melek anneleri..bakar mısınız...............

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve gozdemmmmmm tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gozdemmmmmm
  1. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    2 gün önce tüp bebek yöntemiyle zar zor kavuştuğum meleğimi kaybettim..9. haftadaydık..kalbi durmuş meleğimin...Şimdi korkuyorum...Acaba tüp bebekte daha çok karşılaşılan bi durum mu?? Sizler nasıl hamile kalmıştınız....???Hepimize sabırlar diliyorumm....

2. 17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gozdemmmmmm
  3. map

map Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    evet canım öncelikle geçmiş olsun
    ben de sadece tüp bebek yöntemi ile gebe kalabilen bir kişiyim.
    ilk tüp bebeğim hemen tuttu ve oğlum olacaktı 16. haftada ensesi kalın çıktı ve amniyosentez yapıldı sonuçta bebeğimi sularımın gelmesi sonucu kaybettim
    1 yıl kadar sonra tekrar tüp bebekle ikizlerime gebe kaldım asla amniyosentez yaptırmam dedim ve yaptırtmadım ama 21. haftada sularım geldi ve yine kaybettim
    bu forumda bebeklerini cennete uğurlamış birçok anne var tüp bebekle gebe kalmış olan.
    Yaşadıklarım sonucu artık tüp bebek yaptırmamaya karar verdim. Sağlıklı doğuranlar da çok ama benim için bu kadar acı tecrübe yetti.
    Yaşın gençse bence sen de bir süre doğal haline bırak canım. Haftası ne kadar küçük olursa olsun acını tahmin ediyorum evlat acısı bambaşka.