melila uyku damlası...

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve esmerlady tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : esmerlady
  1. esmerlady

esmerlady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebekleriniz gece rahat uyusun diye melila uyku damlası kullanan varmı,ben kullanmadım ama dayanamıyorum artık,kızım çok geç saatlerde uyuyo ve saat başı uyanıyo,gündüz kesik kesik uyuyo melilanın bitkisel olduunu duydum,umarım yanlışda yazmıyorum melilaydı sanırım,ne uyuyabiliyorum ne bi iş yapabiliyorum aslında kullanmak istemem ama bünyem kaldırmıyor artık yardım edin lütfen....

2. 1 Mart 2010
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    bize de küçükken dr vermişti ama uykusunda pek bir düzelme yapmamıştı.

4. 1 Mart 2010
  5. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    melila artık piyasada bulunmuyomuş bizede vermişti doktor bulunmadığı için muadili bay bay damlayı almıştık ama zerre faydasını görmedik çok nadir işe yarayanlar var ama benim oğluma hiç fayda etmedi hala saat başı ayaktayız

6. 12 Mart 2011
  7. mtlshngr

mtlshngr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu bebekler keyfi isyetince uyuyor bende bay bay deniyorum banamısın demiyor oğlum :) :KK66:

8. 13 Mart 2011
  9. 35papatya

35papatya Duruşunuz,duruş belirler......... Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    bizim dr ünlü firmanın ünlü rezene çayına bile ''hayır'' demişti...bebeğin vücuduna dışarıdan müdahale olarak yorumlamıştı.. kimyasal madde olduğunu söylemişti... bebeklerde esas olan kendi düzenlerini kendi sisteme sokmasıdır demişti.... kısacası, kullanmayın.... 2,5yaşındayız hala düzenli uymuyoruz. bol şans.........