Meltem Hanm ya da benim ruh halimde olanlar yardm...

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve hanlev35 tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : hanlev35
  1. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet hayatım sorunlarla dolu değil ama hep mutsuzum ve bu beni çok sıkıyo.tabii yapıdanda kaynaklanıyodur ama birde kendime güvensizlikle birleşince yaşaması zor biri oluyorum.eşim kendi halinde her erkeğin olduğu gibi, büyük problemlerimiz yok kızım sağlıklı yani beni bu derece hayata olumsuz bakıcak yada güvensiz kılıcak bir durum yok.hep aynı kısır döngü.yeni taşındığımız bir ortamdayım.yine iş bulma telaşı başladı.evde olduğumda aynı şeyleri yaşıyorum.çalıştığım zaman sorun yok.evdeyken stres oluyorum stres oldukça yiyorum yedikçe zaten olan kilomun üzerine kilolar ekliyorum.kendine güvensiz,kıskanç,mutsuz bir kadın oluyorum.kendi halimde yollar aradım kendim beceremedim.psikiyatra gittim ilaca başladım ama devam etmedim.böyle biraz uzun oldu.bir an önce kendime gelmek ve hayattan tad almak istiyorum.daha ne durumda olan insanlar var.ama allaha hep şükrediyorum hiç isyan etmedim tek isteğim bu kısır döngüden çıkmak zayıflamak.benim gibi bunları kendi içinde yaşayanlar arkadaşların yardımları bile yeticek belki bana..mafoldumben

2. 27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : hanlev35
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Merhaba Hanlev, her şeyden önce bu kadar geç cevap verdiğim için özür diliyorum. Taşındım. Bu süreçte internet ile ilgili sorun yaşadım.
    Hanlev, mutsuzluğunuz için yapmanız gerekeni yapmış, ama sonra devam etmemişsiniz. Tedavinizi tekrar başlatın. Mutlak çalışma hayatına dönün. Siz de zaten ifade etmişsiniz, çalıştığınızda kendinizi daha iyi hissettiğinizi.