meleğim hilalim cennete uçtu

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve feyza tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : feyza
  1. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana cevap yazarak destek olan herkese sonsuz şükranlarımı sunarım.a.s.evet uzun zamandır yoktum.çünkü meleğim 4 aylık sürdürdüğü yaşam savaşını 2 ay önce kaybetti.4 ay boyunca yattım hilalimle kalktım hilalimle.onun dışında herşey yabancı gibiydi bana .dünya griydi.gökyüzü mavi değildi.daha yeni yeni güneşi görüyorum.2 aydır ağlamadığım günüm yok.yavrum 1 kiloydu,canını Rahman a emanet ettiğinde.1.5 kilo olunca beyin büyümesinden ameliyat olucaktı-tıptaki adını şuan hatırlayamıyorum-.doktorları büyümesini bekliyordu.iğne görünce bayılan annesine inat yavrum 1 kiloluk haliyle 3.ameliyatını olucaktı.narkozdan uyanırken bile gülümsüyordu hep.2.ameliyatını olacağı zaman herkes kendi hastasını unuttu,civcivimi görmek için ameliyathanenin kapısına üşüştü.ay nekadar küçük bebek diye.3.de beynine muhtamelen şant takılacaktı yavrumun.o annesinden katt kat güçlüydü.küvezde yavruları olan diğer anneler söylüyordu bunu.kızın senden güçlü diyorlardı.yavrum ikizi diğer meleğimin yanına uçuverdi.karnımdaykende aynı kesedeydiler.öbür dünyadada toprağın altındada beraberler şimdi.ölen meleğine mektup yazan bir annenin mektubunu okudum şimdi.acaba bu mektubu benmi yazıp gönderdim diye şaşırdım.bu kadar hislerimiz ortak olabilirdi.onları çok özlüyorum.bende tek yumurta ikizi olan kızlarımı kucağıma alacağım,emzireceğim,bazen karıştıracağım günlerin hayalini yaşıyordum.birinin eline ip bağlarız karıştırmayalım diye takılırdım eşime.öyle tatlıydılarki.hastanenin,bu dünyanın en tatlı bebeğiydiler gözümde.artık hiç bir bebeği sevemiyorum.minik hilalimle reyyanım aklıma geliyor.reyyanım öldüğünde görmek dokunmak istememiştim ama hilalimi dokunmak görmek istedim.o benim son yongamdı.ve ölüsünü ısrar:çok üzgünüm:larım sonucu kucağıma verdiler.yavrum gülümsüyordu.nur gibiydi.ağzı açıktı.nasıl dayandım hala anlamış değilim.hilalim kardeşine selam söyle kızım beni unutmayın nolur diye bağıra bağıra ağladığımı hatırlıyorum morg görevlisi ,başhemşiremiz,bir kolumda babam bir kolumda eşim,bebeğimi benden zor ayırdılar.ağlaya ağlaya çıkardılar morgdan.tansiyonu 5 lerde gezen benim tansiyonum 16 ya fırlamış.daha fazla başınız ı ağrıtmayayım.benimle özel olarak msjlaşmak isteyen olursa mail adresimi verebilirim.hepimiz aynı acıları yaşadık yaşıyoruz.damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış.ben bursada ikamet ediyorum .bursalılarla tanışmayıda isterim.yavrum gidişiyle beni öksüz bıraktı.ben onun annesi değildim.o benim annemdi.bana o kadar büyük dersler verdiki minicik haliyle.kızlarımı okadar çok özlüyorumki anlatamam.kefenli hallerini görmek nasipmiş.Rabbim herşeyin en güzelini biliyor.eminim meleklerimiz bizi cennette bekliyor olucak.yavrumun sütanneside vardı.o bayanında bebeği küvezdeydi.sağolsun benim sütüm az diye sütünü veriyordu.oda benim kadar göz yaşı döktü.ben gene hamile kalmak istiyorum ama doktorum bedenin kendini toplasın ruhende düzel diyor en az 1 sene bekle diyor.bekliyoruz bizde.çalışmaya devam ediyorum.hepinizin bebişlerine acil şifalar diliyorum.:CüvCüv:inci çiçeklerime dua eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.ben hamileyken doğuma az kaldığı sıralarda-26 haftalık doğurdum--yüzüne nur gelmiş feyza diyorlardı.halbuki karnımda 2 kız bebek var 2 katı çirkinleşmem gerekirken,2 kat güzelleşmiştim.karnımda 2 melek taşıdığım içinmiş demekki diyorum şimdi.eşim bebeklerimizin şehit hükmünde olduğunu söylüyor.hiç günahsız tertemiz ayrıldılar bu dünyadan..:KK46::nazar:a.s.hepinize sevgi ve selamlarımı sunuyorum.minik civcivlerimin anneciği feyza:ecrin_bebek:a.s.:çok üzgünüm:

2. 9 Nisan 2009
  3. matibore

matibore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sözün bittiği yer.Ne olursa olsun size söylenen hiç bir söz tabiki sizin acınızı azaltmaz.Allah rahmet eylesin yavrularınıza.Size ve eşinize sabırlar versin.Sizinde söylemiş olduğunuz gibi bebişleriniz melek olarak doğup ,melek olarak veda etmişler.Tabiki böyle bir acının tarifi olamaz,bunu en iyi siz anlarsınız.Bu özlemi siz ve eşiniz yaşıyorsunuz.Yine siz birbirinize destek olacaksınız,acınızı paylaşacaksınız.Hayat bir şekilde sizin için devam etmek zorunda.Allah sabrını veriyor derler,İnşallah bu acınız ilk ve son olur.Tekrar başınız sağolsun.Acınızı kalpten paylaşıyorum.

4. 9 Nisan 2009
  5. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yazını okurken gözlerim doldu ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum canım ALLAH SABIR VERSİN o kadar zorki bişeyler sölemek teselli etmek şimdi onlar cennette yer hazırlıyolar sana canım sen sadece gelip geçici olan bu dünyada onlarsızsın cennet sonsuzluk orada ebediyen bebeklerinle olucaksın :teselli::ecrin_bebek::ecrin_bebek::Saruboceq:

6. 9 Nisan 2009
  7. spacegirl

spacegirl çaktırmayın aslında yokum Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ne denir ki... Melekleriniz çok güzel bir yerdeler. Hepimizin gitmek için dua ettiği yerdeler. Biliyorum evlat acısına bunlar teselli zor olur. Allah size, eşinize, sevdiklerinize sabır versin. En zorlu sınavdan geçiyorsunuz. ınşallah yüzünüzün akıyla geçersiniz bu sınavdan.. Boğazım düğümlendi.. Diyecek birşey bulamıyorum

8. 9 Nisan 2009
  9. syh_inci

syh_inci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok duygulandım. benim annemde 5 aylık doğum yapmıştı. bir an kardeşim geldi gözümün önüne. annem cenazeyi eve getirtti hastanede bırakmadı ben ilk önce görmekten çok korkmuştum ama görüncede:1no2: .... annemi agzını açıpta bana dilini gösterdiği anı hiç unutmuyorum küçücük dili vardı senağlama çok ağlamıştım aylarca unutamadım. 5 aylıktı ama dili, diş etleri tırnakları poposu herşeyi tamdı....bizimkilerde ikizdi. biri 2 aylıkken düştü diğeride 5 ay durabildi. yazını okuduğumda senin için çok duygulandım, bir anne olarak aynı şeyleri yaşamasamda, anne duygusuyla seni çok iyi anlıyorum. inşallah 2. bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın. allahım başka evlat acısı göstermesin sana. kimseye evlat acısı göstermesin aminnn.

10. 9 Nisan 2009
  11. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekürlerimi sunuyorum.acılar anlata anlata azalırmış.inş birgün buradan sizlere hamile kalışımında müjdesini veririm.ama korkuyorum gene aynı acıları yaşamaktan erken doğum yapmaktan.rüyalarımda hep hamile oluyorum,kanamam oluyor .erken doğum korkusuyla doktor doktor koşturuyorum.

12. 9 Nisan 2009
  13. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ahh feyzaaa ahhh sözün bittiği yer 4 ay yoğun bakımda kalmış benim oğlumda 4,5 ay kaldı belki bilirsin adım adım yazmıştım buraya seni çok iyi anlıyorum hastenede herkes destek banada olmuşlardıı bende kefenli aldım kucağıma kendi elimle toprağa koydum...bende özlüyorum ....offfff çok şey yazmak istiyorum ama ellerim titriyorrrrrrrr unutma yalnız değilsin...

Allahım en büyük sabırlara sana versin evet onlar şehit ve günahsızlar...

14. 9 Nisan 2009
  15. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım gerçekten bebekler konusunda aşırı hassaslaştım doğumdan sonra şuan ağlıyorum melek oldu onlar allaha emanetler artık sevgiler sana ve sabırlar

16. 9 Nisan 2009
  17. caka

caka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inan gözlerim dolu dolu okudum yazını diyecek söz bulamıyorum Allah sabır versin benim ablamda ikiz kızlara hamileydi doğumuna iki hafta kala biri öldü diğerinide aldılar tabi çok şükür o yaşıyo haziranda iki yaşına girecek görsen dünya tatlısı onunnla avunuyoruz bizde Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın

18. 9 Nisan 2009
  19. icedream

icedream anasının kuzucukları Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    ilk önce yürekten acınızı paylaştığımı belirtmek isterim.. bende şu an 17 haftalık hamileyim ... 11 yaşında oğlum var... ve bir an senle bir oldum gözyaşlarımı tutamadım...8 haftalıkken düşük tehlikesi geçirdim, onu yaşamak bile çok zordu ...Rabbim hiç bir anneye böyle acılar yaşatmasın... ancak rabbimin gönderdiği her şeye boynumuz kıldan ince...söyleyecek başka bişi bulamıyorum çok çok üzgünüm...sabırlar diliyorum... senağlama