Melissa78

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dersim_78 tarafından 3 Şubat 2008 başlatılmıştır.

3 Şubat 2008
    Konu Sahibi : dersim_78
  1. dersim_78

dersim_78 Guest

CANIM MERHABA SANA ULAŞAMADIM BURADA MISIN:çok üzgünüm:

2. 4 Şubat 2008
  3. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam canim,hastaydim o yüzden giremedim hic,ne yaptin sizde son durum ne canim

4. 4 Şubat 2008
  5. dersim_78

dersim_78 Guest

Tese Yapildi Ve Tek Bi Sperm Bulunmadi Canim

6. 4 Şubat 2008
  7. dersim_78

dersim_78 Guest

Bu Arada Geçmiş Olsun Canim

8. 4 Şubat 2008
  9. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canim,cok ama cok üzüldüm canim suanda nasil icim yandi anlatamam,tam ameliyat gibiydi degilmi?esime öyle yapilcak,rabbim hepimizin sesini duysun duasini kabul etsin canim

10. 4 Şubat 2008
  11. dersim_78

dersim_78 Guest

Ya Biz Ne Olduğunu Bile Anlayamadik,adamlar Bu Işi Paraya Dökmüş önce Umut Veriyolar Yaptiktan Sonrada Ya Zaten Biz çikmayacağini Biliyorduk Diyolar Ama Genede Bi Deneyelim Dedik Diyolar Sonra Parayi Cebe Indiriyorlar.tam Tüccarlik Yani..neyse Bizim Için Para Problem Değil Ama Adamlar Bu Işe Para Gözüyle Bakiyolar Canim Tam Açmadi çünkü Artik Bu Işlem Yapilmiyor Dezavantajlari Var Diye Erkeklikhormonunu Düşürebiliyor Diye...

12. 4 Şubat 2008
  13. dersim_78

dersim_78 Guest

1 Cm Likbir Kesi Açiyo Ordan Doku örnekleri Alip Inceliyor Ama Bizim 5 -6 Tane Almasina Rağmen Hemde Derinden Gene De çikmadi Artik Daha Da Almaya Gerek Yok Dedi.patolojiye Yolladik Adi Konsun Diye..bakalim Neden Böyle Olmuş...

14. 4 Şubat 2008
  15. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    esime urolog tam bayiltilacagini ve yumurtaligin kesilip icinin cikarilacagini ve bi kac yerden biseler alinip iyice inceleyeceklerini söyledi,kaldigimiz yerdeki urologda bayiltip igneyle alinacagini demisti ama biz hastanede yaptirmaya karar verdik,bizde dr.ümit etmeyin dedi,senin suandaki durumunu cok iyi anliyorum ben hergün yasiyorum bu duygulari cünkü benimde hic ümidim yok esimde sperm bulunacagina dahil ama esime belli etmemeye calisiyorum,peki simdi ne olcak canim

16. 4 Şubat 2008
  17. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim esimde klinefelder sorunu oldugu icin sperm bulunamamasi normalmis ama bu durumda olupta tese yoluyla sperm bulunmus kisilerde varmis dünyada ama bizde sans olmadigi icin kesin bise bulunmaz

18. 4 Şubat 2008
  19. dersim_78

dersim_78 Guest

Walla Aynen Bizde öyleyiz Bütün şansizliklar Oran Olarak Bize Denk Gelir şans Olarak Da Bütün Yüzdelerden Biz Eksik çikariz Canim