna uzun ve güzel bir ömür nasip etsin canım.

8. 29 Eylül 2008
  9. cinsiyeti oglan adini da AbdulMalik koyduk. Allah hepinizden razi olsun.Allah sizede kolay dogumlar tatli bebisler nasip etsin)

10. 29 Eylül 2008
  11. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel yaa..
    nasıl süpriz ve kolay bir doğum olmuş gerçekten...
    Allahım bana da böyle kolay doğum nasip etsin inş...

Allah analı babalı büyütsün inş yavrunu...

12. 29 Eylül 2008
  13. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah analı babalı büyütsün.gözünüz aydın

14. 29 Eylül 2008
  15. xoxzlem can

xoxzlem can Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım allah analı babalı buyutsun bende kısmetse 2 ay sonra doğum yapıcam ve korkuyorum açıkçası inş. senın anlattığın gibi kolay olur benımkıde hihoyyythihoyyythihoyyyt

16. 29 Eylül 2008
  17. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin a.s.
    sorma bizdede var bi yaramaz bi cimcime ALLAH TÜM HERKESE BU DUYGUYU NASİP EDER İNŞALLAH
    sanada kolay gelsin büyük bi maraton seni bekliyorrr :teytey:

18. 30 Eylül 2008
  19. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hosgelmis bayram bebisi tum omru bayram nesesi bereketiyle gecsin