Meme halkası kesimiyle ameliyat olan arkadaşlar... İzleriniz ve his durumu nasıl?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve panedlla tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : panedlla
  1. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar iki doktor arasında karar vermem ve biran önce ameliyat olmam lazım. Çünkü zamansızlıktan yakında hiç olamayacağım.

Biri Serhat Tuncer,,, ünlülerin estetisyeni,,, meme altı kesisi diyor
    Diğeri Doç. Dr. Mustafa Tercan,,, meme uu kesisi diyor ve ekliyor "süt kanallarına kesinlikle dokunmuyoruz, derinin hemen altındaki yağ dokusundan kasa ulaşıyoruz, iz de daha az kalıyor" diye.

Hangisine karar vereceğimi şaşırdım. Bu arada Mustafa Tercan'ın fiyatı daha uygun...

İçinizde meme ucu kesisiyle ameliyat olan varsa lütfen benimle paylaşın... İzleriniz nasıl? His kaybı yaşadınız mı? Evlilerde süt vermeyi engelledi mi?

2. 15 Nisan 2009
  3. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    canım fıyatlarınıda yazarmısın?
    ve hangı hastanedeler?

detaylı bılgı yazarmısın bende yaptırıcam bılgı edınmek ıstıyorum:)

4. 15 Nisan 2009
  5. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım serhat tuncer 4.000 tl üstü, mustafa tercan 3.500 tl istiyor. Serhat Bey'in muayenehanesi Nişantaşı'nda, Mustafa Bey'in Bağdat Caddesinde..

6. 15 Nisan 2009
  7. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Meme ucu kesisi ile ameliyat olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum... ızleriniz nasıl.. His kaybı var mı?

Tarih aldım, ameliyata sadece bir hafta kaldı... Doktorum meme ucu kesisini öneriyor. Ben ise meme altı kesisini istiyor gibiyim ama iz kalır diyor... Yöntem konusunda endişelerim var. Meme ucu kesisiyle ameliyat olan kızlaaar :)) nasıl durumunuz?

Son düzenleme: 15 Nisan 2009
  8. 17 Nisan 2009
  9. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlaaar merhaba,,

Ben de sonunda ameliyat günü aldım, doktorum Haydarpaşa Numune Hastanesi Estetik Cerrahi Klinik Şefi Doç. Dr. Mustafa Tercan :))) Haftaya ameliyat olucam... ınşallah çok güzel sonuçlar alırım, fazla acı çekmem ve göğüslerim dolgun ve doğal görünümlü olur. Doktor bey, Mentor marka, kasaltı, 300 cc, yuvarlak, birinci tip cohesiv jel içerikli, düz yüzeyli protez koyacak. Dokundum çok yumuşak, meme dokusuna benziyor. Kızlar boyum 1.70, kilom 58 civarı. 300 cc koyduğunda göğüslerim A cup tan B cup a çıkacakmış. Ama kulağıma 300 cc büyük geliyor; cup olarak düşündüğümde küçük gibi... Ne dersiniz?

Bir de doktorumun tercihi meme ucu kesisinden yana, bugüne kadar birkaç doktorla görüştüm, onlar bana meme altı kesininin daha doğru bir yöntem olduğunu özellikle evlenmemiş bayanlarda his kaybı ve süt kanallarının kesilmesi riskine karşı meme altı kesisini önerdiklerini söylemişlerdi. Ancak Mustafa Bey, meme ucu kesisinin süt kanallarıyla ilgisi bulunmadığını yağ dokusundan kas altına girildiğini söyledi. Ama ben endişeleniyorum. Meme ucu kesisinde izlerin durumu ne? Kızlar bir de meme ucu kesisinde his kaybı ya da süt verme sorunu yaşayan var mı? (Tabi son sorumun son eklentisi bebekli bayanlar içindir :))

Kızlar meme altından mı meme ucundan mı kesi yaptırsam karar veremedim... Acil deneyimlerinize ihtiyacım var...

10. 17 Nisan 2009
  11. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    93
    canım bnmde doktorum memeucu dedi.bende gözüm kapalı güvendim walla...hiçbişey olmaz dedi...en istemediğim şeyleri yapcanı söledi kasüstü yuvarlak ve memeucu hiçbi zaman düşünmemiştim ama işte büyük konuşmamak lazımmış:):):)
    benim birde kafamı karıştıran a cuptan küçüksün amel den snr b cuptan küçük dedi ama 1 gün önce gittimde full b olmasını istiycem,senin günün ne zaman canım?bol şanslar

12. 17 Nisan 2009
  13. aleyna.85

aleyna.85 Guest

ben de 2 ay önce mem ucundan oldum, hissizlik yok canım,izler de hala belirgin ama pembeleştiler bayağı,,yavaş yavaş silindiklerini görüyorum,yalnız kesinlen yerde hala dokunduğumda az bir acı,sızı oluor

14. 18 Nisan 2009
  15. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    senin boyun ve kilon ile ilgili bir durum olabilir doktorun söylediği cup... hani daha çıtı pıtı minyon kişilerde önerileri farklı oluyor... bel inceliği de etkili... senin durum nasıl?

canım ben Allah kısmet ederse perşembe olacağım ama adet dönemime denk geliyor sonraki pazartesiye ertelemeyi düşünüyorum :)) ınşallah herşey yolunda gider :)

16. 18 Nisan 2009
  17. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok yakından meme ucu kesisi fotoğrafı göremedim... Doktorum da iki örnek gösterdi ama yakınlaştırılamıyordu. Tabi izler kadar meme ucu kesisinde kapsül komplikasyonlarının oluşumu daha çok görülüyormuş. Ama izlerin görünmesini de istemiyorum, hani şurda karşımda cannı bir örnek olsa, biri meme altı kesisiyle olmuş diğeri meme ucu kesisiyle,,, ona göre karar versem,,, ya da daha yakından çekilmiş fotoğarflar olsa da iki metodun ayrımına varabilsem... di mi yani? :) önemli.

18. 18 Nisan 2009
  19. miraculous

miraculous Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    93
    canım ben küçücük bişeyim parmak kız diyolar bana düşün yani minyonluğumu:):):):)beni hala 17 yaşında zannediyolar:)
    1.63 boy 46-47 kiloyum..belkide ondan bana full b olmaz diye düşündü ama memeucu olucağı kesin görür görmez memeucu kasüstü yuvarlak dedi bide elledi çok utandım zaten orasıda ayrı bi konu:):)
    senin çok az kalmış canım benim daha var bikaç haftam...daha sigarayıda azaltmam lazım:KK43:
    sana kasüstümü yuvarlakmı dedi?