meleğim.......

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve sersev79 tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sersev79
  1. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    5 yıllık bir çocuk özleminden sonra nihayet tüp bebek yöntemi ile rabbim mucizelerini göndermişti 1kızım ve 1 oğlum olucaktı 34.5 haftaya kadar herşey mükemmeldi hastaneye gittim ultrason çekildi oğlumda kan akım kaybı tespit edildi doktorum daha çok küçük olduklarını maddi durumumuz iyise özelden bi rapor çıkarmamızı ona göre müdahale yapmak istediğini söyledi maddi durum neki bu anne yüreğiyle öl dese ölürdüm o an yavrularım için bursanın en iyi ultrason uzmanına yönlendirdi tertemiz çıktı sonuçlar daha 3-4 hafta durur bizim veletler dedi doktorum 10 gün sonraya randevu aldık sabah babamız işe gitti öğlen gelicek ve kontrole gidicektik babamızın ardından bişeyler atıştırdık minik oğlum annecine günaydın dedi çift yumruk çalışması ile kıpır kıpırdı aynı benim yüreğim gibi yolda hayaller kuruyorduk eşimle herşeyimiz hazırdı kıyafetlerimiz oyuncaklarımız doktora gittik ultrasona girdik doktorum bişey söylemeden bakıyordu ama ben bi terslik olduğunu görmüştüm minik oğlum hiç hareket etmiyordu o minik kalbide atmıyordu acabamı? dedim kalk giyin dedi giyinip oturdum konuşmaya başladı oan dünya başımıza yıkıldı güzel oğlum sabah annecine veda etmişti son tekmelerinide atıp bırakmıştı onu dört gözle bekleyen annesini sonra ilk hatırladığım hemşirenin nefes al ölüceksin diye bağırması oldu sanki rüya görüyordum mubarek kandil günü yanımda yatan kızın koluna takıldı gözüm bileklik vardı kendi koluma baktım bi pembe bi mavi bi an inşallah dedim ama birinde canlı kız birinde ex erkek yazıyordu 12 saat uyandırma servisinde kaldım tansiyon fırlamız nabız duracak kadar düşmüştü sürekli kendimden geçiyordum ertesi gün odaya alındım minik oğlumu aldılar hiç göremeden bikerecik dokunmadan verdiler kara topraklara kızımda yoktu eve bomboş geldim beşik eşyalar kucağım herşey boştu iki gün eşimin yardımıyla 3. gün koşa koşa dolmuşla gittim hastaneye ne dikiş ne ameliyat umurumda değildi sadece kızımın yaşadığını bilmek için binlerce şükür ki 1 haftalık ayrılıktan sonra hiç göremediğim minik kızımı kucağıma veriverdiler o ana kadar sanki hiç göremicek hiç dokunamıcaktım gibi geliyordu buruş buruş sarkan etleri arasında 1.900 gramlık bi can verdiler bana azimle inatla ilgilendim elimde olsa pamuklara saracaktım ve şuan 2 ayımızı devirdik miniş kızım 4 kilo oldu gülücükler atıyo annecine oğlum.............. onun içinde herakşam gözyaşım var hiç unutmayacağımsenağlama

2. 9 Ekim 2009
  3. il_nar

il_nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Canım, gözyaşları içerisinde okudum yazını.. Prematüre annesi olarak (hala daha kızım küvezde, Bugün 87. günü ) seni çok iyi anlıyorum.. Allah sabır versin oğlun için.. Dünyalar tartlısı kızını da Allah sizlere bağışlasın, Evlat acısı yaşartmasın hiçbirimize canım..

4. 9 Ekim 2009
  5. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Allahtan sana sabır diliyorum canım sabretmek çok zor sevineyimi üzüleyimmi bilemiyor insan. Bende seninle aynı şeyleri aynı haftalarda yaşadım 34+2 de doğuma girdim acil doğuma alındım iki kızımla çıkacağımı zannederken o ameliyathaneden 2 gün sonra kendime geldiğimde kızımın biri melek olmuş diğeri kuvözde yaşam mücadelesi veriyordu 25 ekim doğum günleri o gün sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilemiyorum hep bir şeyler eksik hep yarım ömrümcede vücudumun yarısı çürümüş gibi olucak çünkü 1 yıldır hep böyle hissettim hala geçen sene bu gün ultrasona gittik bu gün ağrım vardı nedne gidip hastaneye yatmadımlarla geçirdim malesef hiç bir şey geri gelmiyor. allah elimizde kalan kızlarımıza sağlık ve uzun ömür versin inşallah

6. 9 Ekim 2009
  7. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım benim çok sağolasın senin yazılarınıda okudum allah şifa gersin bi an önce dilerim minik meleğini en kısa zamanda kollarına alır evine gidersin rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın dualarım minik kelebeğine inşallah bian önce sağlıkla kavuşursun hayatım

8. 9 Ekim 2009
  9. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolasın canım çok zor gerçekten ominicik elleri minicik yüreğin toprak olup gittiğne inanmak istemiyor insan ama gerçek acı malesef dediğin gibi sevinemiyor insan ne zaman kızım bi maymunluk yapsa gülmeye kalksam oğlum geliyor aklıma yine içim acıyor sanırım biz hep böyle yarım kalıcaz ömrümüzün sonuna dek rabbim güzel kızlarımıza ömür versin kardeşleri yattıkça dün kızımla konuşuyom kardeşin geliyomu rüyalarına görüyomusun onu meleğim gidellimmi kardeşine dokunup öpelimmi onu diyorum o miniş dudaklarıyla gülücükler atıyo bana sızımız hep içimizde yaşanacak anlaşılan hiç bitmicek bu acı ama rabbimin takdiri ilahisi malesef elden hiç bişey gelmiyor sanada zaman geçse bile geçmeyen acın için sabır diliyorum arkadaşım inşallah kimse yaşamaz bu acıyı

10. 9 Ekim 2009
  11. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım hepimizin büyük sabra ihtiyacı var bende kızıma kardeşin bizi özlüyordur belki sen onu görebiliyorsundur onu çok özlediğimi söyle diyorum bakıyor oda sanki anlıyor gibi geliyor bana tabi yok öyle bir şeyde. ama hiç bri zaman ne gülmeye ne eğlenmeye hakkım yokmuş gibi geliyor. yaşamktaki tek hedefimde beril. onun sağlığına kavuşabilmesi için koşturuyorum allahım kızımada kardeşinin ömrünü ve sağlığını versin diye dua etmekten başka şansım yok

12. 9 Ekim 2009
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım rabbim sabırlar versin sana....Kızın tutunmuş hayata bırakmamış annesini
    sağlıkla büyüsün meleğin cnm benim.

14. 9 Ekim 2009
  15. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım rabbım yadımcın olsun saglıklı bır sekılde buyusunnn

16. 9 Ekim 2009
  17. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kızınızı bağışlasın size.diğeri çok üzücü ama teselliniz var hiç olmassa.bunada şükretmek lazım.başınız saolsun.

18. 9 Ekim 2009
  19. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım dua etmekten başka şansımız yok bende hala koca bi boşluk içindeyim herşey anlamsız geliyor tek derdim kızımın iyi olması hala bile kızımla yatıyorum sabah yataktan fırlıyorum sanki yanımda yokmuş gibi okadar korkuyorumki onsuz kalmaktan onu gördümü içim rahatlıyor işte nerden görsün nerden bilsin minnicik bebek kardeşi rüyayı ama işte kendi çapımızda oda bi teselli