meltem hanım lütfen yardım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve police_woman25 tarafından 9 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Şubat 2008
    Konu Sahibi : police_woman25
  1. police_woman25

police_woman25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeni evliyim.eşimle anlaşarak evlendik.arkadaşlığımız boyunca yapmadığı hareketleri evlenince yapmaya başladı.ne zaman sokağa çıksak gözü ben hariç herkeste.nerede güzel giyimli ve makyajlı bir bayan var gözleriyle yiyor adeta.bu yüzden çok kavga ettik.bir de aynı işyerindeyiz.ona takılan birileri var.bu kişilerin varlığını öğrendiğinden beri sürekli o kişileri araştırıyor.o kişilerle münasebete girmeye çalışıyor hiç yapamazsa o kişilerin bakışlarına karşılık veriyor.hatta benim o kişilerden daha çirkin olduğumu içeren sözler sarfediyor bana.sinirlerim yıpranmış durumda madem o kişileri daha çekici buluyordu benle niye evlendi.bunları düşündükçe çıldırıyorum.sürekli kendisini beğenen kişilerin peşinde durmadan onları izliyor hatta bir tanesini iyice araştırmış benle evlenmeden önce.bunu da inkar etmiyor.o kişiye kafayı takmış durumda.ne yapabilirim sizce.cevaplarsanız çok sevinirim

2. 16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : police_woman25
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Police_women 25, problem üzerinde eşiniz ile konuşmadan bir 3 ay geçirin. Eğer durumda farklılaşma olmazsa, aile terapistine başvurmanız doğru olacaktır.
    Sağlıkla,
    Dr.Meltem Kavcar Sırmalı
    www.onlineterapist.com

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.