Meme dikleştirme ameliyatı olacağım korkuyorum ..

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve Serseri_Gxoxnlxuxm tarafından 20 Ocak 2008 başlatılmıştır.

20 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Serseri_Gxoxnlxuxm
  1. Serseri_Gxoxnlxuxm

Serseri_Gxoxnlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Subat ayinda Dr. Fatih Dagdelen e ameliyat olucam termin aldim ama korkudan simdiden kalbim atiyor ya isteigim sonuc vermezse tecrübesi olan arkadaslar dan destek bekliyorum ameliyat sonrasi fikirlerini ve yasadiklarini paylasirsaniz cok sevinirim tesekkürler...

2. 20 Ocak 2008
  3. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    canım kesin karar verdiysen korkma ,ne istediğini doktora iyice anlat ameliyattan sonra gece ve gündüz birkaç ay sütyen kullanacaksın ayrıca T şeklinde bir iz kalacak ama bazen bu iz sadece meme ucundan aşağı doğru olur iz kalır geçmez sen iz önemli değil dersen sorun yok ,bana göre iz önemli değil önemli olan göğsün dikliği ,tabi narkoz olayı var benim en korktuğum budur ,ama senin için çok önemli ise ameliyattan sonra psikolojik olarak çok rahatlarsın en azından 10 yıl göğüs formunu koruyor sonrada eski haline dönmüyor çok daha iyi görünüyor.a.s

4. 20 Ocak 2008
  5. Serseri_Gxoxnlxuxm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Rosenoire

Tesekkür ederim hergün interneden ameliyatlar la ilgili konular okuyorum videolar var onlari izliyorum bu karari almam ve esimi ikna etmem 4 yil sürdü simdi hersey hazir esim ikna oldu parayi denklestirdim ama icimdeki korkuyu atamiyorum belkide ameliyat bittikden sonra korkulacak hic bir sey yokmus diycem ki insallah ögle derim cevabin icin tesekkür ederim ...

6. 25 Ocak 2008
  7. soprano

soprano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

parayı denklestirdim demişsin ne kadara mal oluyor bu ameliyat,saglık karnesi gecerli oluyor mu?

8. 25 Ocak 2008
  9. soprano

soprano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

parayı denklestirdim demişsin ne kadara mal oluyor bu ameliyat,saglık karnesi gecerli oluyor mu?

10. 29 Ocak 2008
  11. Serseri_Gxoxnlxuxm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben doktorun internet sitesine mail attim yurdisindan gelicegimi söyledim en az ne kadar para olmasi gerekir diye sordum bana cevap olarak 2500 €uro yazdilar ama su an fikrimi yine degistirdim esim pek razi degil beni rahatsiz etmiyor bosuna canini acitacaksin yazik degilmi diye bir nutuk cekti vazgectim simdilik ama yazin tr ye geldigim zaman doktorla görüsücem eger ikna olursam yaptiricam icimdeki korkuyu atabilirsem tabiki ..

12. 29 Ocak 2008
  13. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ameliyat olmaya da ikna olmuyorsun, memelerinin böyle olmasına da razı olmuyorsun. en çok hangisinin rahatsız edeceğine karar ver ve yolunda devam et. eşin durumdan şikayetçi değil ve sen kararsızsan olma derim.

14. 31 Ocak 2008
  15. yarali ceylan

yarali ceylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kusura bakma ben cok yeniyim, kadinlar kulubunde. Yazimin nerede cikacagini bilmiyorum. Bende gögüs diklestirme , göz kapagi ve dis ameliyati yaptirmak istiyorum. Fakat nerden nasil baslayacagimida bilmiyorum. Ayrica Martta izinim var. Yani ozamana kadar ayarlamam gerekir

16. 12 Şubat 2008
  17. Serseri_Gxoxnlxuxm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Netden arastirip doktorla görüsebiliyorsun eger kesin kararliysan izine cikmadan doktordan randevu alabilirsin benim gidicegim doktor beni havalanindan alip bir otele yerlestirecekdi yani doktor degilde asistanlari eger istanbulda kalicak yerin yoksa otelde kalabilirsin otel fiyati bana yazildigina göre tek kisi 30 € iki kisi 50 € idi tabi sen daha uygun bir yer bulabilirsin Ben burdan herseyi ayarlayip gidicektim zamanim kisitli oldugu icin Fatih Dagdelenin asistani cok seker bir bayan sana tel de her konuda yardimci oluyor eger ayni doktora gidiceksen ama arastirdigim kadariyla diger doktorlardan biraz fazla ücret talep ediyor ama hakkinda kötü birsey duymadim ameliyatlari cok basariliymis iyi düsün arastir ve ikna olursan eger ameliyat ol derim ben korkumu yenemedigimden yaza erteledim bakalim .. bize de bilgi vermeyi unutma canim okis simdilik byee öptümm

18. 11 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

hic korkmayin ben ameliyat oldum ve cok memnun kaldim. onemli olan doktorunuzun kalitesi ve bilgisi. :) oh darisi sizin basiniza.