Meme kanseri olanlar, burada paylaşalım

Konusu 'Onkoloji - Kanser ve Türevleri' forumundadır ve hulya-unal tarafından 7 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 13 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    7 Haziran 2008
    Konu Sahibi : hulya-unal
  1. hulya-unal

hulya-unal Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    selam hanımlar ben 38 yaşındayım 2 çocuk annesiyim 6 yıl önce akciğerlerde başlamış olan kanseri yendim 15 gün öncesine kadar iyiyidim ama 1 hafta önce meme kanseri teşhisi kondu şimdi bir ameliyat geçirmem gerekiyo ameliyattan tabiki korkuyorum ama benim merak ettiğim ameliyat sonrası tedevi dönemi bu konuda bilgisi olan hanımlar bana yardımcı olurmusunuz ? hepinize şimdiden teşekkür ederim:sm_confused:

2. 7 Haziran 2008
  3. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok geçmiş olsun diyorum,Allah şifanızı versin.Arkadaşın dediği gibi konuyu sağlık bölümünde açarsanız size daha fazla bu konuda yol gösterecek ve yardımcı olacak kişiler bulunur.

4. 7 Haziran 2008
  5. hulya-unal

hulya-unal Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ilginize teşekkür ederim arkadaşlar tamam konuyu oraya açaçım açmasınada burdan kaldırmayı beceremem yani 2 yerde konu açılmış olcak bir sakıncası olurmu

6. 7 Haziran 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    739
    Beğendikleri:
    450
    Ödül Puanları:
    113
    Geçmiş olsun..
    Allahım şifa versin inşallah..:teselli:
    Zaten konu doğru yerde açılınca bu konuyu silerler merak etmeyin..

8. 7 Haziran 2008
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    197
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    63
    Çok geçmiş olsun.Benim 1.dereceden yakınım yaklaşık 10 yıl önce bu hastalığa yakalandı.Ameliyatını oldu .O dönem öncesi güçlü gıdalarla beslendi.Ardından kemoterapi ve ışın tedavisi gördü.Bu süreçte yemeklarden midesi bulandı .O yüzden hep değişik yemekler yapıldı.Saçları döküldü,ama tedavisi biter bitmez saçları eskisinden daha gür çıktı.Doktorunun bilgisi dahilinde şifalı otlardan da tüketti. Şu an eskisi gibi.Size önereceğim şey hiçbir zaman moralinizi bozmayın.Moralinizi sağlam tutun.Benim akrabam bir gün bile moralini bozmadı.Azimle o günleri atlattı.Birlikte gezdik,moral verdik bizler de ona.Etrafınızda negatif enerjisi olan insanlar varsa onlardan uzak durun bu süreçte.Meme kanseri artık korkulacak bir hastalık değil.O yüzden içinizi ferah tutun.Acil şifalar diliyorum.a.s.

olivia bunu beğendi.
  10. 7 Haziran 2008
  11. hulya-unal

hulya-unal Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar bunu buraya kim taşıdısa teşekkür ederim sağolun ilginizede teşekkür ederim bu konuda bana verceğiniz her türlü bilgiye ihtiyacım var hastalıktan değil bilgisizlikten korkuyorum tedavi süresince neler yaşıyacağımı bilmek ve ruhsal olarak kendimi buna hazırlamak benim için çok önemli çünkü zaten yaşıyacağım bunları bilerek ve hazırlıklı olarak yaşamak istiyorumallah herkese şifa versin

12. 7 Haziran 2008
  13. LEBEN

LEBEN Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin..

umudunu yitirme ve arkadaşlarında söylediği gibi moralıni yüksek tut..aşılmayacak hiç birşey yoktur..

ya benimde sol kol altımda beze çıktı acılı ve içten bir beze.. bu meme kanseri belirtisi dediler bakalım inşallah bişi çıkmaz bendede..

tekrar geçmiş olsun acil şifalar..

sevgi..sağlıkla muckk

14. 10 Haziran 2008
  15. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle geçmiş olsun Rabbim şifalar versin bende göğüsümden rahatsızım o yüzden bu konuda çok hassasım
    bu dönemde kendinize çok dikkat etmeniz gerekir kan değerlerinizin sürekli yüksek olması lazım ameliuattan sonra alacağınız ilaçlar vücut direncinizi düşürebilir. doktorunuz zaten size neler yiyip yemeyeceğinizi söyleyecektir söylediklerine harfiyen uymanızı tavsiye ederim

16. 24 Haziran 2008
  17. hulya-unal

hulya-unal Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar geçengün sizlerle hastalığımı paylaştım ilginize ve güzel dileklerinize teşekkür ediyorum,hepiniz sağ olun sağlıklı olun inşallah ben bilmeyelere hatırlatayım bana meme kanseri teşhisi konulmuştu 12 haziranda ameliyatımı oldum ve şimdi iyiyim kemoterapi için bekliyorum benim söylemek istediğim şu ben güvenebileceğim dr bulana kadar çok sıkıntı çektim ama murat KAPKAÇ (İZMİR) bulduktan sonra herşey yoluna girdi,gerçekten mükemmel bir dr ve güzel bir insan kendisi tüm göğsümü almak zorunda kaldı ama ben hiçbir şekilde ağrı sızı duymadım yaşam kalitem hiç düşmedi ekibide mükemmel şuan ekibindeki onkolog ilgileniyor benle 3 temmuzda kemoterapi başlıyoryani kimsede olmasını istemem ama insanız hepimizin başına herşey gelebiliyor benimle aynı hastalığı yaşayan arkadaşlara bilgi vermek yada tecrübelerimizi paylaşmak elimden gelirde sorularını cevaplayıp içlerini rahatlatmak isterim bana burdan yada özel mesajla ulaşabilirsiniz hoşçakalın sağlıklı kalın arkadaşlar:nazar::nazar::nazar:

18. 24 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

günaydın hulya-unal öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum sana allah acil şifalar versin benim annemde 10 yıl önce aynı rahatsızlığı geçirdi ve şu an çok sağlıklı sakın moralini bozma ve herzaman pozitif ol tedavine düzenli devam et ve sağlıkla kal bir şey sormak istersen burdayım herzaman sağlıkla
    kal