Meltem Hastanesi ve Doğumevi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gxoxlgeler tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : gxoxlgeler
  1. gxoxlgeler

gxoxlgeler Tekvandocum ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar,
    Ben hamileliğimden önce smear testi içi melteme gitmiştim hamile aklınca devam ettim. işe gerçekten ticaret gözü ile bakmadıkları için hoşuma gitti. ama muayeneler hızlı ve fazla detaylı bilgiler görüşmeler yapamyorsunuz doktorla.
    Doğum evi olduğu için istedim ama bir yandan da kötü şeyler duydum kararsız kaldım şuan çok daha pahalı özel doktora ve neticesinde hastaneye gitmek üzereyim var mı
    Meltem ile deneyimi olan iyi ve ya kötü

2. 13 Ekim 2009
  3. gxoxlgeler

gxoxlgeler Tekvandocum ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimsede ses yok muu

4. 14 Ekim 2009
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    ben ilk oğlumda 2 kere gittim kontrole melteme. ama doktorları biraz ilgisiz ve teknolojisi biraz eski geldi. orda yapmadım doğumu. şimdi nasıl bilemiyorum

6. 17 Ekim 2009
  7. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım benım 2 ablam da orada doĞum yaptı nuray hanıma gıttıler ama dedıĞın doĞru Çok hızlı ılerledıklerı ıÇın konuŞmaya fırsat kalmıyor.ben de yenı evlıyım doktor kontrolÜne bıle o yÜzden gıdemıyorum.ama doĞumlarda hıÇ sorun yaŞamadık

8. 23 Ekim 2009
  9. kubra.000

kubra.000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Meltem Hastanesini yakın olarak tanıyorum ve çok iyi biliyorum. Akrabalarımız sık sık gidiyor. Doğum konusunda çok deneyimli elemanlar çalışıyor. Akrabalarımız da çok memnun. Ailemizin tüm yeni fertleri orda doğdu. Üstelik son gittiğimde ıstanbulda az sayıda bulunan 4 boyutlu renkli doppler cihazı aldıklarını gördüm. Bunu etrafımda anlattıkça oraya yeni hastalar yollamış oluyorum. Çünkü anneler doğal olarak bebeklerini renkli olarak görmek istiyorlar ve çok rağbet olduğunu duydum. Ayrıca Meltem Hastanesi artık doğum ve çocuk olarak değil farklı branşlarla da hizmet vermeye başladı.

10. 23 Ekim 2009
  11. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.548
    Ödül Puanları:
    238
    Ben hamilelik kontrollerime ve doğuma buraya gittim, oğlumun aşı ve sağlık kontrollerini de burada yaptırdım, gayet memnun kaldım buyrunnnnnnnnn

12. 27 Aralık 2011
  13. aisee

aisee aileBiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk doğumumu burada yaptım. Evet teknoloji vs. çok fazla değil ama artık bana mı denk geldi bilmem ebeler ve doktorlar çok güler yüzlüydü. Doğumda memnun kaldım. Ha zorunlu sezaryen oldu, orada kararı bana bıraktılar. Sezaryene yönlendirmediler ama normal yaparsın da demediler?!
    Şimdi ikinci bebeğim için evime çok uzak olmasına rağmen, kontrollere de oraya gitmeye başlamıştım ama birden bire muayene ücretini iki katına çıkardıkları için arayıştayım...