Meleğim gel artık ne olur:(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve leydim84 tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : leydim84
  1. leydim84

leydim84 BİR VARMIŞ.. BİR YOKMUŞ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar
    uzun süredir misafir olarak girdiğim bu siteye yeni üye oldum . temmuz ayından beri sizleri takip ediyorum..... sevinçlerinizle seviniyor. kederlerinizle üzülüyorum.. ve bu konuda yalnız olmadığımı anlıyorum.ben 25 yaşındayım ve 8 yıllık evliyim .4 yıl önce doğal yoldan hamile kalamayacağımı öğrendiğimde dünya başıma yıkılmıştı...hiç bir zaman anne olamayağımı hissettim. hiçbir teseli ben avutmuyodu.Alışmam yıllarımı aldı ,zamanla kabullendik ve geçen sene tüp bebek denedik.hamile olduğumu öğrendiğim gün maaleseff düştü.düşük yapmama rağmen 3 ay sonra dondurulmuşlarla denedik ama maalessef negatif çıktı. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben mafoldumben çok umutluydum .......ilki tutundu o da tutunur diye umut etmiştim ama kocaman 2 ydi tahlil sonucu ve bunu kaldıramadım. ikisinin tedavininde olumsuz sonuçlanması üzerine içim öyle dolduki........ içimi öyle yaktı kii ....................mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
    anlatamam tabi arkası depresyon............ artık hiç birbir şeyden zevk almıyordum. bu arada da kardeşim doğum yaptı doğum sırasında yanındaydım . müjde haberini tüm yakınlarıma verirken kendim için için ağlıyodummm. özellikle eşime müjde haberini verirken içim öyle yanıyodu ki............mafoldumben
    bu üzüntülürle yaşarken 7 kilo birden verdim 44 kiloya düştüm ve sağlık problemleri başladı. asıl önemli olan sağlık olduğunu anladım. ve ALLAH ın izniyle çok şükür kendimi toparladım tedaviye tekrar başlamak istiyorum. dokturumu değiştirmek istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    inş. bende ve diğer anne aday adayları arkadaşlarımız bu siteye mutlu haberlerimzi yazarız. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
    :KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:

yorumlarını bekliyorum:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

:KK46: :KK46: BEKLE......... BEKLE.......:KK46::KK46:
    BİR NASİHAT GİBİ BU SANCILI HASRET
    MİYADINI DOLDURUP BİTRER BİR GÜN..........
    KARANLIK AYDINLIĞA KAVUŞUR ELBET
    :Saruboceq: SİZ OGÜN BAYRAMI KUTLAMAYI GÖRÜN............::Saruboceq:

2. 10 Şubat 2010
  3. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hoş geldin canım yazdıklarını okudum inan hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz tek istediğimiz sağlıkla kucağımıza bebek almak zaman zman depresyonlara giriyoruz zaman zaman umutlanıyoruz ama sonuç olarak hepimiz bununla yaşamayı mücadele etmeyi öyle yada böyle başarıyoruz ve hepimiz inamalıyızki sınavdan geçiyoruz ve bu sınavı geçmek için sabırlı ve şükür eden kullardan olarak allahtan isteyip dua etmeliyiz ve sonuda inanıyorum o mutluluğu tek tek hepimiz yaşıcaz bu siteye üye olmakla çok iyi etmişsin bana çok iyi geliyor buradan arkadaşlarla konuşup dertleşmek eminim sana da öyle gelecek

4. 10 Şubat 2010
  5. DiLaN.

DiLaN. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aramıza hoşgeldin öncelikle..deneyip görmüşüzdür çoğumuz herşeyin başı sağlık..Sağlığımıza dikkat etmeliyiz ki,daha güçlü anne adayları olarak,yolumuza azimle devam edelim..İlki tutunmaya çalışmış sana,ikincisini dondurulmuşlarla denemişsin.malum o zmn şans biraz daha düşüyor..yeni baştan,daha kararlı ve inançlı bir tedaviyle,sende bebeklerine kavuşursun inşl..isyan etmeden,üzülmeden,kendimizi fazla yıpratmadan yola devam..Umarım Rabbim seninde yüzünü güldürür..İstanbul'da yaşıyorsun sanırım..ben Ankara'da olduğum için doktor tavsiyesi adına yardımcı olamıcam maalesef..İstanbul'da yaşayan arkadaşların yardımı olacaktır umarım..öyle bi gün gelsin ki hayatında geriye dönüp bakıp bu günlerini hatırladığında güldürsün seni..meğer ne çok üzülmüşüm dersin umarım;bebeklerin kuağında yüzün gülerken :1hug:

6. 10 Şubat 2010
  7. leydim84

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yorumlarınız için çok saolun arkadaşlar ALLAH hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.:Saruboceq::Saruboceq: hepimizin yüzünü güldürsün çok zor bir sınav sümafoldumbenreci...

8. 10 Şubat 2010
  9. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba leydim o kadar olumsuzluklardan ve sağlık problemlerinden sonra kendine gelmen çok güzel hepimiz burda aynı kaderi paylaşıyoruz seviniyoruz üzülüyoruz ama en önemlisi paylaşıyoruz inşallah hepimiz bir gün anne olacağız sevdiklerimizle ve burda paylaşacağız bu sevincimizi

10. 10 Şubat 2010
  11. leydim84

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    inş. canım inş burda herkese hamilelik haberleri veririz . Ne eşim ne ailemle nede arkaşlarla dertlerimi paylaşamıyorum . bunları hep içime atıyorum. güçlü olmaya çalışıyorum herne kadar becerebilirsem . etrafımdakiler beni güçlü ve pozitif zannediyor hiç içimi bilmiyorlar kendi ailem bile daha yaşım genç diyorum gülüyorum içimde kopan fırtınaları kimse bilmiyordu......... taki sizle tanışana kadar......

12. 10 Şubat 2010
  13. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım leydi bende 10 senelik evliyim..kardeşlerim bir yana gelinimiz bile dogurdu....hatta ilk ben aldım kucagıma ..içim cigerim yandı...gözyaşlarım içime aktı.....keşkem benim olaydı diye içimdenbile geçirdim....ama şuna inanıyorum ki yer gök duaylaaa...duamızı eksik etmeyelim..bolbol RABBıMDEN isteyelim inşallllaaahh bir gün bir anda RABBıM mucizesini bizede yollayacak..sade vakti sati varr..canım şuan iyi olmana sevindim...saglığımızda çokk önemli..unutmayalım...

14. 10 Şubat 2010
  15. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende burası gibi kimseyle paylaşamıyorum sdağolsun arkadaşlar hep birbirimizin yanındayız destek veriyoruz dua ediyoruz herkes aynı şeylen uğraşıyor o yüzden kimsede
    yargılamıyor
    sen 8 yıldır evliymişsin çok genç evlenmişsin ama yinede yaşım genç diyebiliyorsun en azından birilerinin sorularından kaçmak için güzel bir bahane ama benim öyle bir bahanemde yok 35 yaşındayım:KK43:(((((((( :)))))))

16. 11 Şubat 2010
  17. leydim84

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlısıyla, sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı nasip eylesin:Saruboceq::Saruboceq: Allah hepimizin yüzünü güldürsün. kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın........:Saruboceq::Saruboceq:

18. 11 Şubat 2010
  19. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    LEYDıM84 yaşadıkalrına üzüldüm.bende bu yolda 6 yıl mücadele verdim.şuan 6 haftalık hamileyim. 4 aşılama sonunda tüp bebek yapmaya karar verdim. bizim problemimiz sebepsiz infertilite ya her ikimizde de problem yoktu. ara ara tedavileri bırakmıştım kendiliğiden olur diye ama yaş ilerledikçe tüp bebek deneyelim dedik. ilk deneme negatif sonuçlandı..16 yumurta toplandı 9 tanesi olgundu 8 tanesi döllendi 3 transfer yapıldı.5 adet donruruldu.2 denememi ocak 16 dondurulmuşlarla denedim. hiç ümidim yokken 25 ocakta test günüm gelmeden idrarde test yaptım ve iki çizgi gördüm 12.gün kan testim 181 çıktı dr. 14 tekrar yapalım dedi471 çıktı ve şuan hamileyim.ben ümidimi kaybettiğim anda hamile kaldım.verecek olan rabbim dedim ol derse olacak.ben mücadeleme yaptım gerisi ona kalmış dedim....ve şuan bebeğim benimle yarın kalp atışı ve keseyi görmeye gidicez. umarım bir problemle karşılaşmayız. bu arada 4-5 gündür kus kus ölüyorum. çok ayzdım galiba.diyeceğim ümidini hiç kesme rabbim ol dedi mi oluyor gerisi boş. he bu arada ben salati tefriciye okudum 4444 kere denemeni isterim. bitirdikten sonra bebeğimin haberini aldım.....dene.......bol şans ümidini elden bırakma....