melek yavrum

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve yamukprenses tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : yamukprenses
  1. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.263
    Ödül Puanları:
    288
    bugün tam 1 hafta oldu,melek yavrum beni terkedip gitti,içim öyle acıyorki bunun tarifi olamaz,16 haftalıkken nedenini bilmeden sancılanıp geçen hafta hastaneye acile gittik ve doktoru beklerken suyum geldi ve arkasındanda kanamam ve tabiiki kürtaj.kendime geldiğimde olanlara inanamıyordum,rüya sandım.bebeğimi sorduğumda aldık onu,görmek istermisin dediler,görmedim yavrumu,kalbim bu acıya dayanmaz diye,üstüne bir peçete kapatmışlardı,anlatamam bu acıyı anlatamam.tüm bunlar yaşanırken aynı anda o odada başka bir anne yavrusunu doğurdu,onun bebeği olurken benim bebeğim melek olup gitmişti,bu çok kötüydü,ama şimdi o bebek için dua ediyorum.çok kötüyüm arkadaşlar,o benimdi,benim yavrumdu,günahsızım,masumumdu,daha hissedemeden bırakıp gitti beni,şimdi hep soruyorum neden neden neden?melek oldu yavrum,o benim melek yavrum,o benim kuzum.

2. 12 Mart 2010
  3. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim Allah sabır versin.. canından bir parçayı yitirmek acıdır tahmin edebiliyorum..
    minik yavrun ahirette sana eşlik edecek merak etme.. bu dünyada bıraktı ama öteki dünyada seni bekliyor olacak.. veren Allah alan Allah.. üzülme kendini kahretme..
    ınşaAllah bir bebeğinz daha olur.. neler yaşayan insanlar var..
    dirayetli ol canım.

4. 12 Mart 2010
  5. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah sabır versin bende ilk iki bebeğimi kaybettim çok ağlamıştım şimdi iki oğlum var unutum bile yaşadıklarımı inş tekrar anne olur bebişini kucağına alırsın..

6. 13 Mart 2010
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sabır versin gerçekten çok zor.Ben de 3 ay önce 21.haftada kaybettim bebeğimi.Oysa nasıl heyecanla doğacağı günü bekliyoduk.Napalım kader dedik.İnan zaman herşeyin ilacı.Şimdi yaşadıklarıma inanamıyorum.Bundan sonrası için güçlü olmak lazım.Daha acın çok taze.Ama kendine oyalanacak bişeyler bul.Ben hemen sonra 1 hafta tatile gittim ve döner dönmez işe geri döndüm.Arkadaşlarım da hiç yalnız bırakmadılar.Tabii ki unutulmuyo ama hayatın akışına kaptırıyosun kendini ve zaman çok çabuk geçiyo.Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

8. 13 Mart 2010
  9. betl_24

betl_24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah sabırlar versin bende ilk iki bebeğimi kaybettim ama yine hamileyim dilerim allah sanada en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir evlat nasip eder:Saruboceq:

10. 13 Mart 2010
  11. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Allah sabırlar versin canım :çok üzgünüm:

12. 13 Mart 2010
  13. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Basin sagolsun canim...
    Bende bir melek annesiyim acini cok iyi anliyorum...
    Rabbim sabirlar versin sana ve bütün melek annelerine..
    Insaallah tez zamanda rabbim yeni bebekler nasip etsin hepimizede...

14. 13 Mart 2010
  15. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Başın sağolsun canım bende 35 haftalık bebeğimi kaybedeli 2.5 ay oldu nerdeyse dün ilk defa kabrine gidebildim çok zordu.Ama inan bana geçecek canım bu acı böyle kalmayacak çok dua et Rabbim güç versin

16. 13 Mart 2010
  17. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    seni anlıyorum canım
    aynı acıyı bende yaşadım
    24 haftalık oğlumu kaybettim
    sana sabır diliyorum canım inş. herşey güzel olacak

18. 13 Mart 2010
  19. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım evet yaaşdıkalrın çok zor. seni çok iyi anlayabiliyorum. çünkü bende 32. haftada oğlumu kaybettim senin gibi birdenbire. herşeyi ahzırdı ama o melek olup gidiverdi aniden. 4 ay bitcek kaybedeli. çok zordu.insan içine çıkamıyodum eve kapatmıştım kendimi.şimdi işe döndüm. yine onu düşünmeden tek bi günüm geçmiyo. ama kardeşinin olacağı günü umud ederk yaşıyorum. Rabbim tüm melek annelerinin acıalrını sağlıklı hayırlı evlatlarla dindirsin en yakın zamanda.