meleklerim ve ben 5 kişiyiz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sersev79 tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sersev79
  1. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlarım canlarım çoğunuz biliyorsunuzdur benim canavarların 4 tane olduğunu çarşamba günü hepsini gördüm kalplerini duydum malesef doktorum 2sini alıcam dedi duygusallık yapmak istemiyorum ama allahın verdiği o 4 meleğin hangisine kıyabilirim göz göre göre canlı iken nasıl kalplerini durdurtabilirimki hangi vicdan müsade eder buna onca yıl çocuk hasreti ile beklerken ben ya hep ya hiç diyorum eşimde galiba öyle diyecek bu konuda tecrübesi olanlar yada 4üz bebişlerden haberi olanlar bana bilgi verebilirmi acaba sonuçta çoğul gebeliklerin çoğunda 2-3-4 gözetmeksizin düşük ve kaybetme riski var ama ben bunu günaha girerek yapmak istemiyorum allahım sağlıklı bebekler verir inşallah hepimize sağlıkla ve meleklerinizle kalın........

2. 16 Ocak 2009
  3. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya ne kadar güzel bi haber ama bi o kadar da zor.günaha girmek işstemiyorsun can kıyarak ama bi tanesi bile zor yer bulurken kendine irileştiğinde 4 ü nasıl yapıcak ki.hayırlısı neyse o olsun.çokkkk zor bi karar hangisine karar vericeksiniz ki.allahım yardımcınız olsun bu konuda bebişlerinizide korusun hayırlı doğumlar diliyorum

4. 16 Ocak 2009
  5. EU3

EU3 Guest

benimde transferim yapıldı ve 4 tane transfer edildi canım...allah nasip ederde olursa 4 tane ....allah içimi biliyoya ben kesinlikle aldırırım...2 tane düşüncesi bile zor ki 4 ne demek....bence tereddüt bile etmeden aldır......ilerde zorluklar ve belki onları mahrum edeceğin ilgi....şimdi günah diyoruz...karar sizin bundan sonra.....

6. 16 Ocak 2009
  7. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    sağolasın canım allah razı olsun büyük ihtimal aldırmayacağım galiba kıyamıyorum bebişlerime rabbim can verdiyse ömür verdiyse onlar yerini bulur diyorum canım herşey allahtan

8. 16 Ocak 2009
  9. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    selmacım sende haklısın tabi kendine göre kulunu yaradan rabbim rızkınıda beraberinde gönderir anamız babamız bizi kimseye muhtaç etmemiş bişeyden mahrum bırakmamış bizde 4 hatta ölen kardeşimle 5 kardeşiz ama çok şükürki hiç bişeyde aklımız kalmadan büyüdük biz çok azimli bi anne babayız herşeyin üstesinden gelebiliriz canım benim gibi o 4 bebişi kıpır kıpır görseydin eminim bu düşüncen birazcık kırılırdı benimkilerin hepsi gelişiyo hani 1-2 tanesi az gelişmiş olsa düşünmeyeceğim ama bi görsen sanki hepsi yaşamak için yarış ediyo birbiriyle o kadar güzellerki gelde kıy bu canlara canım benim öyle yaparım demekle olmuyo işte bende baştan o şekilde düşünüyordum hatta hepsinin tutmayacağını düşünüyordum ama allah böyle uygun görmüş bakmak zaten sorun değil 4 değil 44 bebeğe bakacak ailemiz varda önemli olan benim için onların sadece sağlıklı olması canım

10. 16 Ocak 2009
  11. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede canım aldırma.ömrü varsa rabbim hem hepsini yasatır hemde bakma kolaylığını verir.bebeklere kıymak annenin yasamını tehdit ettiğinde caiz malum.rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

12. 16 Ocak 2009
  13. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    böyle düşünüyorsan allahım yardımcın olsun canım.çok zor bi hamilelik dönemi yasayacaksın.kendine çok dikkat et vardır dördüz dünyaya getiren ama sen 4 kere ayakta olacaksın.yemeğine dikkat et.bol bol dinlen hatta yat bebişlerin için hiç kalkma.valla cok dua edicem sana bebişlerine iyi haberlerinni gelişim gelişim asamlarını yaz bize.ama ikisini aldırısanda allahım geri kalnlara can versin saglık versin riskli oluyor biiyorsun.

14. 16 Ocak 2009
  15. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol arkadaşım oooooo biz 5 kişi çalışıyoz şuan bi sıkıntımız yok çok şükür hafif lekelenmem oldu drum ilk 3 ay normaldir dedi hiç dinlenmedik rabbimde koruyo bizi çok şükür

16. 16 Ocak 2009
  17. sabirsizim

sabirsizim nazlı kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    O kadar güzel söylemişsin ki cnm o güzel atan dört kalbin hangi birine kıyabilir insn bence rabbim yaşasın derse zaten dört elle sarılıyor o minik kalpler ve dördüz doğumlarda oluyor canım tabi seni baya zorluklar bekliyor ama sen böyle güzel düşündükçe Allah sana sabır da verir güçte inşallah hepsini de sağsalim kucağın almak nasip olur ben şu an içimde atan bir tane mink kalp için küçük mucizem için her hareket ettiğinde onu her hşssetiğimde ne kadar kutsal birşey bu annelik duygusu diyorum ve onu kucağıma alacağım kokusunu içime çekeceğim günün iple çekiyorum umarım herşey yolunda gider Rabbim sağsalim dördünüde kucağna almayı nasip etsin:KK46:

18. 16 Ocak 2009
  19. biricik mericik

biricik mericik Büyü de gel melegimm :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    :eek:klava:Bi sağlık problemleri yok demek ki... Sakın aldırma. Onlar için sonuna kadar mücadele et ve elinden geleni yap:)