meme büyütme ameliyatı oldum.

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve slnynay tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : slnynay
  1. slnynay

slnynay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    öncelikle herkese mrb:) yaşım 18 ve geçen hafta bugün göğüslerimi büyüttüm biliyorum yaşım için biraz şaşıracaksınız ama inannki psikolojim bozulmuştu artık.. deneyimli ablalarımdan yardım istiyorum ağrılarım hafifledi ama tam olarak ne zaman gçer ? ne zmaan üzerimi kendim giyinebilirim ? lftn bni cvpsız bırakmyn şimdiden tşkkürler..:)

2. 10 Eylül 2010
  3. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    ıkıncı haftadan ıtıbaren kollarını kullanmaya baslayabılıyosun ama dırsekten harekett ettırmeye calıs cok yuklenme kollarına..3 haftadan sonra hep senınmısler gıbı hıssetmeye baslayacaksın..bende ole oldu..bu arada gecmıs oldun ve hayırlı olsun..:nazar:a.s.

4. 10 Eylül 2010
  5. slnynay

slnynay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çoook teşekkür ederim :) aslında ben şu an ellerimi fazla olmasada saçlarıma değdirmeye başladım ama ay sonunda okulum başlicak ve kendimi eskisi gibi sağlıklı hissetmek istiyorum:bbo:

6. 11 Eylül 2010
  7. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    bende 4. gunden sonra ellerım ı kullanmauyya basladım ama yorfu benı sonra hareketlerı dırsekten yapıyodum..15 gunun var daha endıselenme o zamana coktan fıt olursun..

8. 29 Eylül 2010
  9. ALTIN86

ALTIN86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    canım çok geçmiş olsun. ne güzel hiç vakit kaybetmeden ameliyat olmuşsun. çok şanslısın.kaydirigubbakcemile3

10. 30 Eylül 2010
  11. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun umarım kendini toplamışsındır

12. 1 Ekim 2010
  13. miks

miks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    Çok geçmiş olsun bende 28nde ameliyat oldum yani Salı günü Kollarımı rahatça kullanıyorum yataktan destekle kalkıyorum üçüncü günümdeyim sadece ödem ve gerginlik beni rahatsız eden tek şey 2 haftaya düzelirsin kollarını kullanırsın geçmiş olsun ve Hayırlı olsun gülr güle Kullan

14. 2 Ekim 2010
  15. slnynay

slnynay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çook şükür eski yaşantıma döndümmm her şey mükemmel diyebilirim :)) tabi hala spor yapmamam lazım o ayrı kaydirigubbakcemile3 sol göğsümdeki ağrıda gtti tamamen yataktan kalkarken pat diye kalkıyorum, yan yatmaya bile başladım :dance: amaaa şimdide şişlikler geçtiği için küçük mü olmuş diyorum yaa kaydirigubbakcemile3 gerçi şu an boyuma ve kiloma göre iyiler ama ben gelecekte kilo aldğmda sorun olcak galiba:sinifsinif: amaaaan önceden dümdüzdüm şimdi bunu beğenmiyorum tadını çıkarmaya bakıcammkaydirigubbakcemile3

16. 3 Ekim 2010
  17. findikfindik

findikfindik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynısını ben de yaşamıştım :) ama şu anda çok memnunum iyi ki daha büyüğü olmamış diyorum... sana kaç cc takıldı slnyay?

18. 25 Şubat 2011
  19. naz07

naz07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en güzelini yapmışsın canım