Meleğine sevgisini anlatmak için daha fazla beklemek istemeyen anne adayları..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bee009 tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bee009
  1. bee009

bee009 dila prensesimiz geliyor. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    O kadar çok bekledik ki onları içimizde hissetmek için.. daha şimdiden elimizi karnımıza koyup onlarla konuşmaya başladık bile.. neden onlara söylemek istediklerimizi burdan iletmiyoruz...

2. 9 Haziran 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ortada olsa ıletıcemde hatta onu benı beklettıgı ıcın bır gusel ısırıcammm.....benım sınırlerımı bozuor artık :)ne kadar ınatcı bır bebek yahu:)
    saka bır tarafada o gelsede gelmesede ben onun varlıgını hep yuregımın kosesınde hıssedecegımmm...

4. 9 Haziran 2010
  5. gizemli83

gizemli83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sevgiccciiiim hayırlı olsun yeni topiğin
    anne olan arkadaşlar tüm güzel duygularını yazar inşallah
    anne olamamışlara gelince bizde bekledik dostlar bizde umut ettik ağladık hayal kırıklıkları yaşadık ama yılmadık

BİZ SAVAŞÇI ANNELERİZ hep deriz bunu onu kucağımıza alana kadar hep mücadele edicez hep hep hep..

sevgi tatlım yazmış olmak için yazmak istemedim o sebepten ara ara bana geliyoya içimdekileri döktürüyorum burayada yazıcam onları bir duygu seli yaşadığım anda görüşmek üzere tatlım..tekrar hayırlı olsun topiğin

6. 10 Haziran 2010
  7. bee009

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canımın içi dün ilk cicişleri aldım.. akşam babana gösterirken ikimizinde gözleri doldu..
    seni o kadar çok seviyoruz ki şimdiden kokunu duyuyoruz sanki.. sesin geliyor kulağımıza.. anne diyorsun.. baba diyorsun.. evin içinde pıtır pıtır dolanıyorsun..
    bazen bir şarkı dinliyorum.. diyorum ki meleğimde benimle bu şarkıyı dinliyo.. doğacak, büyüyecek beraber Şebnem Ferah dinlemeye gidecez.. Belki Issız Adamı izleyip beraber ağlayacağız.. GS-FB maçında omuz omuza bağıracağız.. ben sarı diyeceğim sen kırmızı..... yada istersen lacivert de.. sen gelde başka hiçbir şey umrumda değil..
    Seni çok seviyorum annecim..

8. 10 Haziran 2010
  9. bee009

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Esracım güzel Allahım birgün sanada bu duyguyu yaşatacak eminim ben.. Dua etmeye devam.. Allahım sen hiç bir kucağı boş bırakma yarabiim.. amin..

10. 10 Haziran 2010
  11. gelbebek26

gelbebek26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sevgi'ciim
    hayırlı olsun topiğin canım benim...
    yaşanılan onca zor zamanda sonra kavuşuldu ya onlara ya da az kaldı kavuşulmaya
    içi içine sığmıor insanın
    sanki doğmuşlarda yanımızdalar...
    onlara söylenmek istenilen herşeyi söylemek...çok güzel fikir..
    tebrik ederim canım..

12. 10 Haziran 2010
  13. PANY86

PANY86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımcım topiğin hayırlı olsun inşallah 9 ay boyunca burdan yzamak nasip olurben de bi günlük tutmayı düşünüyordum inşallah mutluluklarımızı ,sevinçlerimizi paylaşırız sade ve sadeceopuyorumnanaktan
    ayrıca yazını okurken de ağladım inan anne olmak mucize yaaa:gitme:

14. 10 Haziran 2010
  15. quality

quality birTANEMcanTANEMsuTANEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgicim topiğin hayırlı olsun tatlım...

Ben bu bebek için hepimiz gibi çoook bekledim, Ben de savaşçı anneyim:)))

bebeğimle ilgili çook derin hayaller kuramıyorum, çünkü Allahın takdiri, ne zaman ne yaşayacağımız belli olmuyor, sonrasında çok büyük hayal kırıklıkları yaşamak istemiyorum... Şimdilik tek hayalim var, Sağlıklı sıhaatli eli ağağı aklı fikri yerinde bir bebek sahibi olabilmek... Onu kucağıma aldıktan sonra Gerçek bir anne olarak hayallerime devam edeceğim..

16. 12 Haziran 2010
  17. asi38

asi38 rabbim duy sesiiiimii :(( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    AH OLSA NELER NELER ANLATICAM BEN ONA...

canım bebeğim sen olmasan da biz babanla seni tahmin etmye çalışıyoz şöle olcak böle olcak diye biliyorum ki sen uzaklarda biyerlerde bize bakıp gülüyosundur az daha benim yokluğumla heder olun bakım diye olsun annecim ben senin UMUDUNA GEBEYıM...ah be güzelim niye böle yapıyosun bize bi sürpriz yapda gel nolur artık dayanamıyorum bebeğim rabbimin izniyle kucaklarıma gel annecim seni sımsıkı sarmak istiyorum mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

18. 12 Haziran 2010
  19. bee009

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    güzel arkadaşım... içindeki umut yitirmediğin sürece bebeğin mutlaka sana gelecektir.. Allah herşeyin hayırlısını bilir, hayırlısını verir... sen yeter ki inan...