Melisa Çayı

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve lili08 tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : lili08
  1. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben bebeğime gün içerisinde 5-6 çay kaşığı melisa ve papatya karışımı çay veriyorum. Bunu 2 gündür yapıyorum ve dikkat ettim Lina çok güzel gaz çıkarıp çok güzel uyuyor. Gün içerisinde çok huysuz değil rahat bir bebek oldu. Ben bu çaya bağladım. Deneyen varsa deneyimlerini paylaşmak isterim. Denemeyenlere tavsiye ederim. Bu arada papatya ve melisayı aktardan aldım, poşet çay falan değil.

2. 27 Kasım 2008
  3. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım duydum melisa çayını ben anason kullanıyorum hem güzel gaz çıkarıyo hemde rahatlatıyo almanyadan getirtti görümcem çok süper gerçekten.papayayıda granül şeklinde almıştık iğrenç ertuğ kusuyo içirince merakettim tadına baktım ayyy çok şekerliydi şimdi diger çaylarının içine 3 tane atıyorum yoksa kusturuyo.ben mamasında anoson koyuyorum 3 4 granül gece mamasına rahat uyutuyo

4. 27 Kasım 2008
  5. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aaa bebişleri kusanlar milupanın papatya çayı kusuruyo ertuğu belki kullanıyosanız bebişiniz bu yüzden kusuyodr çünkü aşırı derecede şeker eklemişler humananın i.gecelr çayını kullnıyorm şkersiz

6. 27 Kasım 2008
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hanımlar melisayı deneyebilirm ama bu tür şeylerin midede çamurlanma mı ne öyle bişi yaptığın duymuştum fazlası yani ama bilmiyorum kesin değilduyumum bu sadece

8. 27 Kasım 2008
  9. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    papatyacı öyle bir biberon vermiyorumki sadece gün içinde 6 çay kaşığı kadar veriyorum.

10. 28 Kasım 2008
  11. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Melissa nın yatıştırıcı etkisi kanıtlanmış birşey zaten.Ben bebeğime değilde kendim içiyorum akşamları bebeğim sütümden alsın diye.Ama o kadar uyku yapıyorki gündüzleri içmiyorum artık.Aşırısı cidden apallaşırıyor insanı bebeklere direkt verilmesinden yana değilim ben...

12. 20 Aralık 2014
  13. Little Butterfly

Little Butterfly Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kızlar bende melisa aldım ama iki çeşiti warmş sanırım benim aldığımın kokusu limona benziyor sizinkilr nasıl kokuyor.. ince uzun yapraklı