meleğime yazdığım günlük yayınlanmaya başlamış

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ruyamelexgxim tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ruyamelexgxim
  1. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba benim meleğime yaşadıklarımı anlattığım günlük umut tüp bebek merkezinin sitesinde yayınlanmaya başlamış merkezin piskoloğu yasemin hanımın isteği üzerine yazdıklarımı ona iletmiştim bugün baktım yayınlamışlar devamıda gelecek tabi henüz yarım kalmış şekilde

http://www.umuttupbebek.com/lang_tr/general/basari_oykuleri.asp?id=9

Son düzenleme: 12 Kasım 2008
  2. 10 Kasım 2008
  3. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    seninkisi hangisi anlayamadım

4. 10 Kasım 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    hangisi bitanem bende anlayamadım..

6. 10 Kasım 2008
  7. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
  8. 10 Kasım 2008
  9. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben yazdıklarını okudum ne güzell ifade etmişsin öyle tebrik ederim. hepimizin içinden geçenler bunlar walla çok duygulandım walla ağlattıın beniisenağlama

10. 10 Kasım 2008
  11. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canim elimden geldiğince yaşadiklarimi anlatmaya çaliştim devamini yaziyorum meleğimin ileride bunlari okuyup ne kiymetli olduğunu bilmesini istiyorum ağlattiğim için üzgünüm fakat yasemin hanimla yazdiklarimi yayinlama nedenimiz bu yola baş koymuş uğraşan yada yola yeni çikacak olanlarla yaşanan duygulari olaylari paylaşmakti

12. 10 Kasım 2008
  13. unsal

unsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok güzel olmuş kader arkadaşım ellerine sağlık

Son düzenleme: 10 Kasım 2008
  14. 10 Kasım 2008
  15. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    ''BENİM KADAR SABIRSIZMISIN BİLMİYORUM YOK YOK BENİM KADAR SABIRSIZ OLSAN ÇOKTAN GELİRDİN YANIMA KOLLARIMA GÜZEL KOKUNU TENİNİN YUMUŞAKLIĞINI HİSSETTİRİRDİN ANNENE YOK MELEĞİM SEN BABAN GİBİ AĞIR KANLI OLACAKSIN OLSUN MELEĞİM SEN GELDE HAYIRLISIYLA BEN BEKLERİM BİR ÖMÜR BOYU� ÇOK MERAK EDİYORUM SENİ KİME BENZEYECEKSİN AĞZINI BURNUNU GÖZLERİNİ HERŞEYİNİ MERAK EDİYORUM MELEĞİM BABAN BANA BENZEMENİ BENİM GİBİ DELİDOLU HATTA HAFİF ÇATLAK OLMANI İSTİYOR.

ASLINDA GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN BUNLAR SEN HAYIRLI İMANI BÜTÜN BİR EVLAT OL YETER BİZE .. MELEĞİM� BEN SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM İNAN BU HİÇ BİR ÖZLEME BENZEMİYOR HİÇBİRŞEYİ HİÇ KİMSEYİ ÖZLEMEDİM BUKADAR HERAN SENİ DÜŞÜNÜYORUM VE ACABA SANA İYİ BİR ANNE OLACAKMIYIM DİYEDE DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM ETRAFIMDAKİLER SENİ PAMUKLARDA BÜYÜTECEĞİMİ DÜŞÜNÜYOR HATTA FANUSLARDA SAKLAYACAĞIMI DÜŞÜNENLER BİLE VAR YOK BEBEĞİM MERAK ETME HENÜZ ANNEN KAFAYI SIYIRMADI HER ÇOCUK GİBİ BÜYÜYECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA ANNENE NEZAMAN İHTİYAÇ DUYSAN ÖMRÜM YETTİĞİNCE BİR NEFES KADAR YAKININDA YANINDA OLACAĞIM SANA SÖZ .!

MELEĞİM.. BEN SENİNLE GÜLECEĞİM SENİNLE AĞLAYACAĞIM ÜZÜLECEĞİM SENİNLE NEFES ALACAĞIM BABAN BENİM SENİ NASIL ÖZLEDİĞİMİ BEKLEDİĞİMİ BİLİYOR VE SENİ ŞİMDİDEN KISKANIYOR ODA SENİ HASRETLE BEKLİYOR SENSİZ MUTLULUĞUMUZUN YARIM KALDIĞINI BİLİYORMUSUN MELEĞİM SENSİZ EVİMİZ YUVA OLMUYOR ISSIZ SESSİZ SENSİZ�

SENİ HASRETLE SABIRLA BEKLİYORUZ MELEĞİMM ÇOK BEKLETME BİZİ �
    .''.yazan:ruyameleğim (Sana sormadan alıntı yaptım ama çok içten yazıldığı için dayanamadım!!

Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım benim :Saruboceq:
    Akşam akşam nasıl duygulandırdı bu yazı beni,elimdeki değerlerin bir kez daha değerini bilememi ve şükretmemi sağladı.Ağzına yüreğine sağlık canım benim :1hug:

Son düzenleme: 10 Kasım 2008
  16. 10 Kasım 2008
  17. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    beni de ağlattın canım.yaşadıklarını okudukça kendimi hatırladım.başarısız üç denemem geldi gözlerimin önüne.içinde hissetmeye bir başla , bebeğinin içinde olduğunu bir bil inan bana herşey unutuluyor.kucağıma aldığım gün yavrumu yeniden doğucam biliyorum.
    paylaşımın için teşekkürler.inşallah emeklerinin hakkı verilecek.ve başarı hikayeni yazacaksın birgün .Anne olmak için çektiğin acılar mutluluğa dönüşecek,azmin zaferi olacaksın.buradaki herkese umut olacaksın.seni çok öpüyorum.dua ediyorum canım......

18. 10 Kasım 2008
  19. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    BAK ŞİMDİ HEM KADER ARKADAŞI DİYORSUN HEMDE BENDE O YÜREK YOK DİYORSUN HAYIR HEPİMİZDE O YÜREK VAR BEN İNANIYORUM RABBİM BENİM KADAR ÇEKMEDEN MELEĞİNE KAVUŞTURSUN SENİ VE İSTEYEN HERKESİ CANIM BU YOLDA YILMAK YIKILMAK YOK UMUTLAR HEP TAZE KALMALIKİ FİLİZLENİP AÇABİLSİN ÇİÇEKLERİMİZa.s.:1hug: